خرید گان جراح

گان جراح لمینت، یک گان جراح باکیفیت می باشد، که برای محافظت بیشتر، یک لایه پلیمری مازاد در آن تعبیه شده است، که این لایه، کمک بسزایی در جلوگیری از ورود میکروب و مواد آلوده به بدن جراح می کند، گان لمینت ضد آب بوده و آن را باید از مراکز بهداشتی و به صورت پلمپ شده خریداری کرد. خرید نوع با کیفیت و بهداشتی این گان جراحی رنگی بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد، چون این گان نقش محافظ از جراح را در بخش جراحی دارد.

خرید گان جراح لمینت

سفارش عمده گان جراح

معمولا توزیع کننده لباس یکبار مصرف بیمارستانی ارزان قیمت، سفارشات عمده این گان جراحی آستین دار را عرضه و ارائه می کنند، از آن جائی که این گان در مراکز درمانی و بخش های جراحی، بسیار پرکاربرد و پر مصرف می باشد، از این رو به صورت عمده سفارش دوخت داده می شود و به صورت عمده هم از توزیع کنندگان خریداری می شود.

سفارش عمده گان جراح آستین دار

بیشتر بخوانید: کلاه دندانپزشکی زنانه

مراکز و شرکت های تولیدی این گان آستین دار، سفارشات عمده و کلی تولید آن را بر عهده دارند و گان جراح بسیار با کیفیت و کاملا بهداشتی را تولید و عرضه می کنند، و تولید این محصول به صورت روزانه و در حجم بسیار بالایی انجام می شود .

اطلاعاتی درباره گان جراح

همانطور که بیان شد گان نوعی در لباس های پزشکی می باشد که بیشتر در اتاق های عمل و یا دندانپزشکی مورد استفاده می باشد این لباس هنگام دوخت در آن از هیچ تار و پودی استفاده نشده است پارچه بکار برده بسیار لطیف و نرم می باشد جنس این لباس به گونه ای می باشد که آب را به خود جذب نمی کند می توان گفت کاملا ضد آب می باشد.

همچنین می توان گفت قابلیت تنفسی هوایی را به همراه دارد منظور آن است که فرد هنگام پوشیدن این لباس عرق و احساس گرما نمی کند زیرا پارچه گان تمام نخ است و هیچ گونه مواد پلاستیکی و ناخالصی در آن مشاهده نمی‌شود بهتر است بدانید جنس لباس سبک و سرد می باشد.

اطلاعاتی درباره گان جراح استریل

این محصول در کارخانجات بصورت بسته بندی های مختلف و کاملا بهداشتی تهیه می گردد رنگ بندی آن متفاوت می باشد تولیدکنندگان لباس این محصول را در رنگ‌های آبی روشن و یا سبز تیره تهیه می کنند بافت این لباسها به روش های مختلفی انجام می‌شود یکی آن مدل مچ دار می باشد و دیگری مدل آستین صاف که هر کدام از این اینها دارای سایزهای مختلفی می باشند مهم است بدانید سفارش گان استریل بصورت عمده از تولیدکنندگان انجام می گردد.

انواع گان جراح

  • گان جراح ساده

گان جراح ساده یا گان‌های جراح چند بار مصرف معمولاً از جنس های پنبه، پلی استر، ویسکوز و مخلوط آن‌ ها می ‌باشد.

  • گان جراح لمینت

گان جراح لمینت شده یا یکبار مصرف معمولا از جنس اسپان است و در محیط های آلوده به عفونت های ویروسی از اسپان های لمینت شده استفاده می ‌شود و عموما فاقد دوخت و به شکل پرس شده هستند.

معمولا در بیمارستان ها از گان جراحی لمینیت استفاده می شود تا هزینه های ناشی از شستشو را کاهش دهند

بررسی کیفی گان جراح

گان جراح لمینت، ویژگی های کیفی و کمی زیادی دارد، که باید به طور کامل بررسی شود، یکی از ویژگی های کیفی آن، سایز مناسب این گان می باشد، این گان نباید خیلی تنگ و چسبان باشد، چون در این صورت، جراح آزادی عمل ندارد و هنگام جراحی با مشکل روبرو می شود، باید به گونه ای باشد که جراح با پوشیدن آن، احساس راحتی داشته باشد.

بیشتر بخوانید: کاور آستین پارچه ای

جنس این گان، ضد آب بوده و کاملا ایزوله می باشد و جراح را به طور کامل از آلودگی ها و میکروب های بخش جراحی حفظ می کند و جنس آن به گونه ای طراحی شده است، که ضد تعرق بوده و جراح با پوشیدن آن هنگام عمل جراحی، احساس آرامش دارد و هرگز دچار تعرق نمی شود و این ویژگی کیفی، نیز بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد.

ویژگی کیفی بعدی، رنگ این لباس می باشد، این لباس به صورت یکبار مصرف و معمولا به رنگ های سبز و آبی تولید می شود، این رنگ در تضاد با رنگ اتاق جراحی بوده و به آرامش جراح کمک می کند و همچنین یکبار مصرف بودن آن، باعث می شود، پس از هر بار مصرف، دور انداخته شود.بررسی کیفی گان جراح لمینت

این لباس یکبار مصرف به صورت پیراهن و شلوار ارائه می شود، که سطح بدن جراح را کاملا می پوشاند و به همراه کلاه اسکراب و دستکش، هیچ راه ورودی برای میکروب و عوامل عفونی به بدن جراح باقی نمی ماند.

مشخصات بهترین نوع گان جراح

این گان ها دارای ویژگی های به خصوص و مشخصات منحصر به فردی می شوند که آن ها را از سایر اقلام موجود در بازار های پخش و فروش متمایز می کند و از این رو نیز مردم بسیاری به خرید از بین مدل های مختلفی که هر یک از آن ها در بر می گیرند، می پردازند. برخی از مشخصات بهترین نوع گان استریل جراح را در این بخش توصیح می دهیم:

  1. انواع آن ها را به سادگی می توان بر تن کرد. جراحان معمولا باید خیلی سریع برای انجام برخی از عمل های جراحی اورژانسی آماده شوند و لباس های مخصوص به اتاق عمل خود را بر تن کنند. این افراد باید از گان های به خصوصی استفاده کنند که به سادگی پوشیده شود و آن ها را به اتاق عمل برساند.
  2. خاصیت ضد تعریق بودن آن ها نیز یکی از موارد پر اهمیت است که در زمان عمل های جراحی طولانی مدت مورد توجه قرار می گیرد.
  3. این نوع گان ها در مدل های کش دار و مچی نیز ارائه می شوند که کارایی خاص خود را در بر می گیرند.

مشخصات بهترین نوع گان استریل جراح

روش پوشیدن گان جراح در اتاق عمل

  1. گان را بالا گرفته و از ناحیه گردنی نگه داشته شود.
  2. گان با وارد کردن دست ها به درون آستین ها پوشیده شود.
  3. از حرکات زیاد یا تکان دادن گان، جلوگیری شود. (به دلیل عدم نفوذ میکروارگانیسم‌های احتمالی در محیط)
بسیاری از نام‌ها برای اشاره به لباس‌هایی که برای استفاده در محیط‌های مراقبت بهداشتی در نظر گرفته شده‌اند، استفاده می‌شود، از جمله، روپوش‌های جراحی، روپوش‌های ایزوله، روپوش‌های ایزوله جراحی، روپوش‌های غیر جراحی، روپوش‌های رویه‌ای و روپوش‌های اتاق عمل .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *