قیمت گان جراحی رنگی سبز آبی سفید

گان جراحی باهدف عملکرد دوگانه جلوگیری از انتفال مایعات و باکتری ها از بیمار به پرسنل و برعکس در مجموعه البسه پزشکی نیاز تولید میشود. رنگبندی گان جراحی مجموعه ما  کامل بوده و میتوانید این محصول کاربردی را جهت تجهیز البسه پرسنل اتاق عمل، جراحان، پرستاران و بیماران به صورت عمده خریداری نمایید.

گان جراحی رنگی

گان های جراحی متناسب با نوع استفاده از آنها در رنگبندی های متنوعی مانند سفید، سبز، آبی و گاها صورتی طراحی و تولید میشوند. استفاده پارچه رنگی در تولید این محصولات به صورت اتفاقی نبوده و طی چندین دهه  تجربیاتی که درحین جراحی های مختلف بدست آمده انتخاب شده است.
استفاده از گان جراحی به دلیل اینکه عموما عمل های جراحی طولانیست سبب میشود جراحان و پرسنل خستگی کمتری را تجربه کرده و قدرت بیناییشان حفظ گردد.

بیشتر بخوانید: کلاه دندانپزشکی زنانه

قیمت گان جراحی رنگی

قیمت گان جراحی رنگی به عوامل زیادی از جمله نوع پارچه، رنگ آن، وجود لمینت در کار و قد کار که 120 یا 150 سانتی متر باشد و تعداد سفارش این محصول بستگی دارد

. البته قیمت گان جراحی با توجه به نوسان قیمت پارچه، ثابت نیست. لذا برای دریافت قیمت به روز محصولات با ما ارتباط بگیرید.

جهت خرید عمده گان جراحی و انواع کلاه اسکراب، کاور آستین پارچه ای ، رول روتختی بیمارستانی و سایر البسه یکبار مصرف پزشکی  داخل واتساپ با کارشناس فروش مجموعه ارتباط گرفته و امروز سفارشتان را ثبت کنید.

گان جراحی سفید

استفاده از گان جراحی سفید باعث میشود آلودگی ها بهتر مشخص شود  و تجربیات نشان داده  اگر پزشکان و کادر درمان از رنگ خاکستری استفاده کنند آلودگی ها و کثیفی های روی لباس پنهان میماند و قابل روئیت و تعویض به موقع نیست و  در نتیجه باعث میشود خسارات جبران ناپذیری به پرسنل، بیمار و بیمارستان وارد گردد.

البته استفاده از گان سفید برای جراح مرسوم نیست و در بیمارستان ها عموما از گان های جراحی سبز و آبی استفاده میشود

گان جراحی سبز

اگر دقت کرده باشید در بیمارستان های متفاوت، روپوش ها و رنگبندی آن ها تاحدودی متفاوت است مثلا ممکن است در بخش مراقب ویژه دو بیمارستان رنگ روپوش پرسنل متفاوت باشد اما در تمام بیمارستان ها گان جراحان و کلاه اسکراب  آن ها در اتاق عمل همیشه سبز رنگ است.

جالب است بدانید تا قبل از قرن 17 جراحان هیچ لباس  فرم خاصی برای اتاق عمل نداشتند و فقط آستین لباس هایشان را بالا میزدند و کم کم در قرن 19 روپوش سفید روی لباس معمولیشان میپوشیدند اما در طول زمان متوحه شدند این امر علاوه بر استریل و ایمن نبودن نوع پوشش مشکلات عمده ای از قبیل کاهش بینایی پزشک را  نیز ایجاد میکرد.

در واقع با ظهور الکتریسیته و به دلیل نور کم و طبیعی اتاق عمل هنگام نگاه کردن از خون بیمار به روپوش با زمینه سفید یک افکت شبح حالت مه ایجاد میشد به طوری که رنگ خون قرمز از خون آبه صورتی قابل تفکیک نبود در نتیجه این امر  مهم در جایی که حتی دید میلی متری بسیار حائز اهمیت است یک مشکل اساسی محسوب میشود و همین دلیل باعث شد که رنگ روپوش سفید با سبز در اتاق عمل جایگزین شد. چراکه رنگ سبز خستگی کمتری نسبت به سایر رنگ ها ایجاد میکند و تاثیر بالایی در بینایی  دارد.

گان جراحی آبی

پرستاران کارکنان، خواهران/پرستاران، متخصصان پرستار بالینی و ماماها . در بیمارستان‌های خصوصی، کلینیک‌ها، مطب‌های دامپزشکی، جراحی‌های پزشک عمومی  ممکن است کارکنانی را ببینید که اسکراب‌های آبی می‌پوشند