قیمت روتختی یکبار مصرف پزشکی

تعیین قیمت خرید روتختی یکبار مصرف پزشکی به عوامل متعددی چون مواد اولیه ی پارچه روتختی، کیفیت دوخت روتختی، جنس نخ پارچه،سایز(ابعاد و طول و عرض) و … بستگی دارد.

مزیت استفاده از از روتختی یکبارمصرف بیمارستانی کاهش هزینه های مربوط به دوخت و شستشو میباشد که باعث میشود شما بتوانید این محصول را با قیمت پایین تری نسبت به  سایر روتختی های پارچه ای تهیه نمایید.

بیشتر بخوانید :  کاور آستین پارچه ای 

روتختی یکبار مصرف پزشکی

روتختی یکبار مصرف پزشکی که با نام ملحفه یکبار مصرف نیز شناخته شده است برای راحتی و تضمین بهداشت فردی و عدم ایجاد حساسیت پوستی بیماران با بافتی لطیف به گونه ای تولید شده است که پرز دهی ندارد و مانع نفوذ مایعات و آلودگی ها به تخت یا لباس بیمار و پتو شود.

این محصول نقش کاور های پوششی تخت های بیمارستان و مراکز درمانی را اجرا میکنند که در سه رنگبندی سبز، آبی و سفید تولید شده و به فروش مرسند که روتختی های سبز رنگ داخل اتاق عمل، روتختی های آبی در بخش های ICU ,CCU  و اورژانس ها مورد استفاده قرار میگیرد. البته در این بخش های ذکر شده از روتختی با رنگ سفید نیز استفاده میشود اما در حال کلی روتختی های سفید بیشتر در مراکز زیبایی برای لیزر و جراحی های سرپایی کاربردی است.

قیمت روتختی یکبار مصرف

شرکت بازرگانی البسه یکبار مصرف نیاز با حفظ اصالت کالا و تضمین کیفیت آن با بهره گیری از دانش روز درخصوص علوم پزشکی و علم نساجی و با استفاده از نیروهایی خبره و متخصص در خط تولید محصولات توانسته است.

در این دو دهه اخیر محصولات بی شماری از روتختی یکبار مصرف پزشکی،  رول روتختی بیمارستان، انواع گان و کلاه اسکراب  و سایر البسه یکبار مصرف بیمارستانی را علاوه بر فروش در بازار داخل ایران به کشور های خاورمیانه نظیر امارات، قطر، عربستان، افغانستان،پاکستان و … صادر کند.

شما عزیزان نیز میتوانید برای اطلاع از قیمت خرید روتختی بیمارستانی با ما تماس بگیرید.

محصولسایزقیمتشماره تماس
روتختی یکبار مصرف پزشکی120*220تماس بگیرید9108210800
روتختی یکبار مصرف پزشکی80*220تماس بگیرید9108210800

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *