روتختی بیمارستانی + قیمت خرید فروش

روتختی پارچه ای از جنس و طرح های متنوع است که روی تشک تخت کشیده میشود. در منازل و هتل ها عمدتا از روتختی برای زیبایی محیط اتاق استفاده میشود در نتیجه طرح و مدل به جهت تاثیری که بر دکوراسیون داخلی اتاق دارد بسیار مهم است اما در مراکز درمانی و بیمارستان ها جنبه زیبایی رول روتختی بیمارستانی اهمیت چندانی ندارد بلکه جنس و وزن آن مهم است.

در بیمارستان ها و بخش هایی که بیماران بستری هستند امکان آلوده شدن  تخت ها بسیار زیاد است از طرفی هم شستشوی تشک های بیمارستان کار سخت با هزینه بالایی است لذا دبرای سهولت در امور از روتختی بیمارستانی استفاده میشود که غلاوه بر قیمت مناسب جنس نرم، لطیف و خنکی دارد و برای بیماران نیز حساسیت پوستی ایحاد نمیکند.

بیشتر بخوانید: کاور آستین پارچه ای

فروش روتختی بیمارستانی

فروش عمده روتختی بیمارستانی و دیگر منسوجات یکبار مصرف بیمارستانی نظیر گان جراحی رنگی، کاور آستین، کلاه اسکراب جراحی و … به طور مستقیم از مجموعه بازرگانی انجام میگردد.

همانطور که میدانید تخت های بیمارستان مرتب در معرض آلوده شدن قرار میگیرد. در طی جراحی ها، تزریقات، عوض کردن پانسمان یا حتی دارو دادن به بیمار ممکن است مایعاتی نظیر دارو، بتادین، آب و بیشتر از همه خون به تشک تخت نفوذ پیدا کند لذا برای جلوگیری از انقال بیماری ها یا کاهش سرعت انتقال بیماریها یویروسی و عفونی از روتختی بیمارستانی استفاده میشود که امروزه باتوجه به افزایش تعداد کلینیک ها و مراکز زیبایی و بیمارستان ها این محصول محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

خرید روتختی بیمارستانی

برای خرید روتختی بیمارستانی درجه یک باید بدانید که پارچه این محصول به علت دارا بودن نخ و پنبه کاملا ضد تعریق  بوده و برای تماس طولانی مدت بدن بیماران روی آن مشکلی ایجاد نمیکند حتی بیماران تنفسی نیز به راحتی میتوانند از آن استفاده نمایند زیرا پرز پرز نمیشود و حساسیت تنفسی و پوستی نیز ایجاد نمیکند.

مجموعه ما همواره آماده خدمت رسانی به خریدارانی که برای تجهیز بیمارستان یا نگهداری بیماران در خانه قصد خرید روتختی بیمارستانی را دارند، میباشد.

 

بیشتر بخوانید: کلاه دندانپزشکی زنانه

قیمت روتختی بیمارستانی

قیمت روتختی بیمارستانی با توجه به گرماژ و ابعاد پارچه استفاده شده در آن تعیین میگردد.
به طور کلی دوسایز متفاوت برای روتختی بیمارستانی وجود دارد که در هر دو سایز طول آن 2.2 متر و عرض آن 1.2 و 0.8 متر میباشد که هرکدام کاربرد های مخصوص خود را دارند.
روتختی 2.2 *1.2 برای استفاده  تخت های بیمارستانی بسیار کاربردی هستند چراکه طول تخت استاندارد بیمارستانی  2 متر و عرض آن حدودا 1 متر بوده و این روتختی با کشی که در دو طرف آن تعبیه شده است 10 سانتی متر از هر طرف از لبه های تشک تخت را میپوشاند و روی آن کیپ شده و دیگر جابجا نمیشود.
روتختی های 2.2*0.8 متر نیز با توحه به ابعاد برانکارد برای اورژانس مناسب تر میباشد.

خریداران محترم میتوانند برای سفارش عمده روتختی بمارستانی با مشاورن فروش ما ارتباط گرفته و اطلاعاتی نظیر سایز روتختی،گرماژ و پارچه روتختی مورد نیازشان را به همراه تناژ سفارششان گفته و فاکتور محصولاتشان را دریافت نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *