قیمت لباس بیمار تترون

قیمت لباس بیمار تترون با کیفیت چقدر است؟ قیمت لباس بیمار پارچه ای را از کجا استعلام بگیریم؟ مراکز معتبر اولید و فروش عمده لباس بیمارستانی تترون کجاست؟

لباس بیمار تترون یکی از منسوجات مورد نیاز بیمارستان های دولتی و خصوصی میباشد چرا که سبب حفظ سلامت بیماران و کادر درمان میگردد. لباس بیمارستانی به دو بخش اعظم لباس بیمار و لباس پرسنل تقسیم میشود.

لیست قیمت لباس بیمار برای بیمارستان

لباس بیمار تترون مردانه (ساده) 126.000 تومان
لباس بیمار تترون زنانه (ساده) 125.000 تومان
لباس بیمار تترون مردانه (یقه دار) 130.000 تومان
لباس بیمار تترون زنانه (قد 110) 133.000 تومان

لباس بیمار با توجه به بخش مورد استفاده متفاوت خواهد بود به عنوان مثال برای مراقبت های ویژه از یک نوع لباس بیمار و در بخش زنان از نوع دیگری استفاده میشود که از نظر ابعاد اندازه و جنس پارچه متفاوت هستند

قیمت لباس بیمارستانی تترون طرح دار

لباس پرسنل و کارمندان مراکز بهداشتی درمانی نیز انواع مختلفی از جمه گان، روپوش های دو تکه، اسکراب های پزشکی و دندانپزشکی، روپوش پرستاری و… را دارا میباشد.
نکته حائز اهمیتی که در تولید و فروش عمده لباس بیمارستانی وجود دارد جنس پارچه استفاده شده در آن است به عنوان نمونه میتوان گفت لباس بیمارستانی تترون از جمله البسه پرفروش پزشکی است که از پارچه تترون با کیفیت دوخته شده است.

قیمت لباس بیمارستانی تترون زنانه

مزیتی که لباس بیمارستانی تترون به سایر منسوجات دارد جنس لطیف پارچه است که مانع از ایجاد حساسیت پوستی یا تعریق میگردد همچنین این پارچه به قدری استحکام و مقاومت بالایی دارد که بعد از یکسال استفاده و شستشوی مداوم نیز دچار پارگی یا گسستگی نمیشود. همچنین رنگ آن ثابت بوده و چه با شستشوی دستی و چه شستشوی ماشینی رنگ آن ثابت مانده و تغییر نمیکند. و به همین دلایل ذکر شده علاوه بر لباس بیمارستانی اقدام به تولید کاور آستین پارچه ای تترون و کلاه اسکراب دندانپزشکی زنانه، ملحفه روتختی بیمارستانی و انواع دیگری از اسکراب های پزشکی از پارچه تترون در سطح عمده کرده ایم.

خرید لباس بیمار تترون

جهت خرید عمده لباس پرسنل بیمارستان یا همان اسکراب پزشکی، اسکراب دندانپزشکی، اسکراب پرستاری و یا روپوش پزشکی و پرستاری میتوانید با مراجعه به تولیدی های معتبر الباس بیمارستانی تترون سفارشات خود را ثبت نمایید.
کارخانه جات تولیدی البسه بیمارستانی علاوه بر رعایت استاندارد های لازم در تهیه و تولید اینگونه لباس ها باید تمام مجوز های لازم را در این زمینه نیز دارا باشند تا بتوانند محصولاتی کاملا بهداشتی و مناسب را روانه بازار کنند تا بتوان به وسیله استفاده از آنها انتشار آلودگی در مراکز درمانی را به حداقل رساند.
از جمله شرکت های معتبر در زمینه تولید و فروش عمده لباس بیمارستانی تترون مجموعه بازرگانی نیاز بوده که برای دستیابی جامعه پزشکی به اهداف این صنعت با استفاده از بهترین ماشین آلات و نیرو های متخصص اقدام به تولید و توزیع عمده انواع منسوجات بیمارستانی کرده است.

قیمت لباس بیمار تترون

قیمت لباس بیمار پارچه ای به عوامل بسیار زیادی از جمله نوع پارچه و کیفیت دوخت آن و میزان پارچه به کار برده شده در کار بستگی دارد.

به عنوان نمونه لباس بیمارستانی تترون به دلیل پارچه قابل شستشو و چندبار مصرفش نسبت به لباس بیمارستانی اسپان باند یکبار مصرف گران تر میباشد.
با توجه به نوسانات قیمت پارچه در بازار و افزایش دلار، قیمت لباس بیمار تترون نیز ثابت نبوده و با تغییراتی در بازار روبرو است.

قیمت لباس بیمارستانی تترون صورتی

جهت استعلام لیست قیمت انواع لباس بیمار پارچه ای و لباس بیمارستانی تترون  برای کادر درمان و بیماران در سایز بندی ها و رنگبندی های متنوع با شماره 0908210800 تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان ما برای خرید عمده این محصولات به طور مستقیم از تولیدی نیاز  بهره ببرید.

تولید لباس بیمار تترون

نیاز مدیکال یکی از بزرکترین مراکز تولید لباس تترون در ایران میباشد، که تلاش دارد لباس بیمار تترون تولید شده بدون واسطه به دست مصرف کننده برساند.

تولید کننده لباس های بیمار، تولیداتی از قبیل لباس بیمار مردانه، لباس بیمار بچگانه و لباس بیمار زنانه را دارند. شما میتوانید با جست و جو در وبسایت آسان مدیکال به راحتی به تولید کننده و یا فروشنده لباس تترون مد نظر خود دست پیدا کنید.

نحوه دوخت لباس بیمار تترون

نحوه دوخت لباس بیمارستانی تترون به تولید کننده و طرح و مدل هایی که به کار می برد و تجهیزات و حتی تجربه نیروی انسانی وی وابسته است و البته قوانین هر بیمارستان هم در نحوه دوخت لباس تاثیرگذار است.

معمولا لباس بیمارستانی تترون دوخت آسانی داشته و الگوهای آن ساده بوده و پیچیدگی یا مدل های خاص و سختی ندارد. گاهی این لباس در قد و اندازه بلند و گاهی کوتاه دوخته می شود و معمولا سایز آزاد و گشاد برای آن در نظر گرفته می شود.

برای دوخت لباس تترون پارچه دوردوزی می شود تا الیاف آن از هم جدا نشود و سپس الگوی لباس که اصولا یک تکه و در مواردی هم چندتکه است روی آن قرار گرفته و به وسایل مخصوص و برقی یا به کمک دست برش می خورد و برخی از آنها کش دوزی شده و سپس بسته بندی می شود. در صورت نیاز وارد مرحله استریل نیز می گردد و آماده مصرف می شود.

پارچه های مناسب لباس بیمار

جنس لباس بیمار باید به نحوی باشد که حساسیت پوستی ایجاد نکند، بدن نما نباشد، و به صورت سبک، خوش دوخت، شیک و با رنگبندی های شاد تهیه شود. برای دوخت لباس های بیماران می توان از پارچه های یکبار مصرف یا اسپان باند، فلامنت در فلامنت، فلامنت پنبه، پلی استر پنبه، تترون و ترگال استفاده کرد؛ در مطلب « راهنمای انواع پارچه بیمارستانی » به معرفی انواع این پارچه ها پرداختیم. یکی از انواع این پارچه ها، پارچه تترون است.

استفاده از هرکدام از این پارچه ها دلایلی دارد که در مطلب های جداگانه به آن می پردازیم. به طور کلی، مناسب ترین و به صرفه ترین پارچه برای لباس بیمار، پارچه تترون است. پارچه تترون سفید برای لباس پرسنل، از جمله روپوش پزشکی و پرستاری نیز به کار می رود.

انواع رنگبندی لباس بیمار تترون

هر بیمارستان و مرکز درمانی با توجه به سیاست های خود، رنگ لوگو، خصوصی یا دولتی بودن آن، سلیقه های شخصی و مدیریتی و موارد دیگری از این دست، رنگ پارچه تترون مصرفی خود را انتخاب می کند.

اکثر بیمارستان ها، به خصوص بیمارستان های دولتی، از رنگ های آبی و صورتی استفاده می کنند. رنگ آبی برای لباس آقایان و رنگ صورتى برای لباس خانم ها استفاده می شود.

بیمارستان های خصوصی مختار هستند هر رنگی را برای لباس بیماران و پرسنل خود استفاده کنند. آن ها برای نشان دادن وجه تمایز خود با بیمارستان های دولتی، رنگ هایی به غیر از آبی و صورتی به کار می برند.

در یک دسته بندی کلی، اصلی ترین رنگ هاى پارچه تترون بیمارستانی به شرح زیر است:

 • آبی
 • صورتی
 • سبز سیر
 • سبز مغز پسته ای
 • سفید
 • شیری
 • یاسی
 • لیمویی

رنگ های دیگری نیز در پارچه های تترون بیمارستانی به کار می روند که کاربرد کم تری دارند، مانند: آبی کاربنی، فیروزه ای، گلبهی، سبز چمنی، سبز کله غازی و فسفری.

منظور از پارچه تترون بیمارستانی چیست؟

به علت مصرف بالای بیمارستان ها از پارچه تترون، کارخانجات و مشتریان به تترون هایی که با طیف رنگ بیمارستانی تولید می شوند، اصطلاحا پارچه تترون بیمارستانی می گویند. تفاوت اصلی پارچه تترون معمولی با پارچه تترون بیمارستانی در قیمت پایین تر، رنگبندی روشن و گرماژ پارچه است.

لباس بیمار تترون یا ترگال؟ نازک یا ضخیم؟ بلند یا کوتاه؟

وجود نخ پنبه در الیاف و تار و پود تولید پارچه باعث مقاومت بالای روپوش از مواد شیمیایی

و نیز وجود پلی استر باعث مقاومت آن در شستشو در درجات بالای دما شده

و اغلب پارچه های موجود در بازار کشور دارای ترکیب این دو بوده و سبب مقاومت

بالای آن در مقابل لکه و خرابی ناشی از شستشو می شود.

ما در تولیدی روپوش پزشکی ارژنگ از بهترین نساجی های حاضر در کشور استفاده کرده

و پارچه های استفاده شده در تولیدی ارژنگ با بهترین نخ و مواد پلی استر ممکن تولید

و عرضه می شوند. درصد نخ و پلی استر موجود در پارچه های استفاده شده توسط

تولیدی روپوش پزشکی ارژنگ بشرح مقابل می باشد: پارچه تترون (40 به 60)،

ترگال ساده (35 به 65) و ترگال کجراه نیز که مقاوم ترین و سنگین ترین پارچه

و بیشترین نوع پارچه استفاده شده توسط ما می باشد از درصد 40 به 60 می باشد.

بیشتر بخوانید: قیمت روتختی یکبار مصرف رولی

همچنین وزن (گرماژ) پارچه در سنگینی و خوش فرمی و نیز در مقاومت بالای آن در

برابر آنزیم ها و لکه ها بی تاثیر نبوده و پارچه های استفاده شده توسط تیم تولیدی ارژنگ از بالاترین و

سنگین ترین گرماژ های ممکن در بازار کشور می باشد.

در پایان این مطلب پیشنهاد می کنیم برای استفاده این روپوش ها توسط بانوان محترم

در مراکز پزشکی، درمانی، آزمایشگاه ها و محیط های عمومی از پارچه کجراه و نیز در مطب ها

و مراکز زیبائی که محیط مناسب بانوان است از پارچه تترون استفاده کنید همچنین در

فصل تابستان بدلیل خنک بودن الیاف استفاده شده در این جنس می توانید از این جنس استفاده کنید.

همچنین برای سهولت و راحتی شما عزیزان در معرفی تمام مدل های موجود در

فروشگاه محیط مناسب پوشش نیز معرفی شده و می توانید برای سهولت در انتخاب

مدل مورد نظر خود از قسمت فروشگاه نیز کمک گرفته و براحتی مدل های مد نظر خود را انتخاب کنید.

چرا پارچه تترون نسبت به سایر پارچه ها برای لباس بیماران بیشتر مصرف می شود؟

اصلی ترین دلایل محبوبیت پارچه تترون برای استفاده در لباس های بیمارستانی شامل موارد زیر می شود:

 • قابل شستشو بودن
 • امکان استفاده چندین باره
 • قیمت ارزان
 • سبک بودن
 • لطافت
 • رنگبندی متنوع

لباس بیمار تترون باید چه سایزی داشته باشد؟

لباس های بیمارستانی تترون مورد استفاده پرسنل و کادر درمان بیمارستان به علت استفاده مداوم و طولانی مدت دارای سایز های متنوعی است تا کادر بیمارستان در انتخاب سایز مناسب خود حق انتخاب بیشتری داشته باشند.

لباس هایی که مخصوص زمان بستری بیمار در بخش ها تولید می شوند معمولا استفاده کوتاه مدت دارند و بعد از ترخیص بیمار دفع می شوند به همین خاطر معمولا این لباسها در سایزهای یکسان تولید می شوند و فقط به انواع مردانه، زنانه و بچه گانه تقسیم می شوند.

البته بعضی از تولید کنندگان، سایز بندی محدودی را هم در تولید این نوع لباس ها در نظر می گیرند.

نوع دیگری از لباس مورد استفاده در بیمارستان ها البسه یکبار مصرف هستند که هم کادر درمان و هم بیماران از آنها استفاده می کنند. شکل و شمایل این لباس ها برای محل های مورد استفاده متفاوت است.

به طور مثال لباس مورد استفاده مرکز تصویر برداری شامل شلوار، کلاه و پیراهن است و یا برای ورود به بخش هایی مثل ای. سی. یو. باید کاور کفش پوشید.

این نوع لباس ها معمولا دارای سایز آزاد هستند و بیمار برای تغییر سایز آنها از بند لباس ها استفاده می کند. پارچه های مورد استفاده در دوخت لباسهای بیمارستانی فارغ از نوع پارچه، دارای کیفیت های مختلفی هستند

 

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *