مرکز خرید لباس یکبار مصرف استریل

مرکز خرید انواع لباس یکبار مصرف استریل شده را مستقیما به بازار فروش عرضه می کند. ارائه این نوع لباس ها به دلیل پرفروش بودن به صورت عمده انجام می گیرد تا مراکز بهداشتی و درمانی که مصرف کنندگان اصلی لباس های یکبار مصرف هستند، بتوانند به موقع و به اندازه کافی آن را خریداری نمایند.

 • بیشتر بخوانید:

شما می توانید از مرکز خرید انواع لباس استریل شده یکبار مصرف را هم به صورت کیلویی و هم بسته ای خریداری کنید. برای خرید می توانید به صورت اینترنتی هم اقدام کنید. عرضه لباس یکبار مصرف به صورت آنلاین از طریق سایت ما هم انجام می شود.

مرکز خرید لباس یکبار مصرف استریل

جنس لباس های بیمارستانی چیست؟

جنس لباس های بیمارستانی چیست؟

با توجه به شرایطی که بیماران در بیمارستان دارند و همچنین پوشش متفاوت کادر درمان در بیمارستان ها و مراکز درمانی، جنس لباس های بیمارستانی هم با یکدیگر فرق می کند.

به طور معمول برای جنس پارچه هایی که برای دوخت گان جراحی رنگی و کاور آستین پارچه ای استفاده می شود، از نوع تترون بوده و گاها برای کاهش هزینه ها از پارچه های دیگر مانند فلامنت پنبه استفاده می کنند. این پارچه ها هم ساده و هم طرح دار بوده و قیمت آنها مناسب می باشد.

برای دوخت لباس بیمارستانی  که مخصوص پرسنل بیمارستان است از پارچه هایی با کیفیت بالاتر استفاده می کنند. معمولا پارچه فاستونی بهترین گزینه برای دوخت لباس مخصوص پرسنل بیمارستان است.

جنس پارچه هایی که برای تولید لباس های مخصوص جراحی و اتاق عمل استفاده می شود، از نوع اسپان باند می باشد. پارچه اسپان باند ضد آب بوده و امکان نفوذ رطوبت در آن وجود ندارد. به همین دلیل در اتاق عمل و توسط جراحان مورد استفاده قرار می گیرد و به لباس های جراحی هم معروف هستند.

بهترین لباس یکبار مصرف استریل

بهترین لباس یکبار مصرف استریل در بیمارستان ها و درمان گاه ها به دلیل وجود عفونت ها و میکروب ها وجود لباس استریل بسیار ضروری می باشد زیرا که این گان باعث می شوند که عفونت و بیماری انتقال پیدا نکند و همه گیر نشود، از این رو پوشیدن لباس یک بار مصرف استریل هم برای پزشکان بخش جراحی و هم عموم بیماران الزامی میباشد.

بهترین لباس یکبار مصرف استریل لباسی است که از پارچه های با کیفیتی تهیه و تولید شده اند، هر چه کیفیت لباس بیمارستانی یکبار مصرف ببشتر باشد بهتر است و از شیوع بیماری های عفونی جلوگیری خواهد نمود، البسه یکبار مصرف درجه یک را می توان به شرکت های تولید کننده سفارش داد و آن را در تعداد معینی تهیه و خریداری نمود.

در کل لباس یکبار مصرف بیمارستانی ارزان قیمت در دو نوع تولید می شوند، یک نوع آن لباس های پارچه ای بیمارستانی می باشد و نوع دیگر آن یک بار مصرف می باشند که مصرف زیادی را در بیمارستان ها دارند، از این لباس های یک بار مصرف بیمارستانی بیشتر در اتاق عمل استفاده می شوند. در اتاق عمل هم بیماران اتاق عمل و هم پزشکان اتاق عمل نیاز به این نوع لباس ها دارند، وجود این لباس های یک بار مصرف برای همه پزشکان و بیماران الزامی می باشد.

لباس یکبار مصرف بیمارستانی چیست؟

این نوع البسه را با نام شان نیز می شناسند، شان یا لباس یکبار مصرف، در بیمارستان ها که احتمال انتقال عفونت و آلودگی بسیار بالاست مورد استفاده قرار می گیرد؛ این نوع البسه از انتقال و جذب عفونت جلوگیری می کنند. لباس یکبار مصرف استریل معمولا به انواع لباس هایی گفته می شود که تمام پزشکان و پرستاران در هنگام ورود به بیمارستان بر تن می کنند تا به انواع آلودگی ها مبتلا نشوند و سلامت جان بیماران را تضمین و تامین کنند این لباس با انواع جنس و با قیمت های متفاوت وارد بازار می شود. تولید کننده لباس یکبار مصرف استریل این کالای بسیار با اهمیت و با کیفیت را با قیمتی بسیار عادلانه و مناسب در اختیار تمام متقاضیان بیمارستانی قرار می دهد.

لباس های بیمارستانی شامل چند گروه می شوند که هر کدام از آنها دارای رنگبندی مخصوصی بوده و کارآیی متفاوتی را به خود اختصاص داده است؛ گروه بندی این لباس ها به شرح زیر می باشد:

 1. لباس مخصوص پرستاران اتاق عمل و بخش حراحی
 2. البسه مخصوص بیماران عفونی و بدحال
 3. البسه مخصوص بیماران عادی
 4. لباس پزشکان عمومی
 5. لباس کارکنان بخش های مختلف
 6. و غیره

این نوع البسه از نظر ابعاد، جنس و سایر موارد دارای تفاوت هایی می باشند و استفاده از آنها در تمامی بیمارستان ها اجباری است؛ البسه یکبار مصرف از نظر اقتصادی به صرفه بوده و باعث کاهش هزینه های شست و شو، مواد شوینده و سایر موارد می شود.

در هنگام تولید شان، به کمک دستگاه های مخصوص این نوع البسه را استریل می کنند تا هنگام استفاده خطری سلامتی افراد را تهدید نکند.

 

بازار فروش لباس یکبار مصرف استریل

ویژگی های لباس یکبار مصرف استریل

معرفی لباس یکبار مصرف استریل

اگر به دنبال دانستن خصوصیات لباس یک بار مصرف هستید به شما توصیه می کنیم که این مطلب را از دست ندهید، زیرا ما تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا با دادن اطلاعات کامل در این زمینه شما را در خریدی عالی همراهی کنیم.

 • شما می‌توانید بعد از استفاده از این محصول آن را در پلاستیکی درب بسته قرار دهید و آن را دور بیندازید و به طور مجدد از لباس دیگری استفاده کنید این روش می‌تواند راحتی را به شما منتقل کند و در وقت و زمان شما صرفه جویی نماید.
 • شما با تعویض لباس های یکبار مصرف می توانید در مصرف آب صرفه جویی کنید و لباس های یکبار مصرف کاملاً بهداشتی و پاکیزه هستند و شما می توانید برای جلوگیری از ورود انواع باکتری و میکروب به درون خود از این لباس‌ها استفاده کنید و پس از استفاده آن را در ظرفی دربسته قرار دهید و دور بیندازید.
 • ما علاوه بر تولید لباس های یکبار مصرف در صنعت ساخت لوازم بهداشتی یکبار مصرف دیگر هم فعالیت می‌کنیم که شما می توانید بنا به نیاز خود از دیگر محصولات ما در سایت دیدن فرمایید و در صورت نیاز آنها را خریداری نمایید. کلیه لباس های ما در نهایت بهداشت و پاکیزگی تولید می‌شود و در بسته‌بندی‌های مطمئن استاندارد به دست شما خوبان می رسد.
 • البسه یکبار مصرف باکیفیت به دلیل قیمت اقتصادی، از ضروری ترین و پر فروش ترین منسوجات بیمارستانی به حساب می آید. فروشنده لباس یکبار مصرف پزشکی بسته به استفاده آنها در محیط های مختلف بهداشتی، انواع مختلف را برای شما ارائه می دهد، از جمله لباس یکبار مصرف ام آر آی، لباس یکبار مصرف جراحان، لباس یکبار مصرف بیمارستانی بیماران بستری شده.
 • از جمله دلایلی که بیمارستان و محیط های بهداشتی را به استفاده از لباس های یکبار مصرف به جای لباس های چند بار مصرف وا میدارد ، بهداشتی بودن و کم کردن هزینه های این سازمان ها می باشد ، زیرا همان طور که می دانید ، شستشو، استفاده از مواد شوینده با مقدار زیاد، هزینه پرسنل قسمت رختشویی ،هزینه های زیادی به بار می آورد.
 • لباس های یکبار مصرف پزشکی ، از جنس پروپلین هستند که از آن پارچه اسپان باند تولید می شود که اغلب بدون بافت وتار وپود میباشند این نوع پارچه ضد حساسیت بوده و به عنوان پارچه یکبار مصرف شناخته می شود ، این پارچه ها قیمت بسیار پایینی دارند ، جنس نازک آن باعث عبور راحت هوا درآن می شود و همچنین تراکم بالای بافت آن ، باعث میشود مایعات از آن عبور نکنند. این پارچه بدون بافت است، و به وسیله دستگاه اتوماتیک و کاملا بهداشتی و ضدعفونی شده تولید می شوند، پس در خرید لباس پزشکی باید به این نکات توجه شود.

 

بهترین جنس پارچه لباس یکبار مصرف بیمارستانی

بهترین جنس پارچه لباس یکبار مصرف بیمارستانی لباس هایی که پزشکان و پرستاران آن هنگام ورود به بخش های مختلف بیمارستان استفاده می کنند معمولا نوعی از انواع لباس های یکبار مصرف است که کمک می کند تا پزشک با خود آلودگی به بخش وارد نکند و یا آلودگی از بخش به محیط بیرونی بیمارستان وارد نکند به این ترتیب با استفاده از این لباس جان خود و بیمار و افراد سلام را از مضرات و بیماری های حفظ می کند.

لباس هایی که برای بیمارستان ها تولید می شوند با جنس های مختلفی هستند، این لباس ها اصولا با جنس تترون، ترگال ساده و کجراه و اسپان باند و ویسکوز و غیره هستند. بدانید که جنس این لباس ها باید به گونه ای باشد که هم نرم و لطیف باشند، ضد حساسیت باشند و در آخر هم بیماران در آنها احساس راحتی داشته باشند.

جنس لباس ها به دلیل این که هر کدام دارای کاربردی هستند متنوع می باشد، لازم به ذکر است که برخی از بیماران نیاز دارند تا لباسی یکبار مصرف را دریافت کنند به همین دلیل باید از جنس اسپان باند یا همان بی بافت باشد و اگر نیاز است تا بیمار چندین روز لباس را بر تن داشته باشد باید لباس از جنس تترون و یا ترگال باشد که قابلیت شستشو دارند.

بهترین لباس استریل لباس یکبار مصرف می باشد زیرا هر لباس مختص به بیماری می باشد و پس از اتمام بستری آن را دور می اندازد.

لباس یکبار مصرف در انواع جنس آماده و اولین و به بازار ارائه می شود و یک نمونه از آن لباس هایی از جنس پلاستیک های بسیار نازک و سبک است که تمام قسمت های بدن را پوشش می دهد و نوع دیگر این کالا ممکن است از پلاستیک های ضخیم تر تولید شده باشد اما یک نوع کاملا متفاوت از انواع البسه یکبار مصرف درجه 1 لباس هایی از جنس پارچه های اسپان است این کالا بسیار سبک و غیر قابل نفوذ است و از جهت سبک بودن کالایی عالی است این نوع لباس کاملا غیر قابل نفوذ و از مقاومت بیشتری نسبت به لباس های نایلونی برخوردار است اما تمام انواع این لباس ها از قیمتی عادلانه و مناسب برخوردار است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *