قیمت لباس بیمارستانی بچه گانه

لباس بیمار بچه گانهدخترانه از پارچه 100 % پلی استر، برای کودکان 4 تا 6 سال دوخته شده است. خرید مستقیم با قیمت عمده از تولیدی نیاز مدیکال و سفارش بصورت طرح و رنگ اختصاصی امکان پذیر است. آن‌ها برای عملیات درمانی اعم از تزریق داخل وریدی مناسب هستند.

روپوش های بیمار IV ما بهترین راه برای ایمن نگه داشتن کودکان شما در بیمارستان یا آزمایشگاه است.

لباس بیمار بچه گانه دخترانه

لباس بیمارستانی بچه گانه

ما طیف گسترده ای از اندازه ها، طرح‌ها، رنگ‌ها و سبک‌های مختلف متناسب با نیاز شما را ارائه می دهیم. همچنین امکان خرید عمده برای این لباس ها را نیز برای مشتریان خود فراهم نموده ایم. ما برای حفظ امنیت و آسایش کودکان بیمار در طول اقامت در بیمارستان یا آزمایشگاه نسبت به تولید این لباس اقدام نموده ایم.

بیشتر بخوانید: قیمت لباس بیمارستانی تترون

به همین دلیل است که ما این خط لباس‌های بچه گانه بیمار را ارائه می‌کنیم آن‌ها از پارچه 100% پنبه تولید شده‌اند که پوست حساس را تحریک نمی‌کند.  دارای دکمه هایی در قسمت سرشانه که به راحتی باز می‌شوند تا امکان دسترسی راحت به بالاتنه فراهم شود.  لباس  دارای بندهایی در قسمت پشت برای متناسب شدن لباس در بدن کودک  است و دیگر نیازی به دکمه یا زیپ ها نیست.

لباس بیمار بچه گانه

کودکان طرح های شاد و کودکانه‌ی این لباس ها را دوست خواهند داشت. در عین حال لباس در طی زمان ضد اشتعال باقی می‌مانند. برای راحتی در مرتب سازی، بر اساس اندازه کدگذاری شده است.

بیشتر بخوانید: کاور آستین پارچه ای

این لباس های  کودکانه همچنین دارای یک بسته بندی با کد رنگی در یک آستین هستند تا به کاربران نهایی کمک کند به راحتی تشخیص دهند که کدام آستین به هم چسبیده است.

این لباس ها در طرح های مختلف تولید می گردد که شما می توانید با ارتباط با بخش فروش انواع طرح های تولیدی ما را دریافت نموده و اقدام به خرید بهترین مدل ان با سلیقه خود نمایید.

لباس بیمار بچه گانه دخترانه پارچه ای

امکانات : 

  • لباس‌های آستین IV با برش لوکس دارای بندهایی در قسمت پشتی لباس می باشد.

  •  از جنس ضد شعله 100% پلی استر
  • مناسب کودک 4 تا 6 ساله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *