قیمت گان استریل جراح

گان به لباسی گفته می شود که پرسنل در هنگام حضور داشتن در قسمت های حساس بیمارستان به تن می کنند، گان جراحی رنگی را معمولا در برخی از مراکز حساس مانند اتاق های عمل به تن می کنند تا از سرایت آلودگی و میکروب ها جلوگیری شود، قیمت گان استریل جراح را می توانید از سایت ما استعلام بگیرید.

قیمت گان استریل جراح

اطلاعاتی درباره گان استریل جراح

اطلاعاتی درباره گان استریل جراح گان استریل باکیفیت محصولی است به همراه  کلاه اسکراب جراحی و کاور آستین پارجه ای که پزشکان از آن به هنگام جراحی ها استفاده می کنند، این محصول معمولا از جنس اسپان باند تهیه کی شود به همین دلیل می تواند به خوبی جلوی آلودگی ها و میکروب ها را بگیرد.

استفاده از گان استریل جراح برای جراحان و پزشکان بسیار راحت است و آن ها را به دردسر نمی اندازد، این محصول از قسمت پشت باز می باشد همچنین دارای وزن بسیار سبکی است تا در طول جراحی استفاده از آن بسیار راحت باشد، این محصولات در مدل های مختلفی در بازار وجود دراند که می تواند ساده باشد و یا به صورت ضد آب تولید شده باشد.

گان ها به طور کلی به دو صورت استریل و غیر استریل وجود دارند، گان های استریل شده معمولا در بسته بندی های قرار داده می شوند تا میکروب ها به راحتی به آن نفوذ نکنند همین طور این محصولات یکبار مصرف هستند و باید بعد از هرگونه استفاده آن ها را دور بریزید و از گان های نو استفاده کنید.

بازار توزیع گان جراح آستین کش دار

بازار توزیع گان جراح آستین کش دار عرضه گان استریل این محصول را در مدل های مختلف به بازار عرضه می کنند، در بازار توزیع معمولا ایت محصول به رنگ های آبی و سبز وجود دارد، همچنین این محصول را در دو نوع سایز تولید می کنند تا هر فردی بتواند به آسانی سایز دلخواه خود را بپوشد.

شما عزیزان می توانید سفارشات خود را از طریق همین سایت انجام دهید تا به صورت کاملا راحت این محصولات به شما تحویل شود همچنین شما می توانید با مراجعه به سایت ما اطلاعات زیادی را در مورد انواع البسه بیمارستانی به خصوص گان های جراحی و مدل های آن هابه دست آورید.

بیشتر بخوانید: رول روتختی بیمارستانی

در کنار این محصولات که به صورت بسته بندی شده عرضه می شوند، وسایل جانبی نیز قرار داده می شود تا پک خرید شما کامل باشد و دیگر نیاز به خریدهای متفرقه نداشته باشید ضمن این که این محصولات با قیمت های مناسبی عرضه می شوند.

فروشگاه ما یکی از فروشگاه های آنلاین تهیه کالاهای پزشکی در کشور است که به صورت آنلاین فعالیت می کند و توانسته است بخش زیادی از نیازهای بیمارستان ها و مراکز درمانی را به البسه مورد نیازشان، تامین نماید و آن ها را به سراسر کشور بفرستد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *