قیمت کاور آستین اسپان باند

کاور آستین اسپان باند نوعی کاور محافظ می‌باشد که برای محافظت از آستین ها در برابر آلودگی ها و لکه ها در مکانهای درمانی، بیمارستانی کلینیک درمانی و زیبایی، دندانپزشکی و حتی رستوران ها  استفاده می شود.

از دیرباز تاکنون مرسوم بوده که پزشکان در حین عمل جراحی به قصد حفاظت از سلامتی خود و پاکیزگی علاوه بر استفاده از روپوش های مخصوص جراحی به نام گان جراحی اقدام به پوشیدن کاور آستین نیز میکردند.

این نوع آستین ها به حیث وجود کش موجود در ناحیه ی مچ دست و آرنج مانع از ورود و نفوذ مایعات، ترشحات و خون به دست جراح میشد و این امر در طول تاریخ تمدن پزشکی سبب افزایش محبوبیت این پوشش گردیده است.

امروزه نیز طیف وسیعی از تنوع در کارور های استین پزشکی دیده میشود که متناسب با هر نوع سلیقه ای قابل استفاده میباشد.

قیمت کاور آستین اسپان باند

کاور آستین اسپان باند در سالهای اخیر برای رعایت نکات بهداشتی و همچنین جلوگیری از انتقال آلودگی ها بر روی آستین ها در بیمارستان ها، دندان پزشکی ها و مراکز درمانی بسیار مورد استفاده قرار گرفته است البته  امروز کاور آستین علاوه بر مصارف پزشکی در رستوران ها، کارگاه ها و صنایع اتمی نیز طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.

نکته ای که اغلب افراد در خرید عمده این محصول در نظر میگیرند قیمت کاور آستین میباشد.

کاور آستین پزشکی اسپان باند

کاور آستین پزشکی تولید شده در مجموعه ما در دو نوع کاور آستین پارچه ای و کاور آستین یکبار مصرف بوده که جنس الیاف بکاربرده شده در آن اسپان باند است.

کاور آستین پزشکی اسپان باند متناسب با روحیات و نوع عملکرد پزشکان و جراحان عزیز به گونه ای طراحی شده است که به راحتی بتوانند ساعت ها آن را بدون عرق کردن،گرم شدن و کلافگی در دست داشته باشند.

درواقع این محصول بسیار سبک بوده و از اندازه استاندارد برخوردار است به طوری که مچ دست به راحتی زاویه گردشش را داشته باشد.

این محصول کاربردی به ویژه برای پزشکان و کادر درمانی که مدام در اتاق های عمل هستند و با بیماران سروکار دارند، توصیه میشود چرا که جنس پارچه آن یکبار مصرف بوده و براحتی قابل تعویض میباشد.

البته اگر شما قصد خرید کاور آستین برای آشپزی دارید بهترین گزینه کاور آستین آشپزی شمعی ضد آب و روغن است که دارای قیمت بمراتب بالا تری می باشد و از آن برای مدت طولانی می توانید استفاده نمایید

بیشتر بخوانید: کلاه دندانپزشکی زنانه

خریداران کاور آستین اسپان باند

خریداران کاور آستین پارچه ای عموما مصرف کنندگان ان یا مسئولین خرید مراکز پزشکی هستند که وظیفه تجهیز البسه پزشکی را برعهده دارند. نکاتی که عموما برای خرید کاور آستین قرار میدهند شامل موارد ذیل میباشد:

  •  کیفیت
  • جنس پارچه
  • مقاومت پارچه و عایق بودن آن در برابر نفوذ آلودگی ها و مایعات و خون
  • طول و عرض کاور آستین
  • کیفیت کش دو سر آن
  • قیمت کاور آستین
  • گرماژ محصول

لازم به ذکر است که مجموعه بازرگانی نیاز دغدغه خریداران را با ارائه کاور آستین اسپان باند مرغوب به حداقل رسانده چراکه  کاور آستین های تولید شده در مجموعه ما از اسپان باند بافتینه با گرماژ 25 در طول 50 سانت طوری طراحی شده که از مچ تا آرنج را بپوشاند و هم چنین کش دو سر موجود در کاورآستین نیز استاندارد بوده به طوری که نه انقدر سفت باشد که باعث اذیت استفاده کننده شود و نه انقدری شل میباشد که آلودگی ها به راحتی وارد شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *