قیمت لباس بیمارستانی زنانه

لباس بیمارستانی زنانه جهت استفاده بیماران در مدل ها و رنگهای متفاوت تولید می گردد و معمولا از پارچه های رنگی و طرح دار تولید می شود.

تولیدی نیاز مدیکال لباس بیمارستانی زنانه را انواع مدل و طرح ها و جنس پارچه های متفاوت به کار رفته در تولید این نوع لباس را با قیمت مناسب و به صورت مستقیم از خود تولیدی به قیمت عمده و جزئی در اختیار مشتریان قرار می دهد.

سبک بودن لباس بیمارستانی زنانه

لباس بیمارستانی زنانه باید سبک و راحت باشد که این امر بسیار مهم و ضروری است بنابر این استفاده از جنس پارچه هایی که دارای وزن کمتری بوده و برای زنان بسیار مورد توجه می باشد.

زیرا معمولا زنان در زمان بستری به علت ضعف جسمی و یا باردار بودن، نمی توانند از لباس هایی با ضخامت زیاد استفاده نمایند.

لذا می بایست در تهیه لباس های بیمارستانی از جمله لباس بیمارستانی تترون، پرسنل و بانوانی که در بخش های متفاوت از جمله آی سی یو و یا آزمایشگاه و … مشغول به فعالیت هستند از پارچه های سبک و راحت و قابل شستشو به دفعات استفاده شود.
همچنین به علت استفاده مکرر از لباس های بیمارستانی می بایست جنس این گونه لباسها دارای مقاومت زیاد در برابر مواد شوینده داشته و دیر پوسیده شوند.

استفاده از پارچه هایی که لک آنها به درستی از بین نمی رود نیز مناسب نمی باشد. به علت استفاده طولانی مدت از لباس های بیمارستانی زنانه در طی روز و نیز استفاده از لباسهای یک بار مصرف در اتاق ها عمل و … می بایست جنس پارچه های استفاده شده در این نوع لباس ها دارای ترکیباتی باشند که وزن زیادی را به بیماران تحمیل ننمایند.

پارچه تترون به علت داشتن بافت مقاوم و نیز سبک بودن در تولید لباسهای بیمارستانی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. پارچه ترگال بیمارستانی نیز در تولید لباس های بیمارستانی زنانه استفاده می شود. لازم به ذکر است علاوه بر توجه به سبکی وزن لباس بیمارستانی زنانه می بایست توجه نمود که این لباس ها بدن نما نباشند.

قیمت روز لباس بیمارستانی زنانه

قیمت روز لباس بیمارستانی زنانه به جنس پارچه به کار رفته در آن بستگی دارد. چنانچه از پارچه های مرغوبی مانند تترون در تولید انواع لباس بیمارستانی زنانه استفاده شود به مراتب قیمت بالاتری نیز را به خود اختصاص می دهد.

استفاده از پارچه هایی که قابلیت شستشوی مداوم با مواد شوینده را داشته و مقاومت مناسبی داشته باشند و نیز لک آنها به راحتی برطرف شود نیز دارای قیمت های متفاوتی می باشند. برای خرید انواع لباسهای بیمارستانی زنانه با قیمت عمده و مناسب می توان به وب سایت های فروشگاهی معتبر مراجعه نمود.

بلوز و شلوار بيمارستانی زنانه صورتی 

یکی دیگر از روپوش های مخصوص در بیمارستان ها و سایر محیط های بهداشتی که مورد استفاده بیماران می باشد بلوز و شلوار زنانه هاست که مختص بیماران خانم می باشد که در طول بستری شدن شان در بیمارستان ملزم به استفاده از این لباس ها هستند ولی در کل لباس های بیمار چه زنانه و چه مردانه از جنس تترون و ترگال درست شده اند و قابل شستشو هستند و بسیار با کیفیت می باشند و هم چنین سبک هستند و بیمار می تواند به راحتی از آن در محیط بیمارستان استفاده کرد.

بیشتر بخوانید: قیمت دوخت لباس بیمارستانی

این بلوز و شلوار زنانه در سایزهای مختلفی تولید شده اند و برای تمامی افراد مناسب می باشد و در رنگ های مختلفی از آبی و صورتی و سبز و سفید در بازار عرضه می شود و می توان به آسانی آن را تهیه کرد و استفاده نمود، و از بهترین و با کیفیت ترین پارچه های تترون و ترگال تولید شده اند و برای تمامی اغراد استفاده می شود و هیپ گونه حساسیت پوستی برای افراد به همراه ندارد و می توان از آن استفاده نمود و به راحتی قابل شستشو هستند و می توان از آن چندین بار استفاده نمود، نوع لباس و پوشش بیمار در راحتی و آسایش فرد در بیمارستان تاثیر بسیار زیادی در روحیه فرد دارد و باید برای تامین آسایش بیمار از پارچه های باکیفیت برای تامین راحتی بیمار استفاده می گردد.

در ضمن این روپوش ها در اندازه ها و ضخامت های پارچه ای متفاوتی هستند و برای تمامی افراد مناسب هستند. و هم چنین دارای کیفیت و قیمت بسیار مناسبی هستند و دارای رنگ های متفاوتی هستند و بر حسب نوع استفاده از بخش های بیمارستان رنگ ها متفاوت می باشد. این بلوز و شلوار زنانه بیمار برای تمام تیپ های افراد بسیار مناسب می باشد.بلوز و شلوار زنانه بیمار برای تمامی افراد بیمار مناسب می باشد و می توان هر یک از این بلوز و شلوار زنانه را برای تمامی بیماران مناسب می باشد و پوشاننده بدن افراد می باشد.

بلوز و شلوار زنانه بیمار به صورت یقه های متفاوت از جمله یقه هفت و یقه گرد عرضه می شود و هم چنین شلوار این روپوش ها به صورت پشت کش دار هستند و در ضمن از جلو زیپ دار است. ودر ضمن دارای پل کمر دار می باشد و در ضمن جنس این محصول از درجه ترگال می باشد و بدون آب رفت 100 درصد تضمین می باشد و در ضمن دارای ضمانت پارچه ای بسیار زیادی هستند و در ضمن دارای کیفیت دوخت بسیار بالایی هستند و هم چنین دارای کیفیت بسیار بالایی در نوع پارچه هستند.و هم چنین این روپوش های بیمار دارای تضمین کیفیت بسیار بالایی هستند و دارای الیاف بسیار تضمین بالایی هستند و دارای مقاومت بالایی هستند.

تفاوت لباس بیمارستانی زنانه و مردانه

تولید کنندگان البسه اسپان باند معمولا این گونه لباس ها را به دو صورت زنانه و مردانه طراحی میکنند.

مدل لباس بانوان کمی متفاوت با مدل لباس آقایان می باشد مثلا در مدل بلوز و شلوار اگر فرم مردانه باشد بلوز کوتاه تر و اگر مدل زنانه باشد بلوز آن کمی بلند تر و شبیه به تونیک می باشد.

تفاوت بعدی در مدل لباس بیمارستانی زنانه یک روسری یا مقنعه برای پوشش سر وجود دارد.

بیشتر بخوانید: قیمت لباس بیمارستانی بچه گانه

این تفاوت ها باعث اختلاف قیمت می شود.

البته این تفاوت قیمت بسیار جزئی می باشد و خیلی از مواقع  تولید کننده در سفارشات تعداد بالا از این اختلاف جزئی صرف نظر می نماید.

بلوز و شلوار بیمارستانی زنانه آبی

افرادی که قرار است چند روز یا چند ماه یا بیشتر در بیمارستان تحت مراقبت باشند یا به عبارت دیگر بستری شوند لازم است تا برای جلوگیری از انتقال بیماری ها و عفونت های بیمارستانی از لباس مخصوص بیمار استفاده نمایند.

بنابراین ضروریست تا تمامی افراد بستری شده با هر رده سنی و اعم از خانم یا آقا از لباس مخصوص بیمار استفاده نمایند لباس های بیمار با پارچه های مختلف و در شکل، ضخامت، اندازه و رنگ های مختلفی تولید می شوند

یک نمونه از آنها بلوز شلوار زنانه بیمار می باشد که مختص خانم های بیمار و تحت درمان است که با سایزهای مختلف از جمله L، XL و XXL تهیه می شوند اغلب بیمارستان ها از جمله بیمارستان های دولتی برای دوخت بلوز شلوار زنانه بیمار رنگ صورتی پارچه دلخواه را سفارش می دهند اما انتخاب رنگ کاملا سلیقه ای و اختیاری است

که مدیریت بیمارستان می تواند بر اساس لوگو، سلیقه شخصی، میزان بودجه، سیاست های بیمارستانی و غیره رنگ دلخواه را انتخاب نماید پارچه های بکار گرفته شده برای این لباس از جنس های مختلف از قبیل تترون، ترگال، فلامنت و غیره می باشد که نوع پارچه نیز غالبا بر اساس قیمت آن انتخاب می گردد

به عنوان مثال می توان گفت پارچه های فلامنت به دلیل قیمت پایین خود بیشترین طرفدار را برای استفاده جهت دوخت لباس بیمار دارند بلوز شلوار زنانه بیمار به صورت آزاد بر روی بدن بیمار قرار می گیرد که بیمار با آن بتواند احساس راحتی و آرامش داشته باشد همچنین بدن نما نیست و از ضخامت لازم برخوردار می باشد.

کمر شلوار این لباس نیز از کش می باشد که علاوه بر راحتی بیمار با هر سایز کمری اندازه می شود و حالت کششی آن به میزانی نیست که باعث فشار بیش از حد شود و بیمار را اذیت نمی کند لطافت و نرمی لباس بیمار نیز دارای اهمیت بسیاری است که معمولا از پارچه ای استفاده می شود که برای هر بیمار با هر نوع پوستی مناسب باشد و مشکلات پوستی برای او ایجاد نکند هر خانم بیماری حتی خانم های سالمند با پوشیدن بلوز و شلوار زنانه بیمار احساس راحتی دارند و از پوشیدن آن احساس نارضایتی نخواهند داشت.

خرید لباس بیمارستانی طرح دار زنانه

خرید لباس بیمارستانی طرح دار زنانه می تواند یکی از بهترین خرید برای بیمارستان باشد.  لباسهای طرح دار در بیمارستان با روحیه بیمار سروکار دارند علاوه بر طرح دار بودن، لباس با کیفیت و زیبایی و جنس خوب مورد رضایت هر فردی قرار گرفته است.

لباس بستری زنانه و اتاق عمل متفاوت است. با تنوع بسیار در لباسهای زنانه در بیمارستان‌ها لباس طرح دار یک نمونه، بسیار جذاب برای بیماران است . یک بیمار در بیمارستان به روحیه خوب احتیاج دارد با یک لباس طرح دار و زیبا و با کیفیت خوب می توان این روحیه را حفظ کرد .