قیمت آستینچه یکبار مصرف

قیمت آستینچه یکبار مصرف رابطه مستقیمی با الیاف و مواد بکاربرده شده در تولید آن دارد. آستینچه یکبار مصرف عموما از جنس PE یا پلی اتیلن با سر آستین کشی، الاستیک و بافتنی ساخته شده که به علت وزن کم و دوام بالا میتوان برای محافظت از آلوده و خیس شدن دست تا آرنج روی لباس یا پوست برهنه پوشید.

آستینچه یکبار مصرف در  صنایع غذایی، داروسازی، پزشکی، پزشکی قانونی، آزمایشگاهی و …. جهت عدم نفوذ آب، مایعات، خون و حتی اشعه کاربردیست.

انواع آستینچه یکبار مصرف

آستینچه یکبار مصرف در ایران به نام کاورآستین پزشکی، آستینک بیمارستانی و یا ساق دست یکبارمصرف نیز شناخته میشود. آستینچه یکبار مصرف در دو نوع پارچه ای و نایلونی درجه یک تولید شده و در بازار در حجم عمده بفروش میرسد.

بیشتر بخوانید: قیمت کاور آستین پارچه ای

آستینچه پارچه ای:

آستینچه پارچه ای از اسپان باند با گرماژ 25 با آپشن دوسر کش تولید میشود و کاربرد این آستینچه برای این است که زمانی که لباس آستین کوتاه یا آستین گشاد پوشیده ایم برای جلوگیری از ارتباط مایعاتی که در حین کار با آنها در ارتباطیم، با پوست دستانمان  این آستینچه ها را استفاده میکنیم که کش آن سبب جلوگیری از ورود مواد مضر و آلوده میشود.

این محصول کاربردی در گرماژ های پایین تر مانند 20  و بالاتر نظیر 30 نیز تولید میگردد و برای عرضه به بازار در بسته بندی های 20 و 25 عددی قرار میگیرد.

آستینچه نایلونی:

جنس پارچه آستینچه نایلونی از نایلون درجه یک بوده در نتیجه مانع ایجاد حساسیت پوستی نمیگردد و بوی بدی هم نمیدهد.این نوع محصول شفاف  و بیرنگ بوده و از مقاومت بالایی برخودار است همچنین برای حرکت ساعد دست نیز مزاحمتی ایجاد نمیکند.

خرید آستینچه یکبار مصرف

خرید استینچه یکبار مصرف  و سایر البسه بیمارستانی مانند کلاه اسکراب جراحی و کلاه دندانپزشکی زنانه و اسکراب دندانپزشکی باید از طریق مراکز معتبر تولید و فروش البسه بیمارستانی انجام بپذیرد تا بتوانید با بررسی انواع مدل ها و کیفیت ها محصول مورد نظر خود را با خیال راحت انتخاب کنید.

لیست قیمت استینچه یکبار مصرف

قیمت آسنینچه یکبار مصرف ثابت نبوده و باتجه به نوسانات پارچه اسپان باند و نایلون تغییر قیمت دارد لذا برای اطلاع از قیمت به روز محصولات با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

محصولرنگقیمتشماره تماس
آستینچه یکبار مصرف نایلونیسفیدتماس بگیرید9108210800
آستینچه یکبار مصرف نایلونیآبیتماس بگیرید9108210800
آستینچه یکبار مصرف اسپان باند 25 گرمسفیدتماس بگیرید9108210800
آستینچه یکبار مصرف اسپان باند 25 گرمآبیتماس بگیرید9108210800
آستینچه یکبار مصرف اسپان باند گرماژ سفارشیسفیدتماس بگیرید9108210800
آستینچه یکبار مصرف اسپان باند گرماژ سفارشیآبیتماس بگیرید9108210800

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *