خرید اسکراب آستین بلند

اسکراب آستین بلند یکی از انواع اسکراب های موجود در بازار می باشد، این دسته از اسکراب ها پوشش مناسبی را برای دست ها ایجاد نموده و در عین حال از احساس سرما جلوگیری می نمایند.

طراحی این اسکراب ها به گونه ای است که زمان هایی پزشک و پرستار در تعامل با بیمار می باشد و آستین ها در معرض تماس با بدن بیمار  است به راحتی تا آرنج تا بخورد، در نتیجه از آلودگی سر آستین ها جلوگیری می شود.

اسکراب آستین بلند

پرستاران و پزشکان و کادر درمان زمان استفاده از اسکراب زنانه آستین کوتاه  برای پوشش دادن دست های خود  باید از تاپ های آستین بلند در زیر اسکراب های خود استفاده نمایند، در نتیجه در اتاق های گرم بیماران پوشیدن اسکراب و تاپ در زیر آن موجب آزردگی خاطر کادر درمان می شود.

این طرح از اسکراب ها علاوه بر پوشش دست ها خنک تر و مناسب برای محیط های اینچنینی می باشد. در عین حال برای محیط های سرد نیز گزینه مناسبی است و گرمای مورد نیاز بدن را تامین می کند.

قیمت لباس اسکراب زنانه به جنس پارچه و طرح انتخابی شما بستگی دارد. شما می توانید برای انتخاب اسکراب پزشکی طرح دار، با مشاورین ما در تماس باشید و   از آخرین مدل های اسکراب پزشکی خارجی و اسکراب پزشکی داخلی و اسکراب بلند و حتی اسکراب دندانپزشکی زنانه مطلع شوید. در نهایت آن ها در کمترین زمان ممکن در اختیار داشته باشید.

اسکراب آستین بلند زنانه

راحت، سبک ، نرم، شیک و ساده در عین حال رطوبت را از بدن دور می کند و در یک شیفت کاری طولانی راحت است. قابل شستشو، مقاوم در برابر چین و چروک نیاز به اتوکشی مکرر ندارد. دو جیب جادار در جلو فضای ذخیره سازی وسایل از جمله خودکار، تلفن همراه، گوشی پزشکی و غیره  را برای شما فراهم می کند.

این اسکراب ها در مجموعه ای به همراه شلوار و در انواع رنگ های مختلف تولید و عرضه می شوند. برای تمامی اندام ها مناسب می باشد. زمانیکه نیاز به کت آزمایشگاهی و یا لباس پرسنل بیمارستان می باشد نیز گزینه ی مناسبی می باشد.

 

شما می توانید انواع اسکراب را بسته به نوع و طرح  کلاه اسکراب جراحی و کلاه اسکراب دندانپزشکی سفارش دهید.

بیشتر بخوانید: چگونه موهای خود را زیر کلاه اسکراب بپوشانید

اسکراب آستین بلند مردانه

اسکراب آستین بلند مردانه جدید ما، نسخه آستین بلند اسکراب دو جیب مردانه محبوب ما است. این نوع اسکراب  پوشش و محافظت بیشتری را نسبت به نمونه های دیگر ارائه می دهند.

پانل های مشبک برجسته  در امتداد درزهای جانبی قسمت بالای اسکراب به جریان هوا اجازه می دهد تا پوشنده تازه و خشک بماند. با یک جیب سینه کلاسیک، وسایل مورد نیاز شما قابل نگهداری است. در قسمت مچ دست از الاستیک نرم و راحت استفاده شده و در عین حال جیب داخلی اضافی، وقتی به جلو خم می‌شوید از ریختن وسایل جلوگیری می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *