خرید اسکراب آستین بلند

اسکراب آستین بلند یکی از انواع اسکراب های موجود در بازار می باشد. این دسته از اسکراب ها پوشش مناسبی را برای دست ها ایجاد نموده و از احساس سرما جلوگیری می نمایند. در عین حال طراحی این اسکراب ها به گونه ای می باشد که به راحتی تا آرنج تا خورده و در زمان هایی پزشک و پرستار در تعامل با بیمار بوده و امکان دارد آستین ها در معرض تماس با بدن بیمار می باشند، می توانند با کوتاه کردن سر آستین ها از آلودگی آنها جلوگیری می شود.

اسکراب آستین بلند

پرستاران و پزشکان و کادر درمان زمان استفاده از اسکراب زنانه آستین کوتاه  برای پوشش دادن دست های خود  باید از تاپ های آستین بلند در زیر اسکراب های خود می پوشیدند، در نتیجه در اتاق های گرم بیماران موجب ازردگی خاطر آن ها می شد.

این طرح از اسکراب ها علاوه بر پوشش دست ها خنک تر و مناسب برای محیط های اینچنینی می باشد. در عین حال برای محیط های سرد نیز گزینه مناسبی است و گرمای مورد نیاز بدن را تامین می کند.

قیمت لباس اسکراب زنانه به جنس پارچه و طرح انتخابی شما بستگی دارد شما می توانید برای انتخاب اسکراب پزشکی طرح دار، با ما تماس گرفته تا از آخرین مدل های اسکراب پزشکی خارجی و داخلی  و بلند وحتی اسکراب دندانپزشکی زنانه مطلع شده و این طرح ها برای شما ارسال گردد

راحت، سبک ، نرم، شیک و ساده در عین حال رطوبت را از بدن دور می کند و در یک شیفت کاری طولانی راحت است. قابل شستشو، مقاوم در برابر چین و چروک نیاز به اتوکشی مکرر ندارد. دو جیب جادار در جلو فضای ذخیره سازی کافی را برای شما فراهم می کند.

اگر چه این اسکراب ها برای رشته پزشکی طراحی شده اما زمانیکه نیاز به کت آزمایشگاهی و یا لباس پرسنل بیمارستان می باشد نیز گزینه ی مناسبی می باشد.

این اسکراب ها در مجموعه ای به همراه شلوار و در انواع رنگ های مختلف تولید و عرضه می شوند. برای تمامی اندام ها مناسب می باشد.

شما می توانید انواع اسکراب را بسته به نوع کلاه اسکراب جراحی و کلاه اسکراب دندانپزشکی سفارش داده تا از طرح های مرتبت تر استفاده نمایید.