کلاه اسکراب + دندانپزشکی پزشکی اتاق عمل

کلاه اسکراب مورد استفاده در مراکز دندانپزشکی، پزشکی، اتاق عمل به صورت عمده در مجموعه البسه پزشکی نیاز  به فروش میرسد. کلاه های اسکراب  مجموعه ما  در  رنگ بندی متنوع موجود میباشد. همچنین این کلاه ها به دلیل داشتن بند قابل تنظیم برای سایز های متفاوت است.

کلاه اسکراب دندانپزشکی

دندانپزشکان در جراحی های مربوط به دهان و دندان علاوه بر اینکه به تمرکز کافی برای معالجه بیمار نیاز دارند باید به سلامت خود نیز اهمیت دهند که این امر از طریق استفاده از کاور آستین پارچه ای، روپوش و کلاه اسکراب مناسب امکان پذیر است.

کلاه اسکرابی که جراحان دهان و دندان و دندانپزشکان مصرف میکنند کلاه اسکراب دندانپزشکی میباشد که به دلیل استفاده از جنس پارچه مرغوب اعم از تترون، ترگال و… در طراحی و تولید این محصول برای استفاده طولانی مدت مانع از تعریق و ریزش مو میشود.

کلاه اسکراب پزشکی

کلاه اسکراب پزشکی مانند تمامی البسه های پزشکی برای محافظت سلامت کادر درمان ضروری میباشد. از این رو کلاه اسکراب پزشکی با هدف جلوگیری از آلودگی میکروارگانیسم  تولید شده است چراکه این آلودگی از موهای سر پرسنل قابل انتقال بوده و حتی موی شسته شده نیز شامل باکتری و آلودگی میباشد.

پس استفاده صحیح از این کلاه بسیار حائز اهمیت بوده و باید تمام موی شما داخل آن قرار گیرد و سپس با بند تعبیه شده در انتهای آن سایز کلاه را متناسب با سر خود تنظیم کنید.

بیشتر بخوانید : رول روتختی بیمارستانی

کلاه اسکراب اتاق عمل

کلاه اسکراب اتاق عمل نیز برای استفاده پرسنل اتاق عمل به منظور استریل ماندن اتاق عمل طراحی شده است و جنس این محصول از الیافی است که هوا به راحتی در آن جریان داشته باشد و مانع گرم شدن سر و عرق کردن پیشانی در حین عمل شود.

این نوع کلاه اسکراب بادوام و قابل شستشو بوده و استفاده از ان بسیار آسان است.

جهت سفارس عمده این محصول میتوانید از طریق صفحه تماس با ما با کارشناسان فروش ما در ارتباط بوده و مشاوره رایگان بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *