از آنجایی که بیمارستان‌ها معمولاً خنک‌تر از ساختمان‌های دیگر هستند، جای تعجبی نیست که پرستاران و کارکنان مراقبت‌های بهداشتی اغلب به لایه‌ای گرم‌تر فراتر از سقف معمولی اسکراب آستین کوتاه نیاز دارند.

اسکراب های طبی آستین بلند کمتر از اسکراب های آستین کوتاه رایج هستند، اما برخی از پرستاران خیلی آنها را دوست دارند.

عامل راحتی داشتن تنها یک لباس برای پوشیدن (در مقایسه با زیر اسکاب و رویه اسکراب) اسکراب های آستین بلند را به یک انتخاب محبوب تبدیل کرده است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اسکراب های آستین بلند و ویژگی هایی که باید هنگام خرید ست اسکراب بعدی خود به دنبال آنها باشید، ادامه دهید.

چرا اسکراب های آستین بلند را انتخاب کنید؟

زیر اسکراب های آستین بلند، کت های آزمایشگاهی و ژاکت ها مورد تقاضا هستند، اما اگر این همه لباس روی هم را نمی خواهید چه؟ اینجاست که تاپ اسکراب آستین بلند کمتر شناخته شده به کمک می آید.

برای یک چیز، پوشیدن چند لباس روی هم به معنای لباس های بیشتر برای شستن است.

با اسکراب های آستین بلند، دیگر چهار یا پنج لباس کار برای شستن بعد از هر شیفت نخواهید داشت. (و همه ما می دانیم که آخرین کاری که می خواهید قبل از بیرون رفتن از درب محل کار انجام دهید، پیدا کردن یک تی اسکراب برای پوشیدن زیر مجموعه اسکراب خود است.)

شما برای

خرید اسکراب آستین بلند

شما برای خرید اسکراب آستین بلند بصورت عمده و تک می توانید به نیاز مدیکال بزرگترین تولید کننده منسوجات پزشکی مراجعه نموده یا از طریق سایت اقدام به سفارش محصول نمایید

اسکراب های آستین بلند همچنین به رفع نیاز به لباس زیر اسکراب آستین بلند یا ژاکت اسکراب کمک می کند.

اگرچه یک پیراهن کش، ژاکت اسکراب گرم کننده، یا هودی دنج است، اما هنوز یک چیز دیگر است که باید آن را پیگیری کرد.

بعلاوه، اسکراب های آستین بلند ظاهری ساده به یونیفرم شما می دهد و هرگونه حجیمی را که پوشیدن چند لباس روی هم می تواند ایجاد کند، از بین می برد.

مزیت دیگر این است که بازوهای شما را پوشش دهد،اسکراب دندانپزشکی زنانه آستین بلند برای دست شما عالی هستند و حجاب شما را کاملا حفظ میکنند که مقررات بیمارستان شما آن را ایجاب کند.

هر بیمارستانی در مورد حجاب سیاست‌های متفاوتی دارد که می‌تواند بر انتخاب اسکراب برای بسیاری از پرستاران تأثیر بگذارد.

در صورتی که محل کار شما نیاز به پوشاندن  بازوها – به خصوص ساعد – داشته باشد، همیشه خوب است که گزینه هایی داشته باشید.

لباس های زیر اسکراب می توانند دست شما را بپوشانند، اما اگر نمی خواهید آستین های تنگ تری داشته باشید که اکثر زیر اسکاب ها دارای آن هستند، اسکراب های آستین بلند جایگزین ایده آلی هستند.

 

برخی از دپارتمان‌ها اجازه پوشیدن لباس زیر اسکراب را به دلیل تمیزی نمی‌دهند. این باعث می شود اسکراب های آستین بلند در مواقعی که به گرمای اضافی نیاز دارید، گزینه ای عالی باشد. پیدا کردن این تاپ های اسکراب سخت تر است زیرا بسیاری از برندها این سبک لباس را ارائه نمی دهند، اما هنوز گزینه هایی وجود دارد.

در اینجا خلاصه ای از مواردی است که هنگام خرید اسکراب های آستین بلند باید به آن توجه کنید.

مواد چند منظوره

مانند هر اسکراب دیگری، می‌خواهید مطمئن شوید که از مواد با کیفیت بالا دوخته شده‌اند که برا شما کار می‌کنند.

از آنجایی که به احتمال زیاد زیر اسکراب پزشکی خارجی آستین بلند خود یک تاپ نمی پوشید، پیدا کردن پارچه ای بادوام اما در لمس نرم بسیار مهم است.

اسکراب های ساخته شده از پلی استر می توانند از نظر دوامدر مرور زمان دوام بیشتری داشته باشند.

آنها به اندازه کافی مقاوم هستند که می توانند شیفت های 12 ساعته و چندین شستشو را تحمل کنند.

اما تصور نکنید که بادوام به معنای سفت و زبری است – پلی استر همچنین می تواند رطوبت را از بین ببرد و مقاومت در برابر چروک را ایجاد کند.

 

ریون یکی دیگر از مواد با کیفیت است که حس صاف لباس های ورزشی را به اسکراب ها می بخشد.

ریون سبک وزن است، بنابراین احساس نمی کنید که با آستین های بلندتان خفه می شوید.

آخرین اما نه کم اهمیت، اسپندکس مقداری کشش لازم را به اسکراب ها اضافه می کند، وقتی آستین بلند می‌پوشید، می‌خواهید مطمئن شوید که همچنان می‌توانید حرکت کنید و وقتی داروها را دفع می‌کنید، احساس نمی‌کنید که در یک مهار چهار نقطه‌ای قرار دارید.

اسکراب های ما از ترکیبی منحصر به فرد پلی استر، ابریشم مصنوعی و اسپندکس ساخته شده اند که بهترین کیفیت هر ماده را برای اسکراب شما به ارمغان می آورد.

روکش میکرو هلو و پارچه‌های بادوام آن‌ها را نرم‌ترین و ماندگارترین پارچه‌ها می‌کند. وقتی از اسکراب هایی استفاده می کنید که بهترین احساس را در شما ایجاد می کند، شیفت کاری شما از سمت راست تخت بیمارستان شروع می شود.

مدل های آستین بلند

در مورد اسکراب پزشکی طرح دار آستین بلند چند سبک مختلف وجود دارد. اسکراب ها دارای رویه اسکراب آستین بلند تک جنسیتی است که در 13 رنگ مختلف ارائه می شود.

دارای یقه V و چندین جیب، از جمله یک جیب شانه، برای نگهداری تمام لوازم ضروری پرستاری شما.

اگر به دنبال استایلی زنانه‌تر هستید، این تاپ اسکراب آستین‌بلند دارای یک برش مناسب با جزئیات یقه نگینی در اطراف یقه بریده‌شده است.

بیشتر بخوانید: کلاه اسکراب جراحی

قسمت بالایی دارای دارتینگ برای شکلی جذاب و چهار جیب بزرگ زاویه دار برای نگهداری گوشی پزشکی و 4×4 اضافی شماست.

همچنین دارای یک تاپ ساختگی با آستین های دستبند است، به این معنی که آستین درست بالای مچ در جایی که یک دستبند قرار می گیرد، می ایستد.

البته برای قدردانی از این طول نیازی به پوشیدن دستبند ندارید. داشتن آستین کوتاه‌تر به این معنی است که بعد از شستن دست‌ها، آستین‌های آن خیس نمی‌شوند و می‌توانید به راحتی ساعت خود را در زمانی که نیاز به بررسی زمان مصرف دارو یا شمارش تنفس دارید، ببینید.

سایز بندی

سایزبندی هنگام خرید هر سبکی از اسکراب مهم است، اما زمانی که باید آستین های بلند را در نظر بگیرید، به خاطر داشته باشید که طول آستین ها می تواند بسته به اندازه متفاوت باشد.

اکثر تاپ های اسکراب شامل اندازه های سینه و کمر هستند، اما همیشه طول آستین را ذکر نمی کنند.

بیشتر بخوانید: کلاه اسکراب دندانپزشکی

این امر می‌تواند یافتن اندازه ایده‌آل خود را به صورت آنلاین دشوارتر کند، بنابراین مطمئن‌ترین شرط این است که مطمئن شوید از برندی خرید می‌کنید که بازگشت آسانی دارد.

داشتن اندازه های متعدد نیز مفید است. تا جایی که ممکن است از تک جنسیت یک سایز برای رسیدن به دقیق ترین تناسب اجتناب کنید.

رنگ

رنگ اسکراب شما به ترجیحات شخصی شما و احتمالاً به سیاست بخش شما بستگی دارد. با مشکی، پیوتر یا سرمه ای نمی توانید اشتباه کنید.

بیشتر بخوانید: روپوش کلینیک زیبایی

اینها رنگ‌های جذاب و جاودانه هستند. اما اگر می‌خواهید کمی به ست اسکراب خود ببخشید، رنگ‌های پررنگ‌تر مانند سبز آبی یا شرابی را تخفیف ندهید.

اسکراب های نیاز مدیکال در پنج رنگ مشکی، سرمه ای، آبی سلطنتی، اسپندی و شرابی عرضه می شوند. همه اینها رنگهای پایه عالی برای شلوارهای اسکراب هستند، چه شلوارهای بند کشی را ترجیح دهید و چه شلوارهای دودی. مهم نیست که چه رنگی را برای تاپ اسکراب آستین بلند خود انتخاب می کنید، می توانید یک شلوار اسکراب مناسب پیدا کنید.

تاپ اسکراب آستین بلند خود را امروز پیدا کنید

خرید لباس اسکراب بارداری آستین بلند می تواند مانند یک جاده خلوت باشد. شما به دنبال تکه های لباس پزشکی هستید که بسیاری از متخصصان مراقبت های بهداشتی حتی از وجود آن ها اطلاعی ندارند.

با این وجود، یافتن تاپ های اسکراب آستین بلند کاربردی و شیک همچنان می تواند یک چالش باشد.

زیرا مرسوم ترین اسکراب های موجود در بازار اسکراب زنانه آستین کوتاه است که ما آرا نیز تولید می کنیم

هنگام خرید، مطمئن شوید که به دنبال روکش های اسکراب ساخته شده از موادی باشید که راحتی، عملکرد و سهولت مراقبت را با هم ترکیب می کنند.

بیشتر بخوانید: قیمت روپوش سفید آزمایشگاهی

به دنبال بهترین استایل و تناسب خود باشید، یا یک تاپ راحت برش خورده یا یک سیلوئت متناسب تر. همچنین، فراموش نکنید که سایزبندی متناسب با تیپ بدنی شما را بررسی کنید و گزینه های رنگی را نیز در نظر بگیرید.

مهم نیست که چه کاری انجام می دهید، در واحد خود پیشگام خواهید بود که مد اسکراب های نوآورانه را در اختیار شما قرار می دهد.