چگونه در اسکراب‌ها زیبا به نظر برسید

مطمئن شوید که اندازه مناسب دارید. درست مانند هر لباسی که می‌خرید، مطمئن شوید که اسکراب‌هایی متناسب با سایز بدنتان تهیه کنید. پوشیدن سایز مناسب شما را راحت تر، مطمئن تر و خوش تیپ تر می کند. انواع مختلفی از سبک ها و تناسب اسکراب ها وجود دارد، شما باید بتوانید چیزی را پیدا کنید که متناسب با اندازه و فرم بدن شما باشد. از خرید اسکراب های خیلی بزرگ یا خیلی کوچک برای بدن خودداری کنید، زیرا این کار باعث می شود شما غیرحرفه ای و شلخته به نظر برسید.

اسکراب های مناسب با نوع بدن خود را تهیه کنید. ساده ترین راه برای خوب به نظر رسیدن این است که چیزی را بیابید که به شما احساس راحتی کند و در کنار هم قرار دهید. اسکراب‌ها در سبک‌ها و تناسب‌های مختلفی عرضه می‌شوند، بنابراین مهم است که در نظر بگیرید چه چیزی برای شما، سایز و تیپ بدنی شما بهتر است.

اگر نگران بالا تنه یا تنه هستید، باید به دنبال اسکراب هایی با یقه باز یا یقه V در رنگ های تیره تر باشید. این کار ظاهر لاغری بیشتری به شما می دهد و باعث می شود اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید.

اگر در قسمت پایین پرتر هستید، تاپ‌های بلندی را امتحان کنید که روی باسن‌ها می‌چرخد و شلواری که انحنای شما را برجسته می‌کند.

ممکن است متوجه شوید که بیشتر از یک شلوار اسکراب پای راست سنتی خوشتان می آید. اگر بیش از حد لاغر بودن یا سینه صاف بودن شما را آزار می دهد، به دنبال تاپ های مات، ژولیده یا جمع باشید.

تاپ های دارای تزئینات می توانند به شما کمک کنند تا فرم زنانه تری به شما بدهد. به طور کلی، اسکراب ها را به روشی که لباس های معمولی می خرید، بخرید. اگر می دانید چه سبک و رنگی روی تیپ بدنی شما کار می کند، این به اسکراب شما نیز تبدیل خواهد شد.

مطمئن شوید که از رنگ هایی استفاده می کنید که شما را تحسین می کنند. رنگ‌هایی بپوشید که پوست شما را تحسین می‌کنند. اگر مطمئن نیستید که چه رنگ هایی ممکن است باشند، سعی کنید لباس را نزدیک صورت خود نگه دارید.

اگر احساس می کنید که رنگ صورت شما را روشن می کند، برای شما خوب است! اگر احساس می کنید رنگ پریده یا صاف به نظر می رسید، شاید رنگ دیگری را امتحان کنید.

اگر دوست دارید در لباس‌های روزمره‌تان الگو بپوشید، تاپ‌های طرح‌دار با پایین‌تنه‌های جامد را امتحان کنید.

همچنین خوب است که به چرخ رنگ نگاه کنید تا ببینید کدام رنگ یکدیگر را تحسین می کند. به طور کلی، قرمز و سبز، نارنجی و آبی، و زرد و بنفش به خوبی با یکدیگر جفت می شوند.

راه هایی برای شخصی سازی اسکراب های خود بیابید. افزودن برخی نکات شخصی به اسکراب‌هایتان می‌تواند به شما کمک کند که در یونیفرم خود احساس یکپارچگی و فردی بودن کنید.

می توانید نام و بخش خود را روی صفحه اسکراب خود بدوزید. رنگی را انتخاب کنید که کنتراست کافی داشته باشد از رویه اسکرابی که روی آن گلدوزی می کنید و از گلدوزی روی رویه های چاپ شده خودداری کنید.

ممکن است کارهای زیادی انجام شود، و می‌خواهید مطمئن شوید که اگر در حال گلدوزی هستید، فونت و رنگ آن در برابر پس‌زمینه متضاد واضح است.

می توانید پین ها را به نشان یا اسکراب های خود اضافه کنید تا کمی شعله ور نیز اضافه کنید. همیشه به یاد داشته باشید که کد لباس موسسات خود را بررسی کنید و از رعایت آن اطمینان حاصل کنید.

رنگ ها را با هم مخلوط کنید  اکثر اسکراب ها به صورت یک جفت تاپ و شلوار عرضه می شوند، اما هیچ قانونی وجود ندارد که بگوید باید آنها را با هم بپوشید.

با ست کردن تاپ های مختلف با شلوارهای مختلف خلاقیت به خرج دهید. باز هم، رفتن به چرخه رنگ برای دیدن اینکه چه رنگ هایی به خوبی با هم هماهنگ هستند می تواند به شما در انجام این کار کمک کند.

همچنین پوشیدن یک تاپ چاپ شده با ته جامد، یا یک شلوار رنگی شاد و جذاب با بالاپوش سیاه یا سفید را در نظر بگیرید.

آخرین، اما نه کم اهمیت، مو.  مدل موی شما چیزهای زیادی در مورد شما و استایل شما می گوید. چند مدل موی سرگرم کننده را برای کار آزمایش کنید. به جای دم اسبی خسته قدیمی، قیطان را در نظر بگیرید یا اسکراچ های سرگرم کننده تهیه کنید.

به یاد داشته باشید که مراقبت از بیمار همیشه در درجه اول قرار دارد، و شما نمی خواهید موهایتان در یک زخم باز یا حوضچه خون بریزد، بنابراین اگر طولانی است، لطفاً آن را بپوشید.

10% تخفیف برای اولین سفارش خود دریافت کنید!

در پاپی اسکراب،  ما می دانیم که اسکراب های شما باید در برابر سایش و پارگی زیادی مقاومت کنند . به همین دلیل است که ما اسکراب‌های زنانه را در هشت رنگ از محبوب‌ترین رنگ‌های موجود در مراکز درمانی عرضه کردیم:  زغالی ،  شرابی ،  آبی سقفی ،  آبی سلطنتی ،  سبز شکارچی ،  سرمه‌ای ،  بنفش و  مشکی . تاپ های ما   در دو سبک و  پایین تنه های ما  در سه سبک هستند، از جمله سبک محبوب  دویدن  . برو جلو و مجموعه را کامل کن!

اسکراب‌های ما از پارچه نرم و انعطاف‌پذیر ساخته شده‌اند که دافع مایعات نیز هست و دارای جیب‌های زیادی برای نگهداری چیزهایی است که نیاز دارید. آنها توسط پرستاران واقعی برای هر حرفه مراقبتی طراحی شده اند. نظرات تحسین برانگیز ما را  اینجا بخوانید .

5 پاسخ

  1. 🔅 ТRАNSFЕR 1,000 ВTC. Get => https://script.google.com/macros/s/AKfycbwNBwdqxAPjDgc-P6EryN_fvhbfVUOZfwYBDBL6BHJvOsEtWssHUT7CDbxiA8ygo6Be7Q/exec?hs=481445ec8b4545701ab3f3dc1ac5cd74& 🔅 گفت:

    hpnce2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *