کلاه اتاق عمل یکبار مصرف

کلاه های جراحی خطر آلودگی مو یا زباله های محیط پزشکی استریل را به حداقل می رساند.

کلاه های یکبار مصرف جراحی رایج ترین سبک هستند زیرا کلاه های پارچه ای باید قبل از استفاده شسته شوند.

کلاه های اسکراب قابل استفاده مجدد ممکن است در محیط های غیر استریل و غیر بحرانی پوشیده شوند.

کلاهک های جراحی چه نام دارند؟

کلاه‌های اسکراب، کلاه‌های جراحی، کلاه‌های جمجمه، یا  کلاه‌های بوفه همگی نام‌هایی برای سرپوشی هستند که جراحان و متخصصان پزشکی در اتاق عمل می‌پوشند.

بیشتر بخوانید: رول روتختی بیمارستانی

کلاه های یکبار مصرف چیست؟

کلاه های یکبار مصرف جراحی از گرد و غبار، زباله ها و مایعات در طی اقدامات پزشکی محافظت می کنند. معمولاً در اتاق عمل، جراحان و پرستاران، کلاه‌های جراحی خود را قبل از ورود به یک محیط بحرانی یا استریل می‌پوشند.

کلاه‌های جراحی معمولاً دارای یک نوار یا بند الاستیک در پشت هستند تا مطمئن شوند. پلی پروپیلن و اس ام اس مواد استاندارد هستند. اس ام اس از سه لایه پلی پروپیلن 100% ساخته شده است که به صورت حرارتی جوش داده شده اند.

کلاه های یکبار مصرف جراحی را از کجا می توان خرید؟

کلاه جراحی اساسی ترین لباس برای جراحان و متخصصان پزشکی است که زمانی را در اتاق عمل می گذرانند.

بیشتر بخوانید: کلاه اسکراب جراحی

این کلاه‌های راحت طراحی شده‌اند تا موهای شما را در حین انجام اقدامات پزشکی از بین نبرند و در عین حال به حفظ پاکیزگی OR کمک کنند.

مدل‌های یکبار مصرف هنگام پیدا کردن کلاه جراحی ترجیح داده می‌شوند زیرا از گسترش باکتری‌ها جلوگیری می‌کنند، خطر آلودگی را به حداقل می‌رسانند و موهای شما را از چشم‌هایتان دور نگه می‌دارند.

بیشتر بخوانید: کاور آستین اسپان باند

کلاه‌های جراحی یکبار مصرف برندهای برتر مانند Keystone، Medline، و غیره را در Harmony Lab & Safety Supplies پیدا خواهید کرد.

کلاه های جراحی پلی پروپیلن ضروری و بدون پرز همیشه انتخابی عالی برای کسانی هستند که به دنبال راه حل های اقتصادی هستند، اما ما همچنین کلاه های ریز متخلخل و پیامکی با درجه کارایی داریم. ما همچنین هودهای جراح Medline با کیفیت بالا را با پوشش اضافی برای تناسب و محافظت ایمن حمل می کنیم.

آزمایشگاه هارمونی و لوازم ایمنی تلاش می کند استرس ناشی از خرید پوشاک یکبار مصرف جراحی و لوازم پزشکی را از بین ببرد .

اکثر این کلاه‌ها در یک سایز مناسب و مناسب برای کل تیم شما عرضه می‌شوند و در مقادیر زیاد 300 یا 500 عددی عرضه می‌شوند تا بتوانید ماه‌ها با یک خرید آن را ذخیره کنید.

بیشتر بخوانید: کاور کفش اسپان باند قیمت

مهم نیست به مقدار یا سبکی که نیاز دارید، لوازم آزمایشگاهی و ایمنی هارمونی همیشه با ارسال سریع و خدمات مشتری عالی برای خریدی آسان، از خرید شما پشتیبانی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *