کاور کفش بیمارستانی

مهمترین نکته هنگام تصمیم گیری در مورد کاور کفش به محیط محل کار شما بستگی دارد. مانند بسیاری از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE)، نوع موردی که استفاده می کنید ابتدا بر اساس خطر(های) بالقوه ای است که در طول روز کاری با آن مواجه می شوید.

اگر شما در یک محیط پزشکی، آزمایشگاهی، اتاق تمیز، شیمیایی یا محیط واکنش اضطراری کار می کنید، خطراتی که با آن روبرو هستید متنوع تر و پیچیده تر هستند.

اغلب شما از کاور کفش بیمارستانی استفاده می کنید که از یک دستگاه پخش کننده کاور کفش در محل خارج می شوند.

دو نکته مهم برای شما: با چه خطرات خاصی روبرو هستید؟ به چه سطحی از محافظ ضد لغزش کف نیاز دارید؟

اگر با خطرات زیستی مایع یا سایر مواد سمی روبرو هستید، باید کاور کفش ایمنی متفاوتی نسبت به تهدیدات ذرات خشک داشته باشید.

اگر کف محل کار شما اغلب با آب یا مایعات غیر سمی دیگر پوشیده شده است، به محافظت بهتر در برابر لغزش با استفاده از لاستیک آجدار یا طرحی مشابه برای زیره کفش یا روکش چکمه خود نیاز دارید.

بیشتر بخوانید: کاور کفش یکبار مصرف

بنابراین، دقیقاً بدانید که با چه خطراتی روبرو هستید. سپس، مطمئن شوید که از بهترین کاورهای کفش برای محافظت استفاده می کنید.

 چرا از روکش کفش در بیمارستان ها استفاده می شود؟

بیمارستان ها احتمالاً اولین جایی هستند که در مورد کاور کفش به آن فکر می کنید. در حالی که روکش‌های کفش در طیف وسیعی از صنایع ارزش ارائه می‌کنند، طبیعی است که بیمارستان‌ها و رشته‌های پزشکی ابتدا به ذهنشان خطور می‌کند، زیرا باید تا حد امکان تمیز و بهداشتی باشند تا بیماران را تا آنجا که می‌توانند سالم نگه دارند. به همین دلیل، بیمارستان ها از روکش کفش و سایر اشکال PPE استفاده می کنند.

بسیاری از بیماران در بیمارستان ها سیستم ایمنی ضعیفی دارند یا از آنتی بیوتیک ها یا استروئیدهای خاصی استفاده می کنند که می تواند خطر عفونت را در آنها افزایش دهد.

به همین دلیل، پزشکان، پرستاران و کارکنان بیمارستان باید تمام تلاش خود را برای محافظت از بیماران خود در برابر میکروب های اضافی و باکتری های عامل عفونت انجام دهند.

یک راه عالی برای انجام این کار از طریق PPE است، از جمله دستکش، ماسک و روکش کفش.

بیشتر بخوانید: کاور کفش اسپان باند قیمت

کارکنان بیمارستان می دانند که باید اقدامات احتیاطی لازم را برای کمک به حفظ ایمنی بیماران خود انجام دهند.

پرسنل بیمارستان هنگام ورود به اتاق کاور کفش ها را می پوشند و هنگام بازگشت به راهرو، به خصوص زمانی که بیمار عفونت یا سیستم ایمنی ضعیفی دارد، آن ها را در می اورند.

این امر از گسترش میکروب ها از اتاقی به اتاق دیگر جلوگیری می کند، که می تواند فوراً در بیمارستان اتفاق بیفتد.

هنگام انجام اقدامات احتیاطی مناسب با کاور کفش بیمارستانی، بسیار مهم است که هرگز کفش های خود را در بیش از یک محیط نپوشید و فقط یک بار از آن استفاده کنید.

شما یک جفت دستکش یا یک ماسک یکبار مصرف را دو بار نمی پوشید و قوانین یکسانی در مورد کاور کفش اعمال می شود.

اگر در زمینه پزشکی کار می کنید و به دنبال بهترین کاور کفش برای بیمارستان خود هستید، به ما اطلاع دهید زیرا ما گزینه های مختلفی برای پوشش کفش را با ویژگی هایی جالب ارائه می دهیم که می تواند برای هر صنعت، به ویژه صنعت مراقبت های بهداشتی مفید باشد.

بیشتر بخوانید: کاور آستین اسپان باند

از کاور کفش نایلونی گرفته تا کاور  کفش اسپان باند و ضد آب، دقیقا همان چیزی را که به دنبالش هستید پیدا خواهید کرد

زمانی که کاور کفش توصیه می شود

روکش کفش برای انواع موقعیت های کاری، ورزشی و پزشکی توصیه می شود. نوع پوشش کفش ایمنی به هدف و محیطی که در آن هستید بستگی دارد.

اگر در یک محیط پزشکی (بیمارستان، آزمایشگاه، مرکز جراحی و غیره) کار می‌کنید، معمولاً برای محافظت از شما، بیماران، محیط اطراف و اشیایی که ممکن است آنها را لمس کنید یا در مجاورت شما هستند، کاور کفش مورد نیاز است.

با استفاده از کاور کفش یکبار مصرف یا قابل استفاده مجدد (در برخی شرایط)، پرسنل پزشکی می توانند از خود در برابر پاشش، مایعات و مواد شیمیایی که ممکن است خطرآفرین باشند محافظت کنند.

همچنین استفاده از کاور کفش یا چکمه از سایر افراد در برابر دریافت آلاینده ها از شما محافظت می کند.

اگر در صنعتی شرکت داشته باشید که به شرایط تولید «تمیز» نیاز دارد، مانند تراشه‌ها و قطعات کامپیوتری، تجهیزات پزشکی دیجیتال، ابزار دقیق مهندسی و غیره، این خطر تبدیل به آلاینده‌هایی می‌شود که ممکن است به اشیاء حساس منتقل کنید. اتاق‌های تمیز باید همان‌طور که محیط‌های جراحی عاری از میکروب و آلاینده‌ها باشند و پوشش‌های کفش ایمنی جزء مهمی هستند.

بیشتر بخوانید: قیمت لباس ام ار ای

آزمایشگاه های صنعتی اغلب محیط دیگری هستند که استفاده از کاور کفش را دیکته می کنند. اغلب با استفاده از مواد شیمیایی بالقوه خطرناک و سایر مواد، روکش های محافظ کفش، گاهی اوقات ضد آب، مقاوم در برابر مواد شیمیایی، محافظ ذرات خشک یا دفع کننده مواد سمی مهم هستند. ساخته شده از مواد مناسبی که در برابر تهدیداتی که با آن روبرو هستید محافظت می کند، می تواند با هزینه کم در برابر این خطرات محافظت کند.

برخی از فعالیت های ورزشی برای استفاده از روکش کفش، به ویژه دوچرخه سواری، مناسب هستند. در حالی که بازوها، کمر و پاهای شما در حین دوچرخه سواری سطح بالا تحت فشار قرار می گیرند، هیچ چیز بدتر از پاهای شما ضربه یا آزار را نمی گیرد. شرکت هایی مانند کاور کفش نباز مدیکال خط کاملی از روکش ها و چکمه ها را برای محافظت از کفش های شما در برابر “سوء استفاده از جاده” در برابر سنگ، گل و لای و غیره و سایر خطرات ارائه می دهند.

روکش کفش چیست؟

ایمن راه برو، تمیز راه برو

یادت می‌آید که مادرت بهت می‌گفت وقتی بارون می‌بارید گالوش‌هایت را بپوش و قبل از اینکه وارد شوی آن‌ها را در بیاور. اصول مادر در محل کار نیز صادق است.

همانطور که از نام آن پیداست، روکش‌های کفش تجهیزات محافظ شخصی هستند که برای پوشاندن روی چکمه‌های کار یا کفش‌های معمولی طراحی شده‌اند تا از آلودگی مواد خطرناک به کارگر یا محل کار جلوگیری کنند.

بیشتر بخوانید: تولیدی لباس یکبار مصرف بیمارستانی

روکش‌های کفش که از مواد مختلفی مانند لاستیک یا Tyvek ساخته شده‌اند، برای جلوگیری از پخش مواد خطرناک، کثیفی، روغن‌های روغنی در خارج از منطقه آلوده در محل کار، یکبار مصرف هستند.

چه کسانی از روکش کفش استفاده می کنند؟

اگر کفش محافظت می کند، آن را بپوشید.

این روزها هر کجا بروی انگار همه بچه های خدا از روکش کفش استفاده می کنند. به نظر می رسد برای هر محیط خطرناک یا کثیف، گل آلود، روغنی، چرب، کثیف و بدبو روکش کفش وجود دارد. روکش های کفش از مواد مختلفی از جمله پارچه، لاستیک، پلی اتیلن، پلی پروپیلن و تایوک ساخته می شوند. روکش کفش فقط کاربردی نیست، شما همچنین می توانید رویه های کفش را با طرح های رنگارنگ (برای افرادی که می خواهند پاهای شادی داشته باشند) پیدا کنید.

چگونه از کثیف شدن فرش مشتری خود جلوگیری کنم؟

مسیرهای خود را بپوشانید

شما ممکن است بهترین لوله کش، نجار یا هر چیز دیگری در جهان باشید، اما اگر آثار کثیفی از دیوار به دیوار مشتری خود باقی بگذارید، مهم نیست که چقدر خوب هستید. ممکن است مشتری شما را دوباره دعوت نکند. به همین دلیل بهتر است قبل از رفتن به محل کار در خانه مشتری، یک جفت روکش کفش یکبار مصرف بپوشید. با روکش کفش روی چکمه‌هایتان، می‌توانید کار را انجام دهید و بدون هیچ ردی آن را ترک کنید. علاوه بر این، با استفاده از روکش کفش یکبار مصرف، احترام به خانه مشتری خود را نشان خواهید داد که باعث افزایش شهرت شما به عنوان یک حرفه ای می شود.

توصیه های OSHA، ANSI و پوشش کفش

اداره ایمنی و بهداشت شغلی (OSHA) و موسسه استاندارد ملی آمریکا (ANSI) استانداردهایی را برای انواع تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) منتشر می کنند. در حوزه روکش های کفش ایمنی، حداقل دو ناحیه متمایز از محافظ پا وجود دارد که به آنها اشاره می شود. آنها نگران محافظت از “ضربه و فشرده سازی” پا در موقعیت های صنعتی و ساختمانی هستند.

بیشتر بخوانید: روتختی یکبار مصرف رولی

حوزه اصلی دیگر ایمنی در محیط های پزشکی، صنعتی و آزمایشگاهی است. با این حال، بر خلاف بسیاری از مناطق PPE دیگر (چشم، صورت، دست ها و غیره)، هر دو سازمان در مورد پوشش کفش و چکمه دقت کمتری دارند.

به عنوان مثال، استاندارد ANSI Z41-1983 استانداردهایی را برای محافظت از کفش ارائه می کند، اما در درجه اول به “ضربه و فشرده سازی” پا مربوط می شود. از کفش های پنجه فولادی و روکش کفش های محافظ گرفته تا سایر محافظ های سخت، ANSI سطوح حفاظت را بسته به موقعیت های محل کار توصیه می کند.

OSHA بیشتر بر ایمنی محل کار تمرکز می کند و عمدتاً محافظت در برابر نشت، خطرات زیستی، سموم، آب، برق و برای جلوگیری از حوادث صنعتی، ویژگی های ضد لغزش را توصیه می کند. ملاحظات دیگر، به ویژه در محیط های پزشکی و اتاق تمیز، یکپارچگی دستگاه پخش کاور کفش یکبار مصرف است. به دلایلی که باید واضح باشد اما اغلب نادیده گرفته می‌شوند، برای اینکه روکش‌های کفش به هدف خود یعنی محافظت از پوشنده، سایر افراد و اشیاء دست یابند، روکش‌های کفش مورد استفاده باید قبل از پوشیدن، عاری از آلودگی باشند. بنابراین دیسپنسرها نیز باید تا حد امکان تمیز نگه داشته شوند.

هنگام خرید روکش کفش، مطمئن شوید که محصول دارای علامت تایید شده ANSI و یا OSHA باشد. سپس مواد، طراحی، رنگ و سایر ویژگی‌ها انتخاب شما برای نوع حفاظت و راحتی خواهد بود، در حالی که مطمئن هستید که دستورالعمل‌های ANSI و OSHA نیز رعایت شده‌اند.

آیا دادن روکش کفش به مهمانان خانه سخت است؟
دسته بندی های اصلی روکش کفش چیست؟

دسته بندی های پایه روکش کفش

روکش‌های کفش برای محیط‌های مختلف طراحی شده‌اند که همگی با یک معیار اساسی یکسان هستند: محافظت از کفش یا چکمه‌های پوشنده در برابر آسیب یا خطر. انواع عمومی شامل روکش کفش یکبار مصرف، اغلب در محیط های پزشکی، آزمایشگاهی و اتاق تمیز زمانی که به محافظت از خود، دیگران یا اشیاء در برابر آلودگی نیاز دارید استفاده می شود.

· روکش های کفش طبی معمولاً یکبار مصرف: به عنوان یک بار مصرف برای خفه کردن انتقال پاتوژن توصیه می شود.

· روکش کفش ضد آب: در محیط های آزمایشگاهی و صنعتی برای محافظت از کفش در برابر تهدیدات آب استفاده می شود.

· روکش های چکمه: از قوزک پا تا ارتفاع تقریباً زانو، روکش های چکمه از هر دو چکمه و/یا ساق پا در برابر آلودگی های احتمالی محافظت می کنند.

· روکش کفش آزمایشگاهی: از کفش های شما در برابر پاشیده شدن مواد شیمیایی و آب و سایر آلاینده ها محافظت می کند – بسته به محیط می تواند یکبار مصرف یا قابل استفاده مجدد باشد.

پوشش های کفش از راحتی صرف (تمیز نگه داشتن کفش های شما) تا محافظت جدی (روکش های کفش جراحی)، محافظت از شما و دیگران در برابر قرار گرفتن در معرض آلاینده ها یا عوامل بیماری زا است. حتی می‌توانید محصولاتی با فناوری پیشرفته مانند روکش‌های کفش نیاز مدیکال پیدا کنید که می‌توانند یکبار مصرف و در عین حال بسیار قوی باشند.

با روکش کفش آن را تمیز نگه دارید

چه از کفش‌های خود در برابر گرد و غبار و آوار محافظت کنید یا از کف کفش در برابر کثیفی کف کفش محافظت کنید، روکش کفش راه‌حلی راحت و مقرون به صرفه برای از بین بردن آشفتگی است. روکش های کفش در نسخه هایی که فقط کفش ها را می پوشانند و به عنوان روکش چکمه در دسترس هستند.

شما می توانید از بین روکش های کفش با سطح استاندارد یا سطح ضد لغزش انتخاب کنید. روکش کفش پلی پروپیلن مقرون به صرفه ترین ماده است و می تواند در محیط های خشک روی فرش یا کاشی به خوبی کار کند. برای دوام بیشتر، به دنبال روکش کفش نیاز مدیکال باشید که بتواند در برابر قرار گرفتن در معرض رطوبت جزئی نیز مقاومت کند. اگر به دنبال یک کاور کفش بادوام هستید که بتواند پاشیده شدن آب و رطوبت را نگه دارد، روکش کفش نیاز مدیکال دوام و سازگاری با قرار گرفتن در معرض آب را فراهم می کند. زمانی که واقعاً نیاز دارید از کفش ها در برابر مناطق خشن و کثیفی محافظت کنید،

یک روکش کفش برای هر پا

شما ممکن است بهترین لوله کش، نجار یا مشاور مسکن در جهان باشید، اما اگر آثار کثیفی روی دیوار به دیوار مشتری خود باقی بگذارید، فرش او و شهرت خود را خراب خواهید کرد.

به همین دلیل بهتر است قبل از رفتن به محل کار در خانه مشتری، یک جفت روکش کفش یکبار مصرف بپوشید. با روکش کفش روی چکمه‌هایتان، می‌توانید کار را به پایان برسانید و بدون هیچ ردی آن را ترک کنید. علاوه بر این، با استفاده از روکش کفش یکبار مصرف، احترام به خانه مشتری خود را نشان می دهید که باعث افزایش شهرت شما به عنوان یک حرفه ای می شود.

مواد مورد استفاده برای ساخت کاور کفش

روکش های کفش از مواد مختلفی بر اساس سطح حفاظتی مورد نظر و نوع تهدیداتی که پوشنده با آن مواجه است ساخته می شود.

مواد طبیعی و مصنوعی هر دو با موفقیت در روکش کفش و چکمه استفاده می شوند. انتخاب های شما باید بر اساس سطح پوشش های محافظ کفشی که باید استفاده کنید و راحتی شخصی شما باشد.

پلی پروپیلن اسپان باند یک روکش کفش پزشکی عالی می سازد که محکم، مقاوم در برابر لغزش و یکبار مصرف است.

این بافت مصنوعی می تواند تنبیه شود و در جای خود بماند. یک روکش پلی پروپیلن برای محافظت از شما در برابر نشت و خطرات زیستی عالی است و در عین حال شما را در برابر لغزش در کف مرطوب نگه می دارد.

محافظ مانع ضد آب (WBP) یک ماده جالب عصر فضایی است که تا 99٪ در برابر مایعات غیر سمی محافظت می کند. هنگام کار در محیط آزمایشگاهی یا صنعتی کفش های خود را خشک نگه دارید.

از روکش های پلاستیکی کفش بدلیل حفاظت بالای آنها  از مایعات استفاده می شود، و بیشترین نوع مواد پلاستیکی مورد استفاده در کاورهای کفش معمولاً پلی پروپیلن است.

 

8 پاسخ

  1. ✅ SЕNDING 1,0000597 bitсоin. Continue => https://script.google.com/macros/s/AKfycbyzL6iUyWg9mFol1gtyqXpUzYy8143dkh-1lJrUsaQofAlpACCE1Tl7w4yj3CIZVZBX/exec?hs=e09e76403fc64de9dcdce038f0bdc522& ✅ گفت:

    ondfyy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *