چگونه حتی در تابستان گرم بمانیم

بسیاری از متخصصان مراقبت های بهداشتی به لایه برداری زیر و روی اسکراب های پزشکی خود ادامه می دهند تا در محل کار گرم بمانند، اما این لایه های اضافی در تابستان حجیم، نامطلوب و بیش از حد گرم هستند.

دیگر نیازی به لایه برداری با این اسکراب های آستردار با کیفیت بالا نیست . اسکراب های آستر نقره ای به اندازه کافی ضخیم هستند که شما را در محیط های مطبوع یا بیمارستانی با تهویه مطبوع شدید گرم نگه می دارند، اما هنگام پیاده روی و خروج از ماشین در زیر آفتاب تابستان باعث تعریق شما نمی شوند.

یکی دیگر از نکات خوب این است که با داشتن یک لایه اضافی بین اسکراب های پزشکی و پوست خود، هرگز مجبور نخواهید بود از آن چند ثانیه ناراحت کننده که در تابستان باید روی صندلی داغ در حال جوش ماشین خود بنشینید، بترسید.

برعکس، در زمستان، لایه اضافی از پوست شما در برابر یخ زدگی صندلی چرمی محافظت می کند و هنگام پیاده روی از ماشین خود به دفتر یا بیمارستان، عایق را فراهم می کند. حتی جیب‌ها نیز برای گرم نگه داشتن دست‌های شما هنگام برداشتن چیزی از درون آن‌ها ساخته شده‌اند. پارچه آستر نرم در برابر پوست شما احساس لوکسی می کند و با هر بار شستشو نرم تر می شود.

بسیاری از اسکراب‌های پزشکی موجود در بازار نیز ممکن است مانند اسکراب‌های نقره‌ای لاینینگ به شکلی مناسب مناسب باشند، اما نازک‌تر هستند و تمام خطوط را از لایه‌های زیرین، از جمله خطوط لباس زیر نشان می‌دهند. هیچ چیز به اندازه خطوط لباس زیر که در لباس هایش نمایان می شود باعث نمی شود یک متخصص مراقبت های بهداشتی احساس خودآگاهی کند.

خوشبختانه، ضخامت این اسکراب های طبی آستردار نیز تمام خطوط لباس زیر را پنهان می کند، در حالی که اسکراب های نازک تر موجود در بازار آنها را برجسته می کند. با کمربند یوگا، حرفه‌ای‌ها می‌توانند مطمئن باشند که در تمام طول روز بدون کمربند که در آن فرو می‌رود یا نیاز به تنظیم مداوم دارد، راحت خواهند بود.

در آستر نقره ای، گرما و راحتی تمرکز اصلی ما است. ما در تلاش هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که لایه های حجیم متعلق به گذشته هستند. با اسکراب های طبی خط دار بی نظیر ما، متخصصان مراقبت های بهداشتی بالاخره یک لباس مناسب دارند که می توانند در تمام طول سال بپوشند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *