چگونه اسکراب ها باید مناسب باشند: راهنمای نیاز مدیکال در مورد نحوه انتخاب اندازه مناسب

 هنگام انتخاب لباس‌های جدید، این یک امر مسلم است شما می‌خواهید که لباس‌های جدید خوب باشند. همین امر در مورد اسکراب ها نیز صدق می کند.

اگرچه هدف اصلی این یونیفرم پزشکی محافظت از شما و بیمارانتان در برابر میکروب ها، باکتری ها و سایر سموم است، اما تناسب کامل آن بی نظیر است.

این بدان معنا نیست که سایر عوامل برای اسکراب هایی که خریداری می کنید به حساب نمی آیند. از این گذشته، شما به اسکراب هایی نیاز دارید که متناسب با نوع بدن شما باشد و برای کار سریع در یک محیط مراقبت های بهداشتی کاربردی باشد.

بیشتر بخوانید: اسکراب پزشکی خارجی

این می تواند شامل هر چیزی باشد، از داشتن جیب های متعدد تا پوشش ضد میکروبی یا توانایی مقاومت در برابر شستشوی مکرر بدون ترس از جدا شدن آنها.

مطمئناً، عملکرد کلیدی است. اما نمی توان انکار کرد که ظاهر خوب می تواند به شما کمک کند تا احساس خوبی داشته باشید، به خصوص در لحظات استرس زا در کار و اگر می‌خواهید نظر صادقانه ما را در مورد نحوه مناسب‌تر کردن اسکراب‌ها بدانید، ما معتقدیم که یک رویکرد جامع به مد ورزشی ورزشی بهترین است.

حتی زمانی که به دیگران کمک می کنید، شریک کردن بخشی از این عشق و مراقبت با خودتان هرگز ضرری ندارد.

بیشتر بخوانید: اسکراب زنانه آستین کوتاه

 

این به این معنی است که مجموعه کاملی از اسکراب پزشکی طرح دار و ساده را پیدا کنید که شکل شما را صاف می کند. شما همچنین می خواهید در آن اسکراب احساس راحتی کنید، بنابراین آنها مانعی در کار نیستند.

اما دقیقاً چگونه اسکراب ها قرار است مناسب باشند و چه ویژگی های مهمی را هنگام خرید یک جفت باید در نظر بگیرید؟ همانطور که ما اصول اولیه را انجام می دهیم، ادامه دهید.

چگونه اسکراب ها باید مناسب باشند؟

هنگام انتخاب سایزهای اسکراب که برای شما مناسب است، اسکراب هایی را می خواهید که متناسب با فرم باشند (نه خیلی گشاد، اما نه خیلی سفت).

برش این اسکراب‌ها می‌تواند کمی متفاوت باشد، از فرم واقعی گرفته تا تناسب آرام یا حتی تک جنسیتی.

اما قبل از خرید از خود بپرسید:

آیا اسکراب ها راحت هستند؟

اگرچه مدل لباس اسکراب شما باید متناسب باشند، اما به راحتی خود تناسب توجه کنید. آیا ماهیت فرم فرم لباس شما باعث می شود که درز نامناسبی داشته باشید یا اینکه یقه V برای طول تنه شما کمی پایین است؟ خط کمر شلوار اسکراب شما کجا می‌نشیند و آیا این خط کمر آن چیزی است که شما با آن راحت هستید؟

وقتی صحبت از کتانی به میان می آید، شلوار اسکراب با خط کمر طبیعی را ترجیح می دهید یا قد بلند؟ در مورد تناسب اندام آرام چطور؟ آیا به طور کلی کمری بلندتر می خواهید تا در یک شیفت کاری طولانی از خود حمایت بیشتری کنید؟

بیشتر بخوانید:  لباس اسکراب بارداری

بافت پارچه چطور؟ آیا نرم، خش دار یا براق است؟ آیا از اسپندکس ساخته شده است یا از ترکیب اسپندکس؟ آیا وقتی خم می‌شوید یا وسیله‌ای را برمی‌دارید، یا وقتی به جلو خم می‌شوید تا به کسی که روی تخت خوابیده کمک کنید، کشش کافی وجود دارد؟ همه اینها سوالات مهمی هستند که باید قبل از انجام یک تناسب خاص از خود بپرسید.

 

آیا فضای کافی برای لباس زیر اسکراب وجود دارد؟

مطمئناً، اسکراب‌ها باید متناسب باشند، اما اسکراب‌های مناسب فضای کافی را برای پوشیدن روی لباس استین بلند یا زیر ژاکت باقی می‌گذارند.

بیشتر بخوانید:  اسکراب آستین بلند

در هر محیط مراقبت‌های بهداشتی کار کنید، و می‌دانید که دما می‌تواند به شدت نوسان داشته باشد، بسته به شرایط آب و هوای بیرون، AC در داخل خانه و فعالیتی که ممکن است در هر زمانی انجام دهید.

به عنوان مثال، آب و هوای گرم و خشک به احتمال زیاد خود را به یک لایه اسکراب بدون زیرپیراهن می‌دهد.

بیشتر بخوانید: لباس فرم کلینیک دندانپزشکی

با این حال، هوای خنک‌تر ممکن است شما را به دنبال آغوش نرم و آرامش‌بخش یک زیر اسکراب قابل اعتماد کند.

به یاد داشته باشید، شما به فضای کافی در زیر آن اسکراب های پرستاری نیاز دارید تا هر دو سناریو را در نظر بگیرید و در تمام فصول راحت باشید.

آیا کد لباس محل کار وجود دارد که باید رعایت کنم؟

در نهایت، کد لباس شما. تقریباً هر مرکز بهداشتی دارای یکی است، حتی اگر تنها اصل “پوشیدن اسکراب” باشد.

گفته می شود، برخی از تاسیسات قوانین سخت گیرانه تری را نسبت به سایرین اجرا می کنند.

بیشتر بخوانید: روپوش دندانپزشکی مردانه

برای ادامه این سوال: در مرکز شما، آیا متخصصان مراقبت های بهداشتی مجاز به پوشیدن بند کشی هستند یا اینکه فقط می توانید با یک برش مستقیم ساق پا خلاص شوید؟ در مورد مدل های مختلف آستین یا سفتی رویه اسکراب شما چطور؟

موارد دیگری که باید در نظر بگیرید:

 • اگر اسکراب‌های تمام پنبه‌ای می‌خرید یا پارچه دیگری را می‌خرید که کوچک می‌شود، ممکن است لازم باشد سایز بزرگ‌تری بخرید تا در هنگام شستشو کوچک شوند.
 • اسکراب های مدرن نیز بسیار محبوب شده اند و یافتن آنها بسیار ساده است، به خصوص در جانو . انتظار یک یونیفرم کمی آرام را داشته باشید که همچنان به آرامی خطوط طبیعی بدن شما را دنبال می کند و به شما کمک می کند یک شبح شیک و ایمن برای مراقبت های بهداشتی ایجاد کنید. خط کمر شلوار اسکراب شما نیز برای راحتی بیشتر و تناسب کامل، تمایل دارد پایین‌تر بنشیند.

آیا اسکراب ها باید سفت باشند؟

چرا پرستاران از اسکراب های محکم استفاده می کنند؟ خوب، در خطر تکرار خودمان، آنها نباید محکم باشند، بلکه باید متناسب باشند.

استفاده از اسکراب های مناسب ایده آل است زیرا:

 • اسکراب های خیلی سفت مانع از لایه برداری ساده و ساده می شوند و این هم برای اسکراب های مردانه و هم برای اسکراب های زنانه صدق می کند. اسکراب های مناسب به شما این امکان را می دهند که راحت حرکت کنید بدون اینکه مانعی برای شما ایجاد شود.
 • اگر لباس شما خیلی تنگ باشد، تحرک می تواند چالش برانگیز باشد و بهره وری مختل شود. همچنین می تواند از کمک سریع و کارآمد به بیماران در مواقع اضطراری جلوگیری کند.
  بیشتر بخوانید: چگونه موهای خود را زیر کلاه اسکراب بپوشانید
 • یک بار دیگر، کد لباس محل کار! اگر مجموعه‌ای از اسکراب‌های مدرن و مجهز بخرید، می‌توانید حدس بزنید که کارفرمای شما از پایبندی شما به قوانین راضی خواهد بود. با این حال، خیلی سفت است و ممکن است با سؤالاتی در مورد مناسب بودن محل کار مواجه شوید، بدون اینکه به خطر نشان دادن درزهای لباس زیر خود هنگام راه رفتن در بیمارستان اشاره کنیم.

بیشتر بخوانید: اسکراب دندانپزشکی زنانه

به طور کلی، شما به دنبال چیزی در “منطقه طلایی” هستید  چیزی که نه خیلی گشاد و نه خیلی تنگ باشد. بلکه چیزی که درست است.

نکات مفید برای انتخاب سایز اسکراب

در نهایت، ما فهرستی جامع از نکاتی را گردآوری کرده‌ایم که به شما کمک می‌کند اسکراب مناسبی را برای خود پیدا کنید. این نکات با تمام اندازه ها و شکل های بدن و همچنین الزامات کد لباس کار می کنند.

خودتان را درست اندازه بگیرید

دانستن اندازه های بدن خود هنگام خرید آنلاین اسکراب یک امر مسلم است. دلیل این امر؟ شما نمی توانید برای امتحان کردن مناسب به یک فروشگاه آجر و ملات بروید، و گاهی اوقات، ارسال مجدد آن اقلام همیشه یک گزینه امکان پذیر نیست.

بیشتر بخوانید: قیمت لباس اسکراب زنانه

در بهترین حالت، ممکن است ناامید کننده باشد، و در بیشتر مواقع، تنها کاری که باید روی آن عمل کنید یک راهنمای مناسب فروشگاهی است.

این اندازه‌گیری‌ها را برای خرید بهترین اسکراب‌های مناسب انجام دهید:

 • سینه شما: در حالی که آرام هستید، کامل ترین قسمت سینه خود را اندازه بگیرید، اما مطمئن شوید که نوار را زیر بغل خود نگه دارید.
 • کمرتان: نوار را شل نگه دارید و دور کوچکترین قسمت دور کمر طبیعی خود را اندازه بگیرید.
 • باسن: بایستید و پاهای خود را کمی از هم باز کنید، دور کامل ترین قسمت بدن خود را اندازه بگیرید.
 • طول درزتان: اگر شلواری دارید که به خوبی به تن شما می آید، قسمت داخلی ساق شلوار را از درز فاق تا پایین ساق اندازه بگیرید.
 • قد کلی شما: از پایین پا تا بالای سر خود را اندازه بگیرید. این به شما ایده بهتری از اندازه کلی مورد نیاز خود، از کوچک تا بسیار بزرگ، می دهد. همچنین به شما در مورد هرگونه ملاحظات خاص هنگام خرید مجموعه ای جدید از اسکراب ها هشدار می دهد.

بیشتر بخوانید:  در اسکراب ها به دنبال چه چیزی هستید؟ مد یا تناسب؟

برخی از آن ملاحظات خاص عبارتند از:

 • اندازه کوچک: گاهی اوقات، اندازه کوچک به دلیل قد شما به اندازه کافی کوچک نیست. برای اسکراب های زنانه و مردانه باید ساق شلوار کوتاه تری را هدف بگیرید .
 • اندازه های بلند: برعکس، ممکن است قد شما از میانگین قد بلندتر باشد و نیاز به برش طولانی تری داشته باشید .
 • اسکراب های انحنا دار یا سایز بزرگ: اگر نسبت دور کمر به باسن انحنادار دارید یا سینه ای بزرگتر با شکل ساعت شنی دارید، اسکراب هایی که با فرم منحنی تر مناسب هستند برای شما بهتر عمل می کنند.
 • اسکراب‌های یونی‌سکس: اسکراب‌های یونی‌سکس گزینه‌ای عالی هستند، اما عمومیت آن‌ها اغلب می‌تواند نحوه نشستن روی شما را تغییر دهد و بسته به اندازه‌گیری‌های دقیق شما، راحت‌تر یا متناسب‌تر شود.

برای ارجاع راحت‌تر، جدول اندازه اسکراب جانو ما را بررسی کنید تا ببینید چه نوع اسکراب یا شلوار اسکراب برای شما بهتر عمل می‌کند.

بیشتر بخوانید: به یک کت آزمایشگاهی نیاز دارید؟

ما همچنین یک مرجع بصری مفید برای مردان و زنان را در زیر گردآوری کرده ایم. باشد که تناسب کامل همیشه به نفع شما باشد!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *