چرا هرگز نباید موهای خود را با یک حوله معمولی خشک کنید؟

من قصد دارم به شما بگویم که چرا هرگز نباید موهای خود را با یک حوله نخی معمولی خشک کنید، پس بیایید این مقاله را بخوانید که واقعاً شما را شوکه خواهد کرد.

واقعیت:  استفاده از حوله سنتی برای خشک کردن موهای خیس بدترین کار است.

بافت درشت و خشکی یک پنبه یا حوله می تواند به مو آسیب برساند، منتظر بمانید! بله، درست است، حوله‌های نخی می‌توانند دو شاخه شدن انتهای مو را بدتر کنند و منافذ کوچکی در امتداد ساقه مو ایجاد کنند، موها را ضعیف کرده و باعث وز شود.

بیشتر بخوانید: تولید حوله یکبار مصرف در تهران

موخوره علامت اصلی موهای آسیب دیده و خشک است که نیاز به رطوبت دارد و حوله های نخی معمولی فقط تمام رطوبت را می مکند و موها را خشک و وز می کنند.

پس چرا حوله های نخی معمولی برای موهای شما مضر هستند، خوب همه چیز به مواد استفاده شده بستگی دارد که تمایل به پنبه یا ترکیب پنبه و پشم دارد.

این ماده به دلیل جاذب و قوی بودن آن محبوب است، به این معنی که حوله سال ها دوام می آورد. همچنین برای خیساندن آب بدون مشکل از پوست عالی است.

بیشتر بخوانید: حوله یکبار مصرف رولی

نکته منفی این است که می تواند به موهای شما آسیب برساند. حوله های نخی معمولی با قاب پهن تری بافته می شوند و حلقه های بزرگ تری دارند.

هنگامی که از آن برای خشک کردن موهای خود استفاده می کنید، باعث وز شدن و اصطکاک بیشتری می شود، حتی اگر موهای شما خوش فرم باشد، حوله نخی هیچ لطفی به شما نمی کند.

توصیه ما این است که اگر می خواهید بازی مراقبت از موهای خود را درست انجام دهید – حوله نخی معمولی را کنار بگذارید!

بنابراین به جای آن از چه چیزی باید استفاده کنید؟

خبر خوب این است که ما راه حلی داریم، این جدیدترین حوله یکبار مصرف ما برای خشک کردن و حالت دادن به موهای شماست.

بیشتر بخوانید: حوله یکبار مصرف را از کجا بخرم؟

حوله های یکبار مصرف برای مو بهتر هستند زیرا سطح خشکی بسیار نرم تری برای موها فراهم می کنند.

مزایای اصلی: جذب بیشتر

حوله های یکبار مصرف بسیار جاذب تر هستند و به طور موثر آب را در سراسر حوله جذب می کنند. همچنین رطوبت اضافی را جذب می کند و بقیه رطوبت را در موهای شما باقی می گذارد در حالی که یک حوله نخی معمولی آخرین اونس رطوبت را که منجر به وز می شود، از بین می برد.

بیشتر بخوانید: حوله یکبار مصرف 40 گرمی

زمان خشک شدن کمتر به لطف جذب فوق العاده حوله های یکبار مصرف، می توانید زمان خشک شدن را کاهش دهید.

چه کسی نمی خواهد در برنامه صبحگاهی خود صرفه جویی کند بدون اینکه نتایج را قربانی کند؟ جذب رطوبت در حدود 15 دقیقه به این معنی است که موهای شما تا زمانی که آرایش خود را انجام دهید آماده سشوار می شوند.

بیشتر بخوانید: قیمت عمده حوله یکبار مصرف

نیازی  به مالش نیست  شما برای از بین بردن رطوبت اضافی نیازی به مالیدن حوله یکبار مصرف به دور تارهای خود ندارید.

فقط صبر کنید و بگذارید کار خود را انجام دهد. حداقل اصطکاک به این معنی است که شما شکستگی را تجربه نمی کنید یا انتهای چنگال خود را بدتر نمی کنید.

حوله های یکبار مصرف بیمارستانی بسیار نرم تر از حوله های نخی هستند، بنابراین هنگام استفاده برای خشک کردن مو اصطکاک کمتری ایجاد می کنند.

اصطکاک کمتر برابر است با موهای کمتر و در نتیجه موهای نرم تر و قابل کنترل تر می شود.

نحوه استفاده از حوله یکبار مصرف

استفاده از ابن حوله بسیار آسان است. برای شروع، آب اضافی موهایتان را به آرامی فشار دهید.

سپس خم شوید (مثل زمانی که یک حوله معمولی می پوشید)، آن را دور موهای خود بپیچید، آن را فر کنید، سپس حدود 20 دقیقه صبر کنید تا بهترین عملکرد را داشته باشد.

بیشتر بخوانید: نحوه انتخاب اسکراب

به معنای واقعی کلمه هیچ مالشی وجود ندارد، آب اضافی را جذب می کند و رطوبت مناسبی را برای موهای شما فراهم می کند و در نتیجه موهایی نرم و بدون وز می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *