قیمت روپوش یکبار مصرف بیمارستانی

در مراکز درمانی برای بیماران و پرسنل همواره از روپوش یکبار مصرف بیمارستانی استفاده می کنند که بهداشتی و یکبار مصرف هستند و از بروز بیماری های واگیر دار جلوگیری می کنند.

بدانید که این لباس ها از پارچه اسپان باند هستند که کیفیت بالایی دارند. قیمت لباس یکبار مصرف بیمارستانی براساس کیفیت، مدل و سایزی که دارد مشخص می شود و همواره در زمان فروش در اختیار شما قرار می گیرد. این نرخ را می توان با تهیه لیست های آنلاین به دست آورد.

نرخ لباس یکبار مصرف اسپان باند

انواع لباس های بیمارستانی کدامند ؟

انواع لباس بیمارستانی وجود دارد که هر کدام در بخشی کاربرد دارند و مورد استفاده قرار می گیرند، از این لباس های بیمارستانی می توان به مدل های زیر اشاره کرد:

  • لباس جراحی و بستری بیماران
  • لباس جراحی پزشکان
  • لباس خدمه
  • لباس بارداری
  • لباس مخصوص اتاق عمل

افرادی که نیاز به بستری های طولانی مدت دارند اصولا بسته به نوع بیماری که دارند نیاز به لباسی یک تکه و گاه دو تکه دارند، برای جراحی ها اصولا لباس ها به صورت یک تکه هستند اما کلاه اسکراب دارند.

انواع لباس های بیمارستانی کدامند ؟

لباس پزشکان و پرسنل اصولا یک روپوش سفید رنگ می باشند اما زمانی که وارد اتاق عمل می شود یک روپوش رنگی بلند به همراه کلاه است که از پشت سر به کمک بند های مخصوص بسته می شود.

لباس بارداری که لباسی یک تکه می باشد که اصولا رنگ صورتی و سبز یا آبی دارد.

متنوع بودن لباس های بیمارستانی به این دلیل است که هر بخش نیاز به پوششی مختص به خود دارد.

بیشتر بخوانید: کاور آستین پارچه ای

تولید روپوش یکبار مصرف بیمارستانی

بهترین روپوش یکبار مصرف بیمارستانی همواره با بهترین پارچه های یکبار مصرف با کیفیت تولید می شود، تولید البسه بیمارستانی همواره در بهترین شرایط محیطی که بهداشتی هستند و طبق اصول انجام می شود به همین دلیل نیاز مصرف کنندگان به خوبی تامین می گردد.

تولید البسه های یکبار مصرف همواره با پارچه اسپان باند انجام می شود که ضد حساسیت است، نرم و لطیف می باشد و برای بیماران احساس راحتی را به ارمغان می آورد.

تولید البسه بیمارستانی یکبار مصرف

این تولید کننده بزرگ و معتبر برند را برای معرفی خود انتخاب کرده که در حال حاضر برند او شهرتی جهانی پیدا کرده است، اهمیت وجود لباس های یکبار مصرف در بیمارستان ها برای حفظ بهداشت و سلامت مراکز درمانی باعث شده تا فروش لباس یکبار مصرف با رشد چشمگیری مواجه شود که این امر بر روی تولیدات انبوه هم تاثیر مستقیم می گذارد.

بیشتر بخوانید: کلاه دندانپزشکی زنانه

در زمان تولید این البسه همواره سایز های مختلفی از آن تولید می شود تا بیماران با هر جثه ای که هستند بتوانند آن را تهیه کرده و بپوشند، بدانید که این لباس ها در رنگ های سبز، آبی، صورتی و سفید تولید می شوند و هر کدام کاربردی دارند.

هدف از استفاده از روپوش یکبار مصرف بیمارستانی چیست؟

آنها برای محافظت از پوشنده در برابر گسترش میکروارگانیسم های بیماری زا در صورت تماس پوشنده با مایع یا مواد جامد بالقوه عفونی استفاده می شوند

یک پاسخ

  1. با سلام در مراکز درمانی حتی پرسنل آن نیز باید از لباس یکبار مصرف اسپان باند استفاده کنند که از ورود میکروب جلوگیری شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *