قیمت اسکراب پزشکی طرح دار و رنگارنگ از تولیدی

وقتی به متخصص مراجعه می کنید اولین چیزی که نظر شما را جلب می کند لباس فرم آنهاست و این یک نوع کارت ویزیت است که مردم اغلب در مورد پزشک قضاوت می کنند.

لباس زیبا، مرتب و با کیفیت، پیامی در مورد حرفه ای بودن و نگرش نسبت به بیماران دارد. اسکراب پزشکی ، پزشکان، پرستاران، فیزیوتراپ ها و دانشجویان پزشکی تمام روز را با آن سپری می کنند.

اسکراب پزشکی طرح دار نه تنها عملکرد محافظتی دارد، بلکه باید راحت و بادوام باشد. علاوه بر کیفیت بالا، توجه به رنگ و برش آن نیز ضروری است که بستگی به موقعیت آن دارد و در تماس با بیماران بسیار مهم است.

بیشتر بخوانید: قیمت لباس یکبار مصرف بیمارستانی

رنگ های روشن و زنده باعث می شوند دیگران احساس بهتری نسبت به رنگ های تیره و تاریک داشته باشند.

تاپ های اسکراب پزشکی با الگوهای جالب که توجه جوان‌ترین افراد را به خود جلب می‌کند نیز به طور فزاینده‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اسکراب پزشکی طرح دار رنگارنگ

زمان هایی که لباس های پزشکی باید سفید می شد، به پایان رسیده است و اسکراب پزشکی رنگارنگ مد شده است  می کنند و اکنون اسکراب پزشکی طرح دار بیشتر مورد توجه و علاقه هستند.

بیشتر بخوانید: فروش روتختی بیمارستانی

ظاهر یونیفرم ها به ترجیحات فردی بستگی دارد، با این حال، شناخته شده است که رنگ ها را به موقعیت ها یا بخش های مناسب تقسیم می کند، که ممکن است بسته به آداب و رسوم موسسات متفاوت باشد. رایج ترین طرح ها عبارتند از:

  •          پزشکان – کت و لباس سفید آزمایشگاهی،
  •          پزشکان جراحی – رنگ سبز،
  •          پرستاران – لباس در سایه های آبی،
  •          سفارشی – رنگ آبی سرمه ای،
  •          امدادگران – قرمز شدید،
  •          کارکنان اداری – زرد پاستلی.

با این حال، در هیچ کجا اطلاعاتی وجود ندارد که رویه های اسکراب طبی را نتوان با الگوهای جالب تزئین کرد. همه متخصصان بهداشت می توانند از آنها استفاده کنند، اما اغلب آنها پرستاران و متخصصان اطفال هستند که کوچکترین بیماران را درمان می کنند.

لباس‌های پزشکی رنگارنگ 

می دانیم که نیازهای زن و مرد کاملاً متفاوت است و خانم‌ها بیشتر به ظاهر و کاربردی بودن لباس‌هایشان توجه می‌کنند، در حالی که آقایان روی راحتی تمرکز می‌کنند، به همین دلیل است که تولیدی لباس‌های پزشکی نیاز مدیکال تاپ‌های اسکرابی را برای همه افراد آماده کرده است.

بیشتر بخوانید: قیمت لباس ام ار ای

رنگ‌ها و الگوهای آن‌ها به اندازه رنگ‌های شرکت های رقیب بی روح و دموده نیستند و برعکس، ما بر مدرنیته و عملی بودن تمرکز می کنیم.

اسکراب پزشکی طرح دار زنانه

در اسکراب ما، وظیفه بیمارستان 12 یا 24 ساعته، نه تنها به دلیل راحتی، بلکه به دلیل ظاهر نیز مشکلی ندارد. هر زن، صرف نظر از حرفه اش، هر روز می خواهد زیبا باشد. 

اسکراب پزشکی طرح دار مردانه

شیفت های طولانی و سخت نیاز به لباس پزشکی راحت دارد که در هر شرایطی کار می کند، بنابراین مردان می توانند از اسکراب پزشکی طرح دار و مردانه راحت، کاربردی و مناسب برای شیفت های طولانی هستند، زمانی که بدن انسان بر موانع خود غلبه می کند.

بیشتر بخوانید: قیمت لباس اسکراب زنانه

چه موادی برای دوخت رویه اسکراب پزشکی طرح دار است؟

هنگام خرید اسکراب پزشکی ، مهمترین عامل تعیین کننده باید موادی باشد که از آن ساخته شده است. برای تولید رویه اسکراب پزشکی با کیفیت بالا از پارچه های مخلوط – مصنوعی و طبیعی – استفاده می شود. این امکان ایجاد لباس‌های کاربردی، راحت و خوش‌نظر را فراهم می‌آورد که در آن حتی چندین ساعت خدمت در بیمارستان مشکلی ایجاد نمی‌کند.

 لباس های دوخته شده از چنین موادی چروک نمی شوند، نرم و شیک هستند و مواد خوب هنگام شستشو در دمای بالا جمع نمی‌شوند و به پوست اجازه می‌دهند در طول روز نفس بکشد.

چنین لباس هایی برای پرسنل پزشکی بادوام است و مراقبت از آنها آسان است.

بیشتر بخوانید: کلاه جراحی پارچه ای زنانه

 

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *