مد یا تناسب؟ در اسکراب ها به دنبال چه چیزی هستید؟

آنها خیلی خارج از اتاق عمل سفر کرده اند و از کنار جراحان و پرسنل پشتیبانی که در ابتدا تنها کسانی بودند که آنها را می پوشیدند، گذشتند.

ما در مورد اسکراب صحبت می کنیم. و از آنجا که آنها فراتر از هدف اصلی خود رفته اند، استفاده کنندگان معیارهای انتخاب خود را گسترش داده اند.

بیشتر بخوانید: اسکراب دندانپزشکی زنانه

زمانی که آنها فقط برای جراحی بودند، اسکراب ها تاپ و شلوار ساده بودند. آنها ارزان بودند و دلیل خوبی هم داشتند: برخی از لکه ها پاک نمی شوند. اما همانطور که دلیل پوشیدن آنها گسترده شده است، انتخاب های ما نیز گسترش یافته است.

 

 

سرزنش پرستاران

آنها اولین کسانی بودند که لباس یا یونیفرم خاصی را انتخاب کردند، اگرچه پزشکان گاهی اوقات یک کت سفید قابل شناسایی نیز می پوشیدند.

تا دهه 1318 بود که استفاده گسترده از اسکراب اتاق عمل به یک روش استاندارد تبدیل شد.

بیشتر بخوانید: اسکراب پزشکی خارجی

انتخاب رنگ؟ جواب منفی. اسکراب‌ها به رنگ سفید بودند که با اتاق‌های عمل تمیز و کاملاً سفید مطابقت داشت.

معلوم شد این ایده بدی است. تمام آن سفیدی زیر نورهای روشن عامل باعث خستگی چشم شد. سبز یا آبی معنی بیشتری داشت.

صنعت پزشکی سرانجام به یک تاپ آستین کوتاه با یقه V و شلوار بند کشی رضایت داد. این همان چیزی است که شما در محیط اسکراب اتاق عمل می پوشید و به همین دلیل لباس به اسکراب معروف شد.

بیشتر بخوانید: قیمت لباس اسکراب زنانه

پرسنل پزشکی به ندرت صاحب اسکراب هایی هستند که فقط در اتاق عمل استفاده می شوند. آنها متعلق به بیمارستان هستند و به طور حرفه ای شسته می شوند بنابراین عقیم هستند.

مهاجرت بزرگ اسکراب

اسکراب ها دیگر فقط برای اتاق عمل نیستند. در حال حاضر بسیاری از بیمارستان ها در سراسر جهان تقریباً به تمام پرسنل مراقبت های پزشکی نیاز دارند که از اسکراب استفاده کنند. این عمل به محیط مطب پزشکی نیز گسترش یافته است.

بیشتر بخوانید: اسکراب زنانه آستین کوتاه

تفاوت در اینجا این است که این اسکراب ها احتمالاً متعلق به استفاده کننده است و در حالی که ممکن است الزامات کلی برای یونیفرم وجود داشته باشد، عرض جغرافیایی بسیار بیشتری درگیر است. گزینه های محدود مد جای خود را به کل صنعت داده است. در اینجا چیزی است که ما در یک جفت اسکراب خوب به دنبال آن هستیم:

قیمت مناسب:

این ضرب المثل را بارها شنیده اید: آنچه را که برای آن پول می دهید، دریافت می کنید. بسیاری از اسکراب‌های ارزان قیمت از مواد بی‌کیفیت ساخته می‌شوند و قیمت آن برای طول عمر بالاست. در نظر بگیرید که با خرج کردن دلارهای اضافی برای کیفیت، با اسکراب‌های خود مانند سرمایه‌گذاری رفتار کنید. و به یاد داشته باشید، حتی مارک های برتر را می توان در فروش یافت.

فرم در مقابل عملکرد:

امروز گزینه های زیادی با اسکراب دارید. در واقع، ممکن است بگویید که آنها در نهایت با بقیه صنعت پوشاک از این نظر که به ما توانایی انتخاب بین اصولی و مد روز را می دهند، رسیده اند.

بیشتر بخوانید: اسکراب پزشکی طرح دار

با آن روبرو شوید، پوشیدن چیزی که هر روز یک یونیفرم به حساب می‌آید می‌تواند این احساس را در شما ایجاد کند که راهی برای بیان احساس شخصی خود از استایل ندارید.

صنعت اسکراب صدای شما را می شنود. تا زمانی که برای کاری که انجام می دهید کار کند، اکنون آنها را در انواع برش های گردن پیدا خواهید کرد. و تقریباً همه آنها نسبت به آنچه در اتاق عمل پوشیده می شود کمی جذاب تر هستند.

جیب بردار

توجه در اینجا عمدتاً در مورد نگهداری دارایی های شخصی شما نیست. این چیزی است که برای انجام کار خود باید همراه خود داشته باشید.

اکثر تاپ های اسکراب این گزینه را به شما می دهند که یک جیب سینه، اغلب با حلقه هایی برای ایمن نگه داشتن وسایل. این مکان مناسب برای نگه داشتن خودکار یا سایر اشیاء سبک وزن است.

بیشتر بخوانید:  لباس اسکراب بارداری

دستگاه های تلفن همراه اکنون بخشی از کار هستند. شما به مکانی برای نگهداری آنها نیاز دارید و جای منطقی آن در جیب شلوار است.

ممکن است یک یا دو جیب تمام چیزی باشد که لازم است، اما گزینه های زیادی وجود دارند که ظرفیت ذخیره سازی (بسیار بیشتر) دارند، اکثر تولید کنندگان تعادل مناسبی از جادار بودن را بدون حجیم بودن پیدا کرده اند.

بلند و گشاد، یا کوتاه و متناسب؟

هورا! هیچ یک از ما مجبور نیستیم با اسکراب هایی که به نظر می رسد نمی دانیم لباس های مناسب انتخاب کنیم، حق خود را جبران کنیم. تولید کنندگان اسکراب در نهایت مقدار مناسبی از حس مد را به عملکرد مفید مورد نیاز ما تزریق کردند. این بدان معناست که ما می توانیم اسکراب هایی را پیدا کنیم که با تیپ های بدن ما سازگار باشد.

بیشتر بخوانید:  اسکراب آستین بلند

اسکراب های شل و کیسه دار در اتاق عمل مهم هستند. در جای دیگر کاملا غیر ضروری است. اکنون می‌توانید از رویکرد Goldilocks استفاده کنید و مجموعه‌ای را پیدا کنید که خیلی گشاد یا خیلی تنگ نباشد، اما درست باشد.

رویه های اسکراب بلندتر معمولاً شل تر می شوند. اگر برعکس لاغر اندام یا طرف دیگر قد کوتاه هستید، ممکن است انتخاب بهتری باشند.

بیشتر بخوانید: به یک کت آزمایشگاهی نیاز دارید؟

رویه‌های اسکراب کوتاه‌تر مناسب‌تر خواهند بود. به عنوان یک قانون کلی، آنها نباید آنقدر محکم باشند که حرکت شما را محدود کنند.

برخی از تاپ های اسکراب به معنای واقعی کلمه این مفهوم را با ارائه شکاف های جانبی تقسیم می کنند. آنها به شما این امکان را می‌دهند که تاپ کوتاه‌تر و متناسب‌تری بپوشید بدون اینکه بتوانید خم شوید یا بچرخید.

بیشتر بخوانید: اسکراب لباس فرم کلینیک زیبایی

صنعت اسکراب می‌داند که ما در اشکال و اندازه‌های مختلف وجود داریم. و اکنون می‌توانید گزینه‌هایی متناسب با اندازه‌های بزرگ پیدا کنید، درست مانند لباس‌های روزمره‌تان.

با هم نگه داشتنش

دکمه یا بند کشی؟ حالا این انتخاب شماست. و باز هم، عمدتاً به این دلیل است که الزامات سخت اتاق عمل مانعی برای شما ایجاد نمی کند. هیچ دکمه ای وجود ندارد!

برای رویه های اسکراب، دکمه ها به شما این امکان را می دهند که کمی حس مد را اضافه کنید. این زمانی است که احتمالاً هیچ یک از آنها را صرفاً برای دکوراسیون اضافه نخواهید کرد.

بیشتر بخوانید: لباس فرم کلینیک دندانپزشکی

در حالی که می‌توان شلوارهای اسکراب مناسبی را پیدا کرد که نیازی به بستن در ناحیه کمر نداشته باشند، اما اکثر مدل‌ها همچنان بند کشی مفید را حفظ می‌کنند. بعید است که تسمه ها بخشی از مجموعه اسکراب شوند. بنابراین بند کشی به ما کمک می کند تا شلوارمان را بالا نگه داریم و در جایی که باید باشد استراحت کنیم.

تمام چاپی که برای پوشیدن مناسب است

از هر رنگی که می‌خواهید قسمت‌های بالا و پایینی که با شخصیت دیزنی مورد علاقه‌تان تزیین شده است بشویید  انتخاب‌ها تقریباً نامحدود هستند. تنها مانع در اینجا ممکن است هر گونه شرط از سوی کارفرمای شما باشد.

فقط یک نکته مد را به خاطر بسپارید: یک جفت اسکراب چاپ شده مطابق با بالا و پایین ممکن است شبیه لباس خواب باشد. اغلب ایده بهتری است که چاپ و جامد را با هم ترکیب کنید.

بیشتر بخوانید: چگونه اسکراب ها را باید انتخاب کرد

یکی دیگر از راه‌های برجسته کردن رویه اسکراب تک رنگ این است که نام یا نام مستعار خود را روی سینه یا آستین گلدوزی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *