قیمت لباس پرسنل بیمارستان

لباس پرسنل بیمارستان کادر درمان را در برابر آلاینده ها محافظت می کند و به انجام امور کاری آن ها سهولت می بخشد.

هر  لباس که در محیط درمان مورد استفاده قرار می گیرد هدف خاص خود را دارد، خواه یک کت آزمایشگاهی یا مجموعه ای از اسکراب باشد. اسکراب های بهداشتی یکی از اجزاء مهمی در ارائه مراقبت های بهداشتی کافی هستند.

به طور معمول از پارچه های ترگال، کجراه و  تترون برای دوخت لباس های کادر درمان در اماکن بهداشتی اعم از بیمارستان، درمانگاه، دندانپزشکی، آزمایشگاه ها و کلینیک ها برای فصل استفاده می شود.

اغلب پارچه های ترگال برای این نوع از لباس ها مورد استفاده قرار می گیرد.  اسکراب ها  به دلیل آنکه بسیار راحت، نگهداری آسان و راحت تمیز شدن و عدم نیاز به تعمیر مکرر محبوب ترین نوع یونیفرم برای متخصصان پزشکی هستند

 

لباس های کادر درمان در تنوع رنگی متفاوت با توجه به سیاست گذاری ها مجموعه های درمان تولید می شوند. به طور معمول این لباس ها در طیف رنگی سبز سیر، سبز مغز پسته ای، سفید، شیری، یاسی، لیمویی دوخته و به مراکز درمانی دولتی و خصوصی اراِئه می شود.

بیشتر بخوانید: تولید کننده روپوش بیمارستانی

لباس بیمارستانی مردانه شامل ست بلوز و شلوار می باشد. بلوز آن در دو نوع یقه دار و بدون یقه تولید وعرضه می شود.

 

این ست ها که به نام اسکراب پزشکی خارجی نیز معروف می باشند برای تمامی اندازه های استاندارد و تمامی سنین تولید می شوند. به طور معمول قد پیراهن های این اسکراب ها 80 سانتی متر می باشد.

کیفیت و قیمت پارچه استفاده شده در تولید لباس بیمارستانی وابسته به میزان گرماژ پارچه  و نوع پارچه می باشد. هر چه میزان گرماژ(وزن) پارچه بیشتر باشد، قیمت و کیفیت لباس بیمارستانی نیز افزایش می یابد. گرماژ بیشتر پارچه دوام آن را در برابر شستشو و ضدعفونی افزایش می دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *