لباس ماساژور زنانه

لباس ماساژور زنانه برای افرادی طراحی شده است که به دنبال حداکثر راحتی در طول کار ماساژ هستند. برای شما ضروری است که در لباسی که می پوشید احساس راحتی کنید، بنابراین می توانید بهترین ماساژ درمانی ممکن را به مشتریان خود ارائه دهید.

لباس ماساژور زنانه

آن ها فوق العاده خوش دوخت و زیبا و اغلب نیازی به اتو ندارد. این لباس‌های باکیفیت نه تنها کاربردی هستند، بلکه به شکلی شیک طراحی شده‌اند تا اصالت و لذت زیبایی‌شناختی را برآورده کنند. دارای تناسبی مناسب در قسمت قفسه سینه، کمر و شکم هستند. لباس ماساژور به خوبی شسته و خشک می شود، فقط کافیست آن را روی چوب لباسی قرار دهید و در عرض چند ساعت به طور طبیعی خشک شود، همچنین در صورت استفاده از خشکشویی ماشین نیز به خوبی خشک می شوند. پس از شستشو رنگ خود را از دست نمی دهند، بنابراین همیشه زیبا به نظر می رسد.

ویژگی ها:

  • شیک و راحت
  • طراحی مد روز
  • دریچه های جانبی
  • اگر سایز خود را در دسترس نمی بینید تماس بگیرید

آن ها در طیف گسترده ای از اندازه ها و رنگ های مختلف متناسب با نیاز شما تولید و عرضه می شوند. از سر تا پا، همه چیز در محدوده ما توسط متخصصان انتخاب، آزمایش و تولید می شود تا اطمینان حاصل شود که آخرین استانداردهای انطباق و عملکرد را برآورده می کنند. در این مدل از لباس ماساژ از دکمه برای بستن استفاده می شود، بخیه ها به اندازه کافی جادار هستند از این رو دکمه ها به راحتی باز و بسته می شوند. آن ها در سه سایز استاندارد تولید و روانه بازار میشوند.

توصیه می شود با توجه به اندازه بالاتنه خود نسبت به خرید آن اقدام کنید. زیرا در قسمت کمر و نیم‌تنه پایینی مناسب می باشد اما ممکن است در قسمت بالاتنه احساس تنگی کنید. دقت کنید که اگر سایز برزگتری را انتخاب کنید، پایین‌تنه بسیار گشاد نمی شود بلکه هنوز هم متناسب پوشش خواهد بود.

ماساژور چه لباسی باید بپوشد؟

امروزه ماساژور ها معمولاً به جای کت، روپوش از تونیک ساده، اسکراب پزشکی استفاده می کنند که از قوانین مد زیر پیروی می کند: هر دو تاپ و شلوار هرگز نباید خیلی کوتاه یا خیلی تنگ باشند، اما حرفه ای به نظر می رسد. شلوار باید دارای کمر کشسان باشد. اغلب تک رنگ باشند. منعطف و دارای خط گردنی که بیش از دو اینچ زیر استخوان ترقوه نباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *