لباس بستری بیمارستان قابل شستشو در ماشین لباسشویی

لباس بستری بیمارستان قابل شستشو در ماشین لباسشویی نیاز مدیکال دارای بند پشتی می باشد و برای استفاده در بیمارستان و خانه سالمندان همچنین خانه مناسب می باشد

این لباس ها  طبی هم برای آقایان و هم برای خانم ها مناسب هستند و برای تناسب با  با همه سایزها تا 2XL طراحی شده اند.

قیمت لباس بستری بیمارستان قابل شستشو

در عین حال پوشیدن و تعویض آن بسیار آسان است و از پارچه پلی پنبه ای با کیفیت عالی دوخته شده اند که در مقایسه با انواع لباس های بیمارستانی یکبار مصرف که از مواد مصنوعی مرغوب یا از ترکیب پنبه ای اولیه تولید می شوند، نرم تر، ملایم تر و راحت تر است.

 لباس یکبار مصرف بیمارستانی در دراز مدت در نهایت گران‌تر از لباس بستری بیمارستان قابل شستشو می باشند و زیرا این محصول یک لباس بستری کامل می‌سازد و می‌توان از آن استفاده کرد. کلیه کلینیک ها، و زایمان در دوران بارداری، خانه های سالمندان، بیمارستان ها، جلسات درمانی بدون صرف هزینه زیاد می باشد.

لباس بستری بیمارستان قابل شستشو

شما می توانید 100٪  از  قیمت لباس مریض بیمارستان و خرید مطمئن باشید زیرا ما مشتریان خود را دوست داریم به همین دلیل است که ما فقط به عرضه محصولات با کیفیت بالا که نیازهای شما را برآورده می کند اهمیت می دهیم. 

ویژگی های لباس بستری بیمارستان قابل شستشو

  • طراحی شده برای پوشیدن و درآوردن آسان بیمارانی که در خانه، بیمارستان یا سرای سالمندان هستند.
  • آستین های رگلان بزرگ و راحت به حرکت بازوها اجازه می دهد و از جمع شدن پارچه جلوگیری می کند.
  • گره هایی در پشت در گردن و کمر لباس را محکم می کند.

  • ساخته شده از پارچه مخلوط پنبه پلی استر بادوام
  • قابل شستشو و قابل استفاده مجدد: منطقی است که روی لباس هایی سرمایه گذاری کنید که به اندازه کافی بادوام هستند تا از شستشوی مکرر جان سالم به در ببرند، اما به اندازه کافی ارزان هستند که در صورت کثیف شدن تصادفی از بین بروند.
    بیشتر بخوانید: قیمت گان بیمار
    با استفاده مجدد از لباس بیمار، می توانید هزینه های خود را کاهش دهید و از محیط زیست محافظت کنید. شستشو با ماشین لباسشویی در ملایم‌ترین چرخه با آب سرد و خشک‌شویی یا خشک‌شویی در صورت لزوم. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *