قیمت عمده حوله یکبار مصرف

قیمت عمده حوله های یکبار مصرف بستگی به کیفیت حوله و گرماژ آن دارد حوله های با کیفیت بالاتر به طور معمول هزینه بیشتری دارند.

البته، در خرید حوله ها باید به تعداد سفارش نیز توجه کرد، زیرا  تعداد سفارش مشتری نیز در قیمت نهایی تاثیر می‌گذارد.

تامین حوله ها:

یکی دیگر از عوامل مهم در تعیین قیمت عمده حوله های یکبار مصرف،قیمت مواد اولیه آن است، با توجه به تغییر همه روزه قیمت مواد اولیه مانند پنبه و الیاف دیگر تاثیر مستقیم بر قیمت تمام شده محصول فوق دارند و بدیهی است افزایش قیمت مواد اولیه می‌تواند به افزایش قیمت نهایی حوله ها منجر شود.

هزینه تولید:

در مراحل تولید حوله ها، هزینه های گوناگونی از جمله هزینه تجهیزات، کارگران، برق و غیره وجود دارد که این هزینه ها نیز در قیمت گزاری آن بسیار موثر است، افزایش هزینه های تولید می‌تواند باعث افزایش قیمت حوله ها شود.

بیشتر بخوانید: حوله یکبار مصرف آرایشگاهی

رقابت بازار:

با توجه به رقابت بازار در کیفیت های گوناگون حوله ها قیمتگذاری متفاوتی با سطح کیفیت متفاوت رضه می گردد از این رو شرکت هایی که توان رقابت از نظر قیمت با کیفیت مارا ندارند دست به فروش حوله ها با کیفیت پایینتر به اسم با کیفیت دار می زنند تابتوانند در این بازار رقابت کنند

در هنگام خرید عمده این محصول توسیه می شود رقبا و قدرت تامین آنها را مورد بررسی دقیق قرار داده تا حوله بیکیفیت را با اختلاف قیمتی خیلی ناچیز به شما عرضه ننمایند.

با توجه به صادراتی بودن حوله یکبار مصرف شرکت نیاز  تغییر قیمت دلار و سیاست های تجاری نیز می‌تواند از تاثیرگذاری رقابت بازار بر قیمت عمده حوله ها باشد.

بیشتر بخوانید: تولیدی حوله یکبار مصرف تهران

نوع مشتریان:

با توجه به سطح مشتریان موجود در بازار این محصول در کیفیت های 30 ، 40 ، 50 و 80 گرم تولید می گردد که  مشتریان سطح پایین تمایل بیشتری به خرید حوله های ارزان‌تر دارند، در حالی که مشتریان مطالبات بالاتر از کیفیت بیشتری در حوله ها دارند و آماده به پرداخت قیمت بالاتر هستند.

سیاست قیمت گذاری شرکت نیاز:

سیاست قیمت گذاری شرکت نیز بر قیمت عمده حوله ها تاثیر دارد. خیلی از شرکت ها تمایل دارند قیمت های ارزان تری داشته باشند تا بازار را به خود جذب کنند، در حالی که شرکت نیاز تمایل دارند تا با تولید و عرضه حوله یکبار مصرف با کیفیت بالا سطح مشتریان بالاتری را جذب نموده و در نتیجه قیمت های بیشتری متناسب با آنها بگذارند.

بیشتر بخوانید: حوله یکبار مصرف از کجا بخرم

که البته چون ما خود تولید کننده این محصول هستیم با همان قیمت بازار کیفیت بالاتری را عرضه می نماییم

ما در شرکت نیاز مدیکال  قیمت های پایدار و رقابتی را برای حوله های یکبار مصرف تعیین می کنیم.

ما با توجه به موارد ذکر شده با توجه به موارد زیر قیمتهای متفاوتی را رضه می نماییم

حجم سفارشات:

حجم سفارش شما در صورتی که بالای 1000 عدد باشد شامل 10 درصد تخفیفت وبرای سفارش بالای 5000 دد مشمول 20 درصصد تخفیف می گردد و برای سفارش های بالاتر نیز امکان مذاکره وجود دارد و با افزایش حجم سفارش، قیمت هر حوله بطور معمول کاهش می‌یابد.

بیشتر بخوانید: حوله یکبار مصرف بیمارستانی

شرایط بازار:

شرایط بازار نیز می‌تواند در قیمت روز محصول عرضه شده از طرف ما موثر باشد در برخی موارد، تغییرات ناشی از جشنواره ها و فروش ویژه و همچنین افرهای زمانداری که ما بسته به عرضه و تقاضا ممکن است شما قیمت گذاری های متفاوتی از ما ببینید.

میزان نقدینگی:

میزان خرید نقدی از شرکت و پرداخت به موقع و قبل از خروج بار برای حوله های عمده می‌تواند بر قمت ارائه شده به خریدار تاثیرگذار باشد.

لازم بذکر است شرکت نیاز تمامی فروش ها را بصورت نقدی انجام داده و از انجام معاملات بصورتچکی یا زماندار جلوگیریمی نماید.

بیشتر بخوانید: چرا هرگز نباید موهای خود را با یک حوله معمولی خشک کنید؟

در نهایت، برای اطلاع از قیمت عمده حوله های یکبار مصرف، شما می توانید تحقیقات بازار دقیقی انجام داده و با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید و با توجه به فاکتورهای مربوطه،خرید مناسب خود را انتخاب کنید.

ما با رعایت این نکات، قیمت های رقابتی و جذابی برای حوله های یکبار مصرف تعیین کرده و به بازار عرضه نموده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *