فروش عمده گان آرایشی

گان آرایشی چیست و از کجا میتوانیم به صورت عمده ای آن را تهیه کنم؟ گان آرایشی تا چه حد در رضایت مشتریان موثر است؟

بیشتربخوانید: کاور آستین پارچه ای

گان آرایشی چیست؟

امروزه در آرایشگاه ها و مراکز زیبایی پوست و مو به جهت رعایت پروتکل های بهداشتی و زیبایی بیشتر این کلینیک ها استفاده از گان آرایشی برای مراجعین بیشتر از گذشته رواج یافته است. همچنین مدیران کلینیک ها برای حفظ سلامت مراجعین، کاهش هزینه های مربوط به شستشو و ضدعفونی و کاهش هزینه های رایج اقدام به خرید گان آرایشی یکبار مصرف در سطح عمده میکنند. و پس از استفاده هر یک از مراجعه کنندگان این گان دور انداخته میشود. لازم به ذکر است که برای تولید گان آرایشی از پارچه اسپان باند نبافته استفاده میشود چراکه این پارچه با عدم وجود تار و پود در سطح خود سبب میشود آلودگی های محیطی به داخل لباس نفوذ نکند و در عین حال که  پارچه این محصول کاربردی آنتی باکتریال است ضد آب و مایعات نیز میباشد که در نتیجه در هنگام انجام امور زیبایی مایعات به بدن مشتری نفوذ نمیکند برای مثال حین کوتاهی و کراتین مو مواد آن به بدن مشتری برخوردی ندارد که همین امر طی یک نظظرسنجی نشان داده شده است که رضایت مشتریان را در امور خدمات رسانی چندین برابر کرده است.

بیشتر بخوانید: کلاه دندانپزشکی زنانه

خرید گان آرایشی

خرید گان جراحی عموما توسط مدیران یا مسئولین خرید کلینیک های زیبایی و آرایشگاه ها صورت میگیرد برای این امر باید در نظر داشته باشید که رنگ محصول متناسب با جنسیت مراجعین شما تعیین میگردد و در ایران برای کلینیک های زیبایی بانوان رنگ صورتی و برای آقایا اغلب رنک آبی را خریداری مینمایند. نکته قابل توجه دیگر این محصول طول و عرض آن است که گان آرایشی فری سایز بوده و قد آن 90 سانتی متر میباشد اینگونه هر اقا و خانمی میتواند با هر سایز به راحتی از آن استفاده کند و با بند تعبیه شده در آن متناسب با سایز خود این گان را در تن خود فیکس کند.

بیشتر بخوانید : اسکراب دندانپزشکی زنانه

نکته بسیار قابل توجهی که مسئولین خرید باید مد نظر خود قرار دهند حجم سفارش گان آرایشی است که با توجه به تعداد مراجعین آن ها تعیین میگیرد به عنوان مثال در یک کلینیک زیبایی بزرگ و مجهز و نامی که مراجعین بسیار زیادی در روز دارد نسبت به مراکز زیبایی کوچکتر با مشتری کمتر باید حجم سفارشاتشان در تناژ بیشتری باشد که به راحتی و بدون دغدغه بتوانند این گان ها را به مشتریان خود عرضه کنند.

قیمت گان آرایشی

قیمت گان آرایشی در بازار ایران ارتباط مستقیمی با نوع پارچه اسپان و گرماژ آن دارد که عموما گرماژ مورد استفاده در گان آرایشی برای راحتی بیمار و اپراتور از 20 شروع شده و گاها تا 38 نیز میرسد اما ما به شما این اطمینان را میدهیم که در همه رنج گرماژی که ذکر شد گان بدن نما نبوده و در برابر پارگی و نفوذ مایعات و انتقال آلودگی کاملا مقاوم میباشد.

خریداران محترم میتوانند برای استعلام لیست قیمت و مشاوره رایگان با ما از طریق تماس تلفنی ارتباط بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *