قیمت کاور کفش نایلونی بیمارستانی

قیمت کاور کفش بیمارستانی چند است؟ چرا باید در بیمارستان از آن استفاده کرد و کاور کفش از کجا بخرم؟ سوالاتیست که عموما خریداران این محصول بدنبال پاسخ آن می گردند، کاور کفش یکبار مصرف در بیمارستان ها، مطب های پزشکی، آزمایشگاه ها، جراحی ها و مراکز مراقبتهای ویژه  کاربردهای مختلفی دارند.

کاور کفش بیمارستانی از پوشنده در برابر خطرات احتمالی که ممکن است توسط افراد دیگر، اشیاء یا محیط عمومی ایجاد شود محافظت می کند.

آنها همچنین از دیگرانی که در نزدیکی پوشنده هستند محافظت می کنند و علاوه بر این، آنها همچنین از آلوده شدن محیط توسط پوشنده محافظت می کنند، زیرا ممکن است موادی روی کفش های او وجود داشته باشد به اتاق یا مکان درگیر آسیب برساند.

این کاورها مانعی فیزیکی بین میکروارگانیسم‌ها و استفاده‌کننده ایجاد می‌کندو همچنین از انتقال میکروارگانیسم ها به سایر بیماران و کارکنان جلوگیری می کند.

اگر همچین سوالاتی در ذهن شماست نگران نباشید چرا که شما تولیدکننده کاور کفش را پیدا کرده اید پس با قیمت عمده میتوانید به راحتی خرید عمده داشته باشید.

بیشتر بخوانید: کاور آستین پارچه ای

 لیست قیمت کاور کفش بیمارستانی

قیمت کاور کفش یکبار مصرف از تمامی محصولات یکبار مصرف اعم از گان جراحی، لباس بیمارستانی ارزان قیمت، الگوی کلاه اسکراب و… ارزان تر است که آن هم به دلیل پایین بودن گرماژ محصول میباشد.

بیشتر بخوانید: اسکراب دندانپزشکی زنانه

کاور کفش یکبار مصرف از پلاستیک در جه یک به نام PE یا همان پلی اتیلن با گرماژ های مختلف 3 الی 6 میکرون تهیه و تولید میشود که البته این ورزن بسیار کم باعث میشود به راحتی در مدت طولانی آن را روی کفش پوشید البته شایان ذکر است که این مدل نایلون با وجود وزن پایین بسیار مقاوم ت بالایی در برابر پارگی دارد.

فیمت کاور کفش یکبار مصرف با توجه به گرماژ آن تعیین میگردد همچنین این محصولات در بسته بندی های 100،200،1000 و2000 تایی به بازار عرضه میگردد. جهت در یافت لیست قیمت کاور کفش نایلونی 3 میکرون، 4 میکرون و 6 میکرون میتوانید از طریق شماره تلفن های سایت با ما در ارتباط باشید.

بیشتر بخوانید: قیمت کلاه دندانپزشکی زنانه

خرید کاور کفش بیمارستانی

برای خرید کاور کفش نایلونی باید به این موضوع توجه داشته باشید که این محصول فری سایز بوده و ابعاد این محصول به قدری استاندارد طراحی و تولید شده است که به راحتی میتوان با کفش پاشنه بلند و کتونی در سایز های مختلف نیز استفاده نمود. نکته دیگری که برای خرید این محصول وجود دارد کشی است که در این کاور استفاده شده تا به راحتی روی کفش قرار گیرد و مانع افتادگی آن گردد.

رنگبندی کاور کفش یکبارمصرف نایلونی

خرید کاور کفش از این مرکز به صورت عمده انجام پذیر است. در نظر داشته باشید علاوه بر محصول کاور کفش یکبارمصرف ، کاور بوت بلند را نیز میتوانید به صورت عمده از ما خریداری کنید.

مزایای کاور کفش بیمارستانی

  •  معرفی کاورهای یکبار مصرف کفش

کاور کفش یکبار مصرفیه می تواند روی کفش با هر سبک و اندازه ای را بپوشاند تا از تماس مواد بالقوه خطرناک از جمله ذرات آلی و شیمیایی با کف کفش فرد پوشنده جلوگیری شود.

رایج ترین آنها کاور کفش پلاستیکی یکبار مصرف و کاور کفش اسپان باند است. یک کاور کفش یکبار مصرف خوب باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

1. پوشیدن و درآوردن آسان.

2. نوار الاستیک در اطراف مچ پا برای جلوگیری از لیز خوردن.

3. پارچه بادوام و قابل تنفس است، پاره نمی شود و گیر نمی کند، در حالی که هنوز محافظت کافی را ارائه می دهد.

4. استفاده از موادی که با استانداردهای آن صنعت مطابقت دارند (مانند بسته بندی استریل و غیره).

5. کفی بدون لغزش و سفت، خطر لیز خوردن را کاهش می دهد.

بیشتر بخوانید: خرید گان پزشکی قابل شستشو

  • مزایای کاور کفش یکبار مصرف

1. کاهش انتشار آلودگی. کاور یکبار مصرف را می توان پس از استفاده دور انداخت که خطر آلودگی متقاطع را تا حد زیادی کاهش می دهد.

2. به تمیز نگه داشتن اتاق و محیط کمک می کند. وقتی پیمانکارانی مانند برق‌کارها و لوله‌کش‌ها از روکش کفش‌های داخلی یکبار مصرف در داخل و خارج از خانه مشتریان استفاده می‌کنند، حتی گرد و غبار و کثیفی معمولی روی زمین باقی نمی‌ماند.

کاور کفش یکبارمصرف نایلونی سبز

3. به تمیز نگه داشتن کفش کمک می کند. بسیاری از الزامات شغلی ممکن است کارمندان را در معرض موادی قرار دهند که می توانند کفش ها را کثیف یا آسیب برسانند و کفش ها تمیز نگه داشته می شوند زیرا روکش های کفش مانعی فیزیکی بین کفش و این مواد می کنند.

4. بهبود کارایی. افرادی که روکش کفش می پوشند دیگر نیازی به صرف زمان اضافی برای تمیز کردن یا تعویض کفش های کثیف ندارند.

5. بهبود رضایت مشتری. چه در یک مرکز پزشکی، چه در ساختمان اداری و چه در اقامتگاه خصوصی، مشتریان توجه به جزئیات و حرفه ای بودن کسانی را که استفاده از روکش کفش را انتخاب می کنند، ترجیح می دهند.

بسیاری از افراد به دلایل بهداشت شخصی یا مذهبی کفش های خود را در خانه عوض نمی کنند. در این زمان، روکش های کفش راحتی را برای کارکنان در محل فراهم می کند و مشتریان احساس راحتی بیشتری خواهند کرد.

بیشتر بخوانید: خرید عمده روتختی دوسرکش بیمارستانی

کاور کفش یکبارمصرف نایلونی ازکجا بخرم

اگر شما قصد خرید عمده این محصول را دارید می توانید بصورت مستقیم از ما خریداری نمایید ما با حذف واسطه ها می توانیم قیمت مناسب تری را به شما ارائه دهیم

عموما از کاور کفش برای دو هدف استفاده میشود که یکی عدم انتقال آلودگی کفش به محیط استرلیزه یا مدیکال است و دیگری تمیز ماندن کف پوش ها و سرامیک که از تمیزکردن زود به زود آنها جلوگیری شود.

مزایای کاور کفش نایلونی

کاورکفش نایلونی دو مزیت فوق العاده را برای شما به ارمغان می آورد که بسیاری دیگر از آن بی بهره اند. اول اینکه تقریباً کاملاً ضد آب هستند همانگونه که می دانید پلاستیک بطور طبیعی از پوشنده در برابر انواع مایعات، به ویژه آب محافظت می کند.

یکی دیگر از فواید و گاهی مهم‌تر کاور کفش نایلونی، رسانا نبودن آن از هدایت الکتریسیته است. در شرایطی که احتمال تبدیل شدن جریان الکتریکی فعال به یک تهدید برای شما وجود دارد، کاور کفش پلاستیکی بهترین دفاع است.

بیشتر بخوانید: کاور کفش یکبار مصرف

طرح های مدرن سبک وزن هستند، مدل های بیبی بومر سنگین نیستند و راحت هستند، حتی اگر برای یک روز کاری کامل پوشیده شوند. چه در یک محیط مرطوب، که در آن ورود جریان الکتریکی می تواند به سرعت کشنده شود، یا در شرایط خشک، که در آن الکتریسیته می تواند از یک وضعیت آزاردهنده تا یک وضعیت تهدید کننده زندگی متغیر باشد، کاور کفش پلاستیکی محافظت عالی را ارائه می دهد.

کاور کفش از مواد مختلفی بر اساس سطح حفاظتی مورد نظر و نوع تهدیداتی که پوشنده با آن مواجه است ساخته می شود.

از کاور پلاستیکی کفش برای محافظت عالی در برابر مایعات استفاده می شود، اگرچه بیشتر نوع مواد پلاستیکی مورد استفاده معمولاً پلی پروپیلن است.

تولید کاور کفش یکبارمصرف نایلونی

مزیت استفاده از پلاستیک، توانایی تنظیم وزن این ماده مصنوعی از بسیار سبک تا فوق سنگین، بسته به نیاز شغل شما است.

هزینه یا کم یا در بدترین حالت معقول است، بنابراین این ماده برای کاربران حجم بالا مانند بیمارستان ها و آزمایشگاه ها جذاب است.

بیشتر بخوانید: کلاه دندانپزشکی زنانه

کاور کفش نایلونی از کجا بخرم ؟

شرکت نیاز مدیکال تولید کننده کاور کفش یکبار مصرف یا همان کاور کفش بیمارستانی است و به عنوان عمده فروش نیز در بازار شناخته میشود که علاوه بر بیمارستان و مراکز درمانی، زیبایی، لیزر و پزشکی در مراکز انرژی هسته ای صنایع غذایی و… نیز کاربرد دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *