خرید عمده روتختی یکبار مصرف رولی قیمت مناسب

خرید عمده روتختی یکبار مصرف رولی قیمت مناسب با توجه به اینکه تمیزی روتختی در محیط های بیمارستانی و کلینیک ها بسیار مهم می باشد و تعویض و شستشوی مرتب آن ها کار نسبتا سختی است اما با وجود رول روتختی بیمارستانی ، این امر بسیار آسان شده است. بسیاری از فروشندگان و صادر کنندگان این محصول ، ملحفه تخت بیمارستانی را با قیمتی مناسب و به صورت عمده به فروش می رسانند.

صادرات عمده رول روتختی بیمارستانی

بررسی عرض روتختی یکبار مصرف رولی

در محیط هایی مانند بیمارستان ها، مطب ها و کلینیک ها به علت اینکه بیماران زیادی با شرایط متفاوت به این مکان ها رجوع می کنند ، کثیف شدن روتختی امری طبیعی است.

تعویض و شستشوی مداوم ملحفه بیمارستانی باید به سرعت انجام گیرد. زیرا در صورت کثیف شدن روتختی با خون، یا ویروس و عفونت های مختلف، خطر ابتلا به بیماری ها را گسترش می دهد.

روتختی یکبار مصرف رولی

بعضی از روتختی ها قابل شستشو نیستند یا در مکان های شلوغ مانند بیمارستان ها و مطب هایی که بسیار پر رفت و امد می باشد ، امکان تعویض مداوم روتختی وجود ندارد اما با گسترش استفاده از روتختی یکبارمصرف با عرض های مختلف کار را بسیار آسان کرده است.

رول ملحفه روتختی بیمارستان بسیار سبک و نرم و لطیف است و شخص را دچار حساسیت نمی کند و این محصول اکثرا در رنگ سفید در بازار موجود است اما به رنگ های صورتی، سبز و آبی نیز موجود می باشد.

با وجود رول روتختی بیمارستانی تعویض روتختی کار اسان تری شده است و از انتشار بیماری و عفونت جلوگیری می شود.

عرض رول روتختی یکبارمصرف در اندازه های متنوعی می باشد که با توجه به اندازه تخت قابل خرید می باشد و در عرض 60 سانتی متر الی 80 سانتی متر نیز موجود است. البته بیشترین عرض مورد استفاده عرض 60 سانتی متری می باشد.

بازار خرید روتختی یکبار مصرف رولی

بازار خرید روتختی بیمارستانی عرضه کننده رول روتختی بیمارستانی توسط بسیاری از عمده فروشان این محصول صورت می گیرد. اکثر خرید این محصول به صورت عمده می باشد ، زیرا خریداران آن بیمارستان ها و مراکز درمانی می باشد و به تعداد زیادی از این محصول نیاز دارند.

بازار خرید روتختی بیمارستانی به علت راحت شدن کار ، جلوگیری از انتشار و انتقال بیماری به دیگران، صرفه جویی در مصرف شستشو و هزینه های خرید روتختی مجدد و … بسیار مورد توجه قرار گرفته است .

در بسیاری از فروشگاه های لوازم طبی و پزشکی محصولات زیادی نظیر کلاه اسکراب و  رول روتختی بیمارستانی در متراژ و عرض های متنوع موجود می باشد و همچنین بسیاری از سایت های معتبر اینترنتی ، رول روتختی بیمارستانی یا کیفیت بالا را به صورت عمده و قیمتی بسیار مناسب به دست مشتریان می رساند. با خرید این محصول می توانید طبق نیازتان و در هر رنگ و سایزی که بخواهید ، روتختی تمیز و شیک تهیه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *