روپوش پزشکی زنانه کوتاه

روپوش پزشکی زنانه کوتاه از مواد مرغوب تولید شده است و بدون ایجاد احساس گرما یا سرمای آزار دهنده، به پوست اجازه تنفس می دهد. در تماس با بدن بسیار نرم و لطیف است و دارای زیبایی بصری خوب که به پوشنده جلوه ای شیک می بخشد.  این روپوش  که طیفی از اندام ها و در اندازه های گوناگون موجود هستند.  در حال حاضر در  اندازه‌های : S/M (کوچک/متوسط) و L/XL (بزرگ/بسیار بزرگ) موجود است.

 

روپوش پزشکی زنانه کوتاه

روپوش کوتاه است، قد آن تا روی باسن می باشد. از آنجایی که آستین‌های بلند دارد، می‌توان آن را در سرویس‌های بهداشتی بیرونی و همچنین در ماه‌های سرد پاییز و زمستان استفاده کرد. ساده و ظریف است، اما برای کسانی که آن را می پوشند بسیار راحت است. این نوع روپوش احتمالا کاربردی ترین و پرطرفدارترین نوع روپوش طبی است که می توانید انتخاب کنید، به خصوص برای افرادی پر انرژی، با سبک زندگی پویا که همیشه در حرکت است.

سه جیب بیرونی روپوش زنانه، دو جیب در قسمت پایین و یکی در سمت چپ، روی قفسه سینه، به پوشنده  این امکان را می دهد که دستان خود را آزاد نگه دارد و گوشی، گوشی پزشکی و سایر موارد مهم پزشکی خود را در اختیار داشته باشد. استفاده از این روپوش ها هنگامی که فعالیت پزشک شدید است، موارد مورد نیاز را در دسترس خواهد داشت.

روپوش های پزشکی نمونه هایی از تجهیزات حفاظت فردی هستند که در مراکز مراقبت های بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند. آنها برای محافظت از پوشنده در برابر گسترش میکروارگانیسم های بیماری زا در صورت تماس پوشنده با مایع یا مواد جامد بالقوه عفونی استفاده می شوند.

قابل استفاده برای مشاغلی که در زیر به آن ها اشاره شده است:

  • پزشکان
  • پرستاران
  • دامپزشکان
  • دندانپزشکان
  • داروسازان
  • کارکنان بیمارستان یا کلینیک

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *