رول ملحفه یکبار مصرف اسپان باند

تولیدی نیاز رول ملحفه یکبار مصرف از اسپان باند با گرماژ 17 تا 40 گرم تولید کرده است و به آسانی پاره نمی شود , عرض رول های تولیدی از 60 تا 80 سانتی متر و طول هر پرفراژ آن 180 سانتی متر انتخاب شده، سبک و کم حجم می باشد.

از این محصول در کلیه اماکن از قبیل بیمارستان ها، مراکز درمانی، مراکز ماساژ، مراکز اپیلاسیون، هتل ها، مسافرخانه ها، مسافرت و … استفاده می گردد.

بیشتر بخوانید: خرید عمده روتختی دوسرکش بیمارستانی

خرید مستقیم این رول ها از تولیدی از لحاظ قیمت مقرون به صرفه تر است. شما می‌توانید متناسب با نیازتان، گرماژ مورد نظر خود را از ما در خواست کنید و اقدام به خرید رول یکبار مصرف کنید.

این رول ها نرم و راحت است و استفاده ز آن راحت و آسان یک بار مصرف و کاملا بهداشتی است دارای خطوط سوراخ دار جهت پاره شدن آسان می باشد محصول بسیار کاربردی در دسته لوازم جانبی بیمارستنی و ماساژ است و مناسب برای بانوان و آقایان است

قیمت خرید رول ملحفه یکبار مصرف اسپان باند چقدر است؟

با توجه به اینکه رول یکبار مصرف در سه عرض متفاوت، برای استفاده در تخت‌های بیمارستان و معاینه در مراکز بهداشتی طراحی و تولید می‌شود.

و در گرماژهای ۱۵ تا ۴۰ گرم متفاوت می باشد، طبیعی است هرچقدر دارای گرماژ سنگین تر  پو عرض بیشتری باشد ، در نتیجه قیمت آن افزایش پیدا خواهد کرد.

اما در مرکز نیاز چون ما خود تولید کننده این رول ها هستیم می توانیم در صورت سفارش های عمده و بالا تخفیف های ویژه ای هم در نظر بگیریم

بیشتر بخوانید: خرید روتختی یکبار مصرف

پرفروش ترین رول ملحفه یکبار مصرف اسپان باند، رول‌های معمولی با گرماژ ۱۷ گرم است  زیرا نسبت به قیمتی که دارد، ضخامت مناسبی دارد.

شما می‌توانید در صورت نیازتان، مقدار گرماژ را تعیین کرده و برای خرید رول یکبار مصرف و رول ملحفه روتختی بیمارستان با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار نمایید.

بیشتر بخوانید: فروش روتختی بیمارستانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *