قیمت خرید گان پزشکی کرونا از تولیدی

در گذشته شاید به ندرت میتوانستید لباس های مخصوص ایزوله را در بیمارستان ها ببینید که ناگهان بیماری فراگیر در دنیا پخش شد و دنیا را در بر گرفت.

شاید کمی از این بیماری گذشته باشد اما هنوز هستند کسانی که با این بیماری دست و پنچه نرم میکنند افرادی که مریض میشوند در بعضی موارد به بیمارستان ها فرستاده شده و در بعضی موارد در خانه بستری میشوند.ب

رای محافظت در بیمارستان یا خانه باید همه جوانب احتیاط رعایت شده باشد تا در نگهداری از بیمار فرد سالم در امان بماند,شاید تنها راه مصون ماندن از این ویروس منحوس به صورت کامل و صد در صدر استفاده از گان کلاه دار ضد کرونا باشد.

بیشتر بخوانید: کاور آستین پارچه ای

خرید مستقیم گان کلاه دار ضد کرونا

راهنمای خرید گان پزشکی کرونا

گان پزشکی کرونا درجه یک از پلاستیکی کاملا عایق و پوشیده تشکیل شده که در دست ها و مچ کش داشته و به این صورت باعث میشود از این مناطق به داخل لباس ویروس راهیابی نداشته باشد.این گان ها با کلاهی که دارند روی سر را نیز پوشانده که باعث پوشیدگی و محافضت بیشتر از بدن شده و مساحت کمتری از بدن در معرض هپوای آلوده قرار داشته باشد.این گان کلاه دار اگر با رعایت شرایط پوشیده و در آورده شود و به شرط استفاده یک بار مصرف آن میتواند نزدیک به صد در صد فرد را از ویروس حفظ کند.

راهنمای خرید گان کلاه دار ضد کرونا

که این  گان کلاه دار با در امان نگه داشتن با این درصد بالا میتواند برای افرادی که در خانه از عزیزشان که درگیر ویروس شده مراقبت میکنند حتی برای کسانی که طاقت دوری عزیزشان که در بیمارستان بستری شده و به ملاقات میروند میتواند مفید باشد.

بیشتر بخوانید: قیمت لباس ام ار ای

با توجه به یک بار مصرف بوند این گان کلاه دار ,میتواند برای کادر درمان بیمارستان های خصوصی یا عمومی مصرف شود.این لباس ها با داشتن زیپ و بند به راحتی پوشیده و بعد از مصرف میتوان آنها را به راحتی از تن در آورد.دقت داشته باشید در صورت درآوردن این لباس ها باید شرایط بهداشتی رعایت شده و این لباس ها را سوای دیگر زباله ها یا ترجیحا با زباله های بیمارستانی دفع کنید.

بیشتر بخوانید: کلاه اسکراب

مراکز فروش گان کلاه دار عمده

مراکز فروش گان کلاه دار عمده

بیشتر بخوانید: کلاه دندانپزشکی زنانه

در این روز ها متاسفانه فروشنده گان کلاه دار و اقسام غیر اصولی انواع ماسک یا گان ها زیاد شده که باعث نگرانی افراد میشود.

با تهیه انواع غیر استاندارد این گان کلاه دار شما خود را با خیال راحت در معرض بیمار قرار داده و با کوچکترین اشتباه در تهیه لباس احتمال مریض شدن شما بسیار زیاد میشود برای همین بهتر است انواع این اقلام بیمارستانی را از مکان های معتبر مانند مجموعه نیاز که یکی از معتبر ترین مجموعه ها برای تهیه لباس میباشد تهیه کیند.

این مجموعه در طراحی و دوخت لباس یکبار مصرف بیمارستانی  فعالیت دارد از جمله گان جراح ، گان بیمار ، گان و کلاه و شلوار بیمار ، اسکراب دندانپزشکی زنانه بلوز شلوار ام آر آی ، کلاه جراح ، کلاه بیمار ، کاور آستین ، رول روتختی بیمارستانی که میتوانید به صورت کلی و جزیی و همچنین به صورت شخص حقیقی یا ارگان تهیه کنید.

یک پاسخ

  1. سلام و خسته نباشید من زمانی که خانواده ام کرونا گرفته بودند از لباسهای گان کلاه دار ضد کرونا استفاده کرده بودم برای جلوگیری از ویروس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *