خرید لباس بعد از زایمان

خرید لباس بعد از زایمان باید با توجه به تغییرات تدریجی بدن در 8 هفته پس از زایمان صورت بگیرد. آن ها برای رفتن از بیمارستان به خانه، خوشامدگویی به مهمانان غیرمنتظره دیدار نوزاد بسیار مناسب می باشند. حتی می توان از آن ها به عنوان لباس زایمان نیز استفاده کرد.

خرید لباس بعد از زایمان

پوشیدن لباس های دوران بارداری و قبل از آن، در دوره پس از زایمان یک چالش است. لباس‌های بعد از زایمان به‌طور ویژه با فضای کمی بیشتر طراحی شده‌اند تا با بدن در حال تغییر شما سازگاری داشته باشند. حتی برخی از آن‌ها ویژگی‌های ظریفی دارند که امکان شیردهی آسان را برای شما فراهم می‌کنند.

ویژگی ها

  • مواد سازگار با پوست و فوق العاده کشسان: برای افرادی که حساسیت پوستی بیشتری دارند بسیار نرم و راحت است. در عین حال پارچه کشش زیادی دارد تا برای پوست به پوست عالی باشد.
  •  طراحی یقه هفت: یقه هفت  در مواقعی که بخواهید پوشش کافی را فراهم می کند و امکان دسترسی آسان برای شیردهی را فراهم می کند.
  • خط کمر الاستیک: دور کمر دارای مواد جمع آوری شده کافی روی یک کش نازک است که به آن اجازه می دهد طول آن اساساً بدون ناراحتی دو برابر شود و در دوران پس از زایمان بدون فشار، متناسب با بدن شما باشد.

خرید به صورت آنلاین

خرید از یک فروشگاه حضوری خوب بعد از زایمان و حتی در ماه های آخر بارداری می تواند سخت باشد. از این رو با توسعه کسب و کارهای آنلاین، خرید آنلاین لباس برای دوره پس از زایمان می تواند گزینه ای بسیار ایده آل و مناسب باشد. این لباس‌ها به شما امکان می‌دهد بدون زحمت زیاد لباس را بپوشید و از مهمانان ها پذیرایی کنید.

بهترین لباس پس از زایمان چیست؟

یک لباس خانگی نرم  بسیار راحت، که در عین حال زیبایی های بصری داشته باشد. لباسی که هیچ فشاری به بدن شما پس از زایمان وارد نکند. . اگر سزارین شده‌اید، نمی‌خواهید لباس در نزدیکی محل برش تنگ باشد و اگر زایمان واژینال (طبیعی) داشته‌اید، ممکن است نخواهید شلوار یا ساق شلواری بپوشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *