خرید روبالشی یکبار مصرف

خرید روبالشی یکبار مصرف با جنس اسپان‌باند از طریق فروشگاه های اینترنتی با مناسب ترین قیمت ممکن شده است. این محصول با کیفیتی مطلوب در کمترین زمان ممکن در اقصی نقاط کشور در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

خرید روبالشی یکبار مصرف یکی از ملزومات مهم اماکن بهداشتی از جمله بیمارستان ها، کلینیک ها، مراکز درمانی، درمانگاه ها می باشد.

این روبالشی ها در دندانپزشکی ها، سالن های زیبایی، هتل ها، اقامتگاه ها، خوابگاه ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

بیشتر بخوانید: کاور آستین اسپان باند

البته این نوع از روبالشی های  زمانی که دسترسی محدود به ماشین های لباسشویی وجود دارد نیز گزینه ای کاربردی برای رعایت بهداشت و راحتی می باشند. طراحی این نوع روبالشی ها می تواند به صورتی انجام پذیرد تا برای استفاده کودکان نیز مناسب باشد.

خرید روبالشی یکبار مصرف اسپان باند

پارچه اسپان باند، پارچه ای بدون بافت (تارو پود از الیاف پرس ) و از  پلی‌پروپیلن تشکیل شده است. اسپان باندها در وزن ها و ضخامت های گوناگونی تولید می شود. و همچنین بسته به سفارش می توانند هیدروفیل، واترپروف، چاپ دار یا ساده، آنتی باکتریال، آنتی یووی باشند. روبالشی یکبار مصرف از جنس اسپان باند با گرماژ 25  در ابعاد 50*70 و در دو رنگ آبی و سفید برای رفع نیاز مشتری طراحی و تولید و در دسترس قرار می گیرد.

بیشتر بخوانید: کاور آستین پارچه ای

باید در نظر داشته باشید میزان گرماژ (وزن) بر روی کیفیت و قیمت نهایی روبالشی تاثیر می گذارد، به این صورت که هر چه گرماژ بالاتر باشد کیفیت و قیمت نهایی نیز افزایش می یابد. چنانچه بخواهید این روبالشی را با گرماژ بالاتر چون گرماژ 38-30 در اختیار داشته باشید، می توانید آن را به صورت عمده سفارش دهید.

 ویژگی های روبالشی یکبار مصرف اسپان باند

 • راحت و نرم و سبک
 • ضد حساسیت
 • ضد تعریق
 • ضد ریزش مو
 • ضد قارچ و باکتری
 • جلوگیری از انتقال بیماری ها
 • عدم تخریب محیط زیست
 • مقرون به صرفه
 • مقاوم در برابر گرد و غبار
 • استفاده آسان
 • بازیافت ساده
 • ضد اشعه خورشید

 ویژگی های روبالشی یکبار مصرف اسپان باند

روبالشی یکبار مصرف بیمارستانی

اهمیت ویژه بهداشت در محیط های بیمارستانی، موجبات نیاز لوازمی که مختص به تنها یک بیمار باشد را فراهم کرده است. از این رو لوازمی برای تامین  این نیاز تولید  و در اختیار اماکن بهداشتی قرار می گیرد.

بیشتر بخوانید: قیمت ملحفه یکبار مصرف بیمارستانی

با توجه به بستری شدن بیمار در اماکن بهداشتی من جمله بیمارستان، اگر طول درمان کوتاه باشد استفاده کردن از لوازم یکبار مصرف مقرون به صرفه می باشد. یکی از این لوازم روبالشی های یکبار مصرف می باشد که از ابتلا و انتقال بیماری ها و باکتری ها بین بیماران گوناگون جلوگیری می نماید.

بیشتر بخوانید: قیمت روپوش سفید آزمایشگاهی

کادر درمان به راحتی می توانند بعد از ترخیص  هر بیمار این روبالشی را تعویض نمایند. و حتی در مواقعی که بیمار دارای شرایطی است که نیاز به تعویض روبالشی در طول یک روز را دارد این محصول می تواند گزینه مناسبی باشد.

روبالشی یکبار مصرف بیمارستانی

پارچه های اسپان باندی که برای مصارف بیمارستانی به کار گرفته می شود دارای متراژهایی 100، 120، 100 بوده و از گرماژ حداقل 16 برخوردار می باشند.

بیشتر بخوانید: خرید روتختی یکبار مصرف

اغلب پارچه های اسپان باند بیمارستانی در گرماژ 30 تا 60 هستند. البته پارچه اسپان باندی که برای روبالشی در نظر گرفته می شود دارای گرماژ 25 به بالا می باشد که کیفیت مطلوب مورد نظر را دارا می باشد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *