حوله یکبار مصرف بیمارستانی قیمت خرید فروش

حوله‌های یکبار مصرف بیمارستانی به خاطر ویژگی‌های خاص خود در تأمین بهداشت و جلوگیری از انتقال عفونت‌ها در بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند.

موما از این حوله ها در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی خصوصی استفاده می به علت استفاده می گردد این محصول یکبارمصرف بوده و پس از استفاده و دور انداخته می شود، که باعث می شود که خطر انتقال باکتری‌ها و ویروس‌ها کاهش یافته و بهداشت محیط بیمارستانی حفظ شود.

قیمت حوله یکبار مصرف بیمارستانی

قیمت مناسب حوله‌های یکبار مصرف بیمارستانی یکی از مزایای بین محصول می باشد که بیانگر قدرت رقابتی  آنها است.

بیشتر بخوانید: قیمت عمده حوله یکبارمصرف

حوله‌ یکبارمصرف نسبت به حوله‌های قابل استفاده مجدد قیمتی بهتری دارند و همچنین هزینه نگهداری و شستشو را کاهش و یا از بین می‌برند.

همچنین استفاده از این حوله‌ها باعث صرفه‌جویی در زمان و هزینه می‌شود زیرا  پس از استفاده آنها به راحتی معدوم شده و یک راه عمل ساده و کارآمد برای ارائه بهداشت به بیماران و عدم نفوذ باکتری‌ها به بخش‌های دیگر بیمارستان است.

انواع حوله یکبارمصرف بیمارستانی

این محصول در انواع و ابعاد مختلف عرضه می‌شوند، از جمله حوله‌های بزرگتر که برای پوشاندن تخت بیمار و حوله‌های کوچکتر برای استفاده در ابعاد کوچکتر مثل تزریقات و انجام مراقبت‌های پوستی تولبد می گردد که موما در کلینیک های زیبایی استفاده می گردد

بیشتر بخوانید: حوله یکبار مصرف ۴۰ گرمی

حوله هاب نیاز با استانداردهای بهداشتی تولید می‌گردد که بیماران را در معرض خطرات عفونی قرار نمی‌دهد.

ویژگی ها

  • خواص ضدباکتریال: این محصول عمدتاً از مواد ضدباکتریال تولید می‌شوند این خاصیت باعث افزایش خصوصیات بهداشتی شده و خطرات عفونی را کاهش می‌دهد.
  • جدا شدن و راحتی استفاده: این حوله‌های براحتب از هم جدا شده و به کادر درمانی این امکان را می‌دهد تا با اطمینان بیشتری عمل را انجام دهند و از نظافت بهتری برخوردار باشند.
  •  مصرف جمعی و در دسترس بودن : حوله‌های یکبار مصرف بیمارستانی به صورت تک سلفن و بسته‌بندی شده عرضه می‌شوند که به کارکنان و بیماران این امکان را در هنگام مصرف بدون تماس با حوله دیگر یکی از آن ها را برداشته و نگران انتقال ویروس به دیگر حوله ها نباشند.این حوله‌ها همواره در دسترس کادر درمانی قرار دارند و برخلاف حوله‌های معمولی که باید شسته و ضدعفونی شوند، همیشه آماده و در هر لحظه مورد نیاز در اختیار کادر پزشکی قرار می‌گیرند.
  • نگهداری و حمل‌ونقل آسان: این محصول در بسته‌بندی 100عددی تولید می گردد که نگهداری و حمل‌ونقل آنها بسیار ساده است.بسته‌بندی به کادر درمان اجازه می‌دهد تا مقدار مورد نیاز را به راحتی برداشته و ما بقی محصول را در بسته خود تا زمان مصرف بعدی نگهداری کنند
  •  کاهش آلودگی: با استفاده از محصول فوق خطر آلودگی و انتقال عفونت از بیمار به بیمار کاهش یافته و پایداری محیط بیمارستانی به افزایش می‌یابد.
  • احترام به محیط زیست: این محصول به محیط زیست نیز احترام می‌گذارند، استفاده از این حوله‌ها منجر به کاهش مصرف منابع آبی و انرژی برای شستشو و ضدعفونی مجدد می‌شود.

بیشتر بخوانید: حوله یکبار مصرف از کجا بخرم

حوله های بیمارستانی چقدر تمیز هستند؟

حوله های یکبار مصرف از چه چیزی ساخته می شوند؟
حوله های حمام یکبار مصرف کتون از 100% ویسکوز ریون زیست تخریب پذیر حاصل از منابع طبیعی سلولز ساخته شده اند و به اندازه آبی که برای فعال کردن آنها استفاده می شود خالص هستند.
  • نتیجه گیری:  پزشکان و کارشناسان بهداشتی به دلیل خصوصیات بهداشتی، معمولاً به استفاده از حوله‌های یکبار مصرف بیمارستانی توصیه می‌کنند.
    این محصولات بهبود استانداردهای بهداشتی را در بیمارستان‌ها فراهم می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *