بهترین رنگ ملحفه برای تخت های بیمارستانی

همه به بیمارستان ها مراجعه می کنند تا معاینه شوند تا از سلامت خود مطلع شوند. با این حال، گاهی اوقات ممکن است لازم باشد یک شب در بیمارستان بمانیم. یک چیزی که همه ما به آن فکر می کنیم ملحفه های تخت بیمارستانی است.

بیمارستان ها اطمینان حاصل می کنند که از ملحفه های کتانی تمیز استفاده می کنند که برای بیماران راحت باشد.

بیشتر بخوانید: روتختی یکبار مصرف رولی

 بیشتر  ملحفه های بیمارستانی سفید هستند زیرا برای بیماران تمیز به نظر می رسند. همچنین ملحفه های سفید به راحتی تمیز می شوند زیرا هر بار تعویض می شوند. 

در طراحی ملحفه های بیمارستانی این نکته در نظر گرفته شده است که باید راحت و قابل استفاده مجدد باشند. علاوه بر این، این ملحفه ها باید با محیط اطراف بیمارستان همخوانی داشته باشند.

بهترین رنگ ها برای ملحفه های بیمارستانی

بیشتر رنگ های ملحفه های بیمارستانی سفید یا سایه های سفید هستند. با این حال، در حال حاضر بسیاری از بیمارستان ها در حال تغییر و اضافه کردن رنگ های بیشتری هستند. در اینجا برخی از رنگ های ملحفه تخت که می توانید در بیمارستان استفاده کنید آورده شده است: 

روتختی آبی نیروی دریایی

روتختی آبی سرمه ای  رنگی آرامش بخش است که آن را به بهترین انتخاب برای ملحفه بیمارستانی تبدیل می کند. 

روتختی سبز

ملحفه های سبز بیمارستانی ساده و زیبا هستند. یکی از نکاتی که در مورد رنگ سبز وجود دارد این است که رنگی آرام است. این آرامش آن را برای چشمان دلپذیر می کند. 

بیشتر بخوانید: قیمت ملحفه یکبار مصرف بیمارستانی

علاوه بر این، می توانید به راحتی تشخیص دهید که به اندازه کافی تمیز شده اند یا داروها روی آنها ریخته شده است. 

روتختی سفید

سفید یا سایه های سفید رایج ترین انتخاب روتختی بیمارستانی است. آنها انرژی تازه و روشنی به بیماران می دهند. بر خلاف رنگ های دیگر به راحتی تمیز می شوند. 

بهترین مواد برای ملحفه های تخت بیمارستانی

ملحفه های بیمارستانی تاثیر زیادی بر راحتی و سلامت بیماران دارد. بنابراین ملحفه های بیمارستان باید راحت و متناسب با نیاز بیمار باشند. 

بهترین مواد برای ملحفه های بیمارستانی پنبه است. اکثر بیمارستان ها از ملحفه های نخی استفاده می کنند. یکی از دلایل اصلی این است که پنبه و مخلوط آن می توانند چندین بار شسته و خشک شوند.

بیشتر بخوانید:  رول ملحفه روتختی بیمارستان

یکی دیگر از دلایل استفاده از ملحفه های نخی نرم، تنفس و راحت بودن آن است. این دلایل باعث می شود که پنبه بهترین انتخاب برای روتختی بیمارستانی باشد. 

سایر مواد مانند نایلون و اکریلیک را نمی توان چندین بار شستشو و خشک کرد. آنها در برابر این فعالیت ها مقاوم نیستند. 

باید از مزایای بیمار و بهداشت برخوردار باشد

ملحفه تخت بیمارستانی باید متناسب با نیازهای بیمار باشد. تماس مکرر بین بیمار و ملحفه وجود دارد که منجر به برش پوست می شود.

علاوه بر این، فشار و اصطکاک طولانی مدت می تواند باعث ایجاد زخم بستر در بیمار شود. یک ملحفه راحت و خوب می تواند از برش پوست و منافذ رختخواب جلوگیری کند.

بیشتر بخوانید: قیمت روتختی یکبار مصرف رولی

 ملحفه ها باید دارای پارچه تنفسی باشند که بتواند به بیماران کمک کند.

هنگامی که ملحفه های بیمارستانی به طور مرتب تعویض می شوند، این امر باعث می شود که بیماری از یک بیمار به بیمار دیگر سرایت نکند.

بیشتر بخوانید: ملحفه یکبار مصرف بیمارستانی چیست

برخی از شرایط مسری هستند که روی برگه ها باقی می مانند. بنابراین، تمیز کردن دوره‌ای ملحفه‌های بیمارستانی به ایجاد محیطی بهداشتی برای بیمار کمک می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *