قیمت گان یکبار مصرف بیمارستانی

بازار فروش گان یکبار مصرف بیمارستانی این روزها بسیار داغ است. یکی از مهمترین دلایل پرفروش بودن این ست ها شیوع بیماری کرونا و همه گیری آن بوده که سبب شده برای جلوگیری از انتقال آلودگی و بیماری به خصوص در مراکز درمانی از این ست ها بیش از پیش استفاده شود.

از سوی دیگر ست گان مرغوب به دلیل نرمی، سبکی و راحتی که دارد به راحتی می تواند هم مورد استفاده بیمار هم پزشکان و هم پرستاران و دیگر کادر درمان در بیمارستان ها قرار گیرد.

گان یکبار مصرف بیمارستانی

انواع ست گان را بشناسید

همانطور که می دانید گان هایی که در حال حاضر در بازار به فروش می رسند در دو نوع یکبار مصرف و خرید گان پزشکی قابل شستشو هستند.

ست گان های یکبار مصرف بیشتر از انواع چند بار مصرف معروف بوده و مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از مهمترین دلایل این امر استریل بودن این نوع لباس ها است.

ست گان که گاها آن را ست جراحی هم می شناسند، شامل کلاه، شلوار و روپوش بلند می باشد. روپوش آن جلو بسته بوده و به وسیله دو بند در پشت کمر بیمار یا دکتر جراح بسته می شود.

انواع ست گان را بشناسید

این نوع ست ها دارای رنگ های مختلفی هستند. معمولا رنگ های سبز و سفید برای جراحان و رنگ های صورتی یا آبی برای بیماران مورد استفاده قرار می گیرد. جنس ست گان از پارچه های نسوز و غیر قابل نفوذ می باشد.

اسپان باند بیشترین پارچه ای است که در تولید ست گان مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل مزایایی که دارد همواره حرف اول را در تولید این نوع تجهیزات پزشکی می زند.

قیمت گان یکبار مصرف بیمارستانی باکیفیت

عرضه ست گان یکبار مصرف کلاه شلوار به صورت عمده انجام می گیرد. فروش این نوع ست ها به صورت انبوه همیشه مرسوم بوده است، چرا که جزء پرمصرف ترین انواع ست های بیمارستانی به حساب می آیند.

این نوع ست ها را شما می توانید به صورت مستقیم و بی واسطه از ما خریداری نمایید. ما به عنوان عرضه کننده کلی باکیفیت ترین ست کلاه شلوار را بی واسطه و از طریق سایت به خریداران در سراسر کشور ارائه می کنیم.

بیشتر بخوانید: قیمت لباس یکبار مصرف بیمارستانی

عرضه ست گان کلاه شلوار باکیفیت

فروش آنلاین این مزیت را دارد که مشتری می تواند در کمترین زمان و با بهترین قیمت خرید خود را انجام دهد. ضمن آنکه محدودیت زمانی هم برای خرید نخواهد داشت و می تواند هر زمان از روز که فرصت کافی در اختیار داشت، برای ثبت سفارشات اقدام نماید.

یک لباس محافظ شخصی است که توسط پرسنل مراقبت های بهداشتی در طول عمل جراحی پوشیده می شود تا از انتقال میکروارگانیسم ها، مایعات بدن و ذرات معلق از بیمار و پرسنل مراقبت های بهداشتی محافظت کند
روپوش های یکبار مصرف بیمارستانی از چه پارچه ای تولید شده اند؟
مواد اولیه که معمولا برای روپوش های عایق یکبار مصرف استفاده می شود، اشکال مختلف الیاف مصنوعی (به عنوان مثال پلی پروپیلن، پلی استر، پلی اتیلن) ​​است.
 پارچه‌ها را می‌توان برای دستیابی به خواص دلخواه با استفاده از انواع الیاف خاص، فرآیندهای پیوند، و پرداخت‌های پارچه (شیمیایی یا فیزیکی) تولید نمود

بیشتر بخوانید: قیمت گان جراح استریل

در حال حاضر توزیع گان یکبار مصرف به صورت آنلاین استقبال خوب خریداران را هم در پی داشته است. موضوعی که فروشنده را هم ترغیب به عرضه محصول به صورت غیرحضوری نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *