اسکراب زمستانی مناسب هوای سرد – مزایا و مکان یافتن آنها

و اگرچه اکثر اسکراب ها راحت به نظر می رسند ، اما اغلب اینطور نیستند. مواد نازک، خارش دار، و شکل جعبه ای می تواند پوشیدن اسکراب برای ساعت های طولانی را به تجربه ای ناراحت کننده تبدیل کند.

به هوای سرد و تهویه مطبوع مطبوع بیمارستانی یا مطب پزشکی سرد اضافه کنید و اکنون بیشتر روز خود را با لرز سپری می کنید.

اما لازم نیست اینگونه باشد. اسکراب هایی وجود دارند که با شما و راحتی شما ساخته می شوند.

در این راهنما، همه چیزهایی را که باید در مورد اسکراب‌های هوای سرد (اسکراب‌های پزشکی خط‌دار) بدانید و اینکه چرا آنها چنین سرمایه‌گذاری عالی هستند را به شما معرفی می‌کنیم.

 

 

نحوه پوشیدن اسکراب در زمستان – یا هر محیط سرد

آیا می دانستید اسکراب های پرستاری فلانل واقعا وجود دارند؟ وقتی برای اولین بار کارمند مراقبت های بهداشتی شدم، هیچ ایده ای نداشتم.

وقتی فهمیدم شوکه شدم. چه کسی می‌خواهد هنگام کار در یک محیط بهداشتی،  لباس فلانل بپوشد ؟

این تا زمانی بود که کار در مطب دندانپزشکی را شروع کردم و از نزدیک متوجه شدم که چقدر سرد است.

اما، فلانل بهترین، یا بهداشتی ترین گزینه برای یونیفرم پزشکی به نظر نمی رسید.

اگر شما هم مثل من هستید، احتمالا همیشه به دنبال راه‌هایی برای پوشیدن اسکراب‌هایی هستید که در محیط‌های سرد یا در فصل زمستان راحت باشید.

خوشبختانه، گزینه‌هایی در دسترس هستند که شامل اسکراب فلانل نیستند…

گزینه شماره 1: لایه، لایه، لایه

احتمالاً ده‌ها بار آن را انجام داده‌اید یا دیده‌اید لایه‌ها روی لایه‌ها فقط برای گرم نگه داشتن کار.

بیشتر محیط های مراقبت های بهداشتی سرد هستند . بنابراین، همانطور که برای کار آماده می‌شوید، شلوارهای ساق یا ژون‌های بلند اسکراب‌هایتان و یک ژاکت کش باف پشمی  می‌اندازید .

حتی وقتی در دفتر می دوید، هنوز سرد هستید، اما اجازه ندارید به ترموستات دست بزنید.

به امید گرم شدن بدنتان یک کت آزمایشگاهی اضافی می پوشید، اما اکنون با لباسی حجیم از بیماران مراقبت می کنید چقدر ناراحت کننده است.

آن اسکراب‌های چاپ زمستانی زیبا که برای تعطیلات خریداری کرده‌اید، حتی دیده نمی‌شوند، زیرا روی لایه‌های زیادی انباشته شده‌اید.

اگر همیشه پوشیده باشند، خرید آنها چه فایده ای دارد؟

اگر گزینه بهتری برای اسکراب های طبی گرم، شیک و باکیفیت وجود داشت…

گزینه شماره 2: روی اسکراب های پزشکی خط دار سرمایه گذاری کنید

به جای هدر دادن پول برای تمام آن تکه‌های لباس اضافی که می‌توانید در زیر یا روی اسکراب‌های سنتی خود بپوشید لباس‌هایی که احتمالاً بیرون از محل کار نخواهید پوشید به سرمایه‌گذاری روی اسکراب‌های پزشکی خط‌دار فکر کنید.

نکته زیبا در مورد اسکراب های طبی با آستر با کیفیت، مانند اسکراب های طراحی شده توسط اسکرای استر نقره ای ، این است که شما را گرم نگه می دارند بدون اینکه باعث گرم شدن بیش از حد شما شوند یا از شما بخواهند که سبک خود را فدا کنید.

چرا مراکز درمانی اغلب بسیار سرد هستند؟

آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا مراکز درمانی اینقدر سرد هستند؟

در واقع چند دلیل برای کاهش دما وجود دارد:

  1. جلوگیری از رشد باکتری ها: امکانات پزشکی با کم کردن ترموستات از رشد باکتری ها جلوگیری می کند. باکتری ها در دماهای گرم رشد می کنند ، بنابراین مراکز پزشکی تمایل دارند دما را سردتر نگه دارند تا رشد باکتری ها و ویروس ها را کاهش دهند.

  2. مبارزه با تراکم: تراکم می تواند باکتری ها و ویروس ها را به دام بیاندازد خطر انتقال را افزایش می دهد. با نگه‌داشتن تجهیزات پزشکی در دمای پایین‌تر، رطوبت کاهش می‌یابد که منجر به کاهش احتمال تشکیل تراکم روی ابزار پزشکی، زخم‌های باز و سایر سطوح استریل شده می‌شود.

اسکراب طبی سنتی در مقابل اسکراب طبی خط دار

آیا کارفرمای شما اسکراب های شما را در اختیار شما قرار می دهد؟ یا ده ها جفت اسکراب خریداری کرده اید، اما هنوز از تناسب آنها ناراضی هستید؟

پوشیدن اسکراب های سنتی و نازک تنها گزینه شما نیست. باور کنید اسکراب ها به یک اندازه ساخته نمی شوند.

اسکراب فلانل، اسکراب پنبه ای، اسکراب آستردار، با این همه گزینه، چگونه می دانید که کدام یک بهترین انتخاب هستند؟

اسکراب های سنتی

اسکراب های سنتی اغلب از 100% پنبه ساخته می شوند که بسیار بادوام، اما نازک و مستعد چین و چروک هستند.

این ماده نازک همیشه برای محیط های مراقبت های بهداشتی ایده آل نیست که می دانیم اغلب سرد هستند.

سرد بودن هرگز راحت نیست. در محل کار حتی ناراحت کننده تر است. چگونه قرار است روی مراقبت با کیفیت تمرکز کنید در حالی که تمام چیزی که می توانید به آن فکر کنید این است که چقدر سرد هستید؟

هنگام کار با یک بیمار، احتمالاً با حداکثر سرعتی که می توانید برای مراقبت مناسب حرکت می کنید و به محض اینکه برای گرم کردن تمام شد، از اتاق خارج شوید.

چقدر ناخوشایند و غیرحرفه ای. 

بسیاری از اسکراب های سنتی نیز هر لایه و خط زیر را نشان می دهند خطوط لباس زیر نیز شامل می شود.

بنابراین، علاوه بر سرد بودن، ممکن است در مورد آنچه که ممکن است بیمارانتان از طریق اسکراب شما می بینند نیز احساس خودآگاهی داشته باشید.

اسکراب طبی آستردار (اسکراب زمستانی)

اسکراب آستر نقره ای راه حلی برای تمام مشکلات شما دارد حداقل در مورد لباس کار مراقبت های بهداشتی.

در اسکراب آستر نقره ای تمرکز ما بر گرم و راحت نگه داشتن شماست.

لایه بیرونی اسکراب های ما با ترکیبی از پلی استر، ابریشم مصنوعی و اسپندکس ساخته شده است. آستر ما با ترکیبی از پلی استر و اسپندکس ساخته شده است.

این ترکیبات پارچه نه تنها برای گرم نگه داشتن شما – بدون گرم شدن بیش از حد کار می کنند، بلکه به پنهان کردن خطوط پارچه ناخوشایند و مقاومت در برابر چروک شدن کمک می کنند.

هدف ما این است که به شما این توانایی را بدهیم که بر روی شغل خود تمرکز کنید، بهره وری بیشتری داشته باشید، زمان با کیفیت بیشتری را با بیماران خود بگذرانید و زمان کمتری برای شمارش معکوس تا پایان شیفت کاری خود داشته باشید.

اسکراب های ما با در نظر گرفتن شما ساخته شده اند. اسکراب های آستر نقره ای آنقدر راحت هستند که وقتی بعد از یک روز طولانی به خانه می رسید، نمی خواهید آنها را بردارید.

مزایای اسکراب های خط دار (یا “اسکراب زمستانی”)

علاوه بر گرم و راحت نگه داشتن شما در ساعات کاری طولانی، چندین مزیت دیگر برای سرمایه گذاری در اسکراب های خط دار وجود دارد.

افزایش رضایت شغلی

روزهایی که کارکنان بخش مراقبت های بهداشتی در مقابل بخاری های فضایی می لرزیدند و ژاکت های اسکراب ناخوشایند می پوشیدند، گذشته است.

اسکراب های طبی آستردار به متخصصان مراقبت های بهداشتی اجازه می دهد تا در محل کار آرامش بیشتری داشته باشند افزایش بهره وری و راحتی در محل کار.

روابط دوستانه کارکنان نیز به رضایت شغلی کمک می کند. اسکراب های آستردار به کارکنان مراقبت های بهداشتی کمک می کند تا روی شغل خود و ایجاد روابط با همکاران تمرکز کنند – و زمان کمتری برای نگرانی در مورد ناراحتی جسمی آنها در حین کار باشد.

بهره وری بیشتر

طبق این مطالعه ، کارکنان مراقبت های بهداشتی در ناراحتی خود در محیط های سرد تنها نیستند.

در واقع، در دماهای پایین تر، 44 درصد از کارکنان مرتکب خطاهای بیشتری شدند و کمتر از نیمی از آنها بازدهی زمانی داشتند که در یک محیط گرم کار می کردند.

علاوه بر افزایش بهره وری ، روشن کردن ترموستات می تواند برای کارفرمایان دو دلار در ساعت صرفه جویی کند اما امکانات بهداشتی به دلایل بهداشتی احتمالاً این کار را انجام نمی دهند.

بنابراین، چگونه می توانید بدون تنظیم ترموستات در مرکز پزشکی خود گرم بمانید؟

اسکراب طبی آستردار.

اجازه ندهید سرد بودن در محل کار بر بهره وری شما تأثیر بگذارد. اسکراب‌های آستردار از اسکراب‌های آستر نقره‌ای شما را گرم نگه می‌دارد و استایل شما را ثابت نگه می‌دارد.

درک بهتر از دیگران

مطالعه دیگری نشان داد که وقتی سرد هستیم، دیگران را “سرد” و از نظر عاطفی دور می‌دانیم.

هنگام کار در بخش مراقبت‌های بهداشتی، ضروری است که از این راه دور نشوید یا به همکاران، بیماران یا خانواده‌های بیماران خود فکر نکنید.

به عنوان یک کارمند مراقبت های بهداشتی، ضروری است که با تیم خود نزدیک و راحت کار کنید سلامت و رفاه بیماران شما به آن بستگی دارد.

بنابراین، هر کاری که می توانید انجام دهید تا گرم بمانید و در عین حال درک خود را از دیگران نیز بهبود بخشید روی اسکراب های طبی خط دار سرمایه گذاری کنید.

چه کسانی می توانند از اسکراب های زمستانی سود ببرند؟

هر کسی که مجبور است برای امرار معاش از اسکراب استفاده کند ، حتی اگر در آب و هوای سرد زندگی نمی کند، می تواند از اسکراب های زمستانی بهره مند شود.

و اگر بهداشتی بود، شرط می‌بندیم که اسکراب زمستانی آستر نقره ای خود را حتی بعد از کار بگذارید.

پرستاران و پزشکان بیمارستان

با کار در بیمارستان، اساساً تضمین می شود که حداقل 12 ساعت در شیفت به عنوان پرستار یا پزشک کار کنید.

کف‌های جراحی سرد، ساعات طولانی، و دائماً در حرکت بودن، بهترین اسکراب‌های زمستانی را می‌طلبد.

اسکراب های طبی با آستر با کیفیت، بدون گرم شدن بیش از حد برای ساعات طولانی در محل کار شما را راحت می کند.

پرستاران و پزشکان مطب پزشکی

کار کردن در مطب پزشک در تمام طول روز نیاز به اسکراب های زمستانی با ظاهری حرفه ای و راحت دارد. برخلاف بیمارستان، دمای مطب پزشکی ممکن است بر اساس اینکه چه کسی ابتدا به ترموستات مطب می‌رسد، تغییر کند.

اسکراب های زمستانی ما راه حل مناسبی برای شرایط کاری ناخوشایند هستند.

خواه همکارتان ترموستات را کمتر از حد دلخواه شما تنظیم کرده باشد، یا از پوشیدن اسکراب های نازک و ناراحت کننده خسته شده اید – ما راه حلی برای شما داریم.

اسکراب آستر نقره ای ترکیبی عالی از راحت، شیک و دنج است. اسکراب‌های ما برای اینکه شما را راحت نگه دارند، بدون اینکه احساس کنید در حال گرم شدن بیش از حد هستید، ساخته شده‌اند.

دندانپزشکان و متخصصین بهداشت دندان

جالب توجه است، یک مطالعه نشان داد که بیماران ترجیح می دهند کارکنان پزشکی را با لباس یا لباس های تجاری ببینند و این برای دندانپزشکان و بهداشت دندان ها نیز صدق می کند.

چه اواسط زمستان باشد یا یک روز گرم تابستان با ترموستات مطب روی 68 درجه دندانپزشکان و متخصصان بهداشت دندان نیز می توانند از اسکراب های خط دار بهره مند شوند.

اسکراب آستر نقره ای: بهترین اسکراب های زمستانی برای پرستاران، پزشکان و همه اسکراب پوشان

اسکراب آستین نقره ای زمانی تأسیس شد که متوجه شدم باید گزینه های بهتری برای گرم ماندن در محل کار پزشکی وجود داشته باشد.

چیزی غیر از پوشیدن لایه به لایه لباس زیر و بالای اسکراب هایم هر روز.

پس از جستجوی راه حل و عدم موفقیت، تصمیم گرفتم تغییری ایجاد کنم. پس از در نظر گرفتن بسیاری از عوامل مختلف ، متوجه شدم که می توانم بهترین پارچه های اسکراب را با نرم ترین مواد آستر ترکیب کنم.

به لطف اسکراب‌های آستر نقره‌ای، هیچ متخصص پزشکی مجبور نیست در مورد اسکراب‌های خود بین راحتی یا ظاهر یکی را انتخاب کند.

تاپ اسکراب زمستانی

بر خلاف بسیاری از تاپ های اسکراب دیگر موجود در بازار، اسکراب های آستر نقره ای متناسب با اشکال زنانه طراحی شده اند. دیگر نیازی به غرق شدن در رویه های اسکراب جعبه ای و نامطلوب نیست.

پارچه و تناسب ایجاد شده با دو شکاف جانبی، حرکت را آسان می کند و کار شما را بدون یخ زدن در کل شیفت انجام می دهد.

شلوار اسکراب زمستانی

آیا رویای پوشیدن شلوار یوگا را در سر کار داشته اید؟

قبل از کار در بخش مراقبت های بهداشتی، آیا کارکنان مطب پزشک خود را دیدید که در اسکراب کار می کنند و فکر می کنید: ” من می خواهم تمام روز با لباس خواب کار کنم.”

اسکراب های نقره ای این رویاها را به واقعیت تبدیل می کند.

شلوار اسکراب زمستانی ما دارای یک کمربند آرام، بافتنی و یوگا است شما را برای شیفت‌های طولانی راحت نگه می‌دارد.

به شلوارهای اسکراب نازک، خارش دار و ناراحت کننده بگویید «خیلی طولانی» که:

  • گرمت نکن

  • خطوط لباس زیر را نشان دهید

  • هیچ جیب برای نشان خود و چندین خودکاری که برای هر شیفت نیاز دارید نداشته باشید

سفارشات عمده

آیا به دنبال اسکراب برای اعضای دفتر خود هستید؟ در اسکراب آستر نقره ای، ما می خواهیم به کل تیم شما اسکراب های راحت و با کیفیت  ارائه دهیم .

ما درک می کنیم که تجهیز یک تیم کامل با مجموعه ای از اسکراب ها چقدر می تواند استرس زا باشد. برای آسان‌تر کردن فرآیند، ما یک کیت نمونه را برای شما ارسال می‌کنیم که شامل اندازه‌های مختلف اسکراب‌های ما است تا هر یک از اعضای تیم بتوانند تناسب کامل خود را پیدا کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *